Miejsca Wypoczynkowe Poczty Polskiej

Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów oraz przejrzystą toń wód. Możesz wybrać nocleg w kwaterach i obiektach naszej bazy szkoleniowo-wypoczynkowej, w tym ośrodkach wczasowych, pokojach gościnnych, apartamentach wypoczynkowych, domkach letniskowych czy campingowych. Zapraszamy Ciebie na spokojny wypoczynek weekendowy, jak i dłuższy urlop czy wczasy w obiektach czynnych sezonowo i całorocznie. Oferujemy atrakcyjne ceny, prostą telefoniczną rezerwację oraz gęstą sieć obiektów noclegowych i wypoczynkowych, dzięki czemu zyskujesz swobodny wybór noclegu w niemal w każdym regionie kraju– czy to Mazury, Pomorze, Puszcza Piska, Podkarpacie czy Bieszczady.


Lista wszystkich miejsc wypoczynkowych z bezpośrednimi linkami do ich stron www
Pełne opisy oraz dokładne lokalizacje dostępne są po kliknięciu na ikonce Wypoczywaj z Pocztą lub nazwie miejscowości.
Wypoczywaj z Pocztą1. Borne-Sulinowo
Al. Niepodległości 16
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje gościnne usytuowane na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os. z łazienką i aneksem kuchennym (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. 2 pokoje 2-os. z łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy, sprzęt RTV. 2 pokoje 2-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy, sprzęt RTV. 2 pokoje 3-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. 1 pokój 4-os. ze wspólnymi łazienką i kuchnią. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych. Obiekt jest przystosowany do prowadzenia szkoleń i narad w kameralnych, komfortowych warunkach. Część szkoleniowa składa się z sali wykładowej dla 20 osób. Koszt wynajęcia sali wykładowej to 38,00 złotych brutto za godzinę.

Opis okolicy: Borne Sulinowo to „Leśne Miasto”, zatopione w naturalnej zieleni pięknych lasów, dywanów wrzosów, czystych jezior. To wymarzone miejsce dla grzybiarzy, zarówno amatorów turystyki rowerowej i pieszej, jak i wielbicieli wypoczynku wodnego, spływów kajakowych. Liczne imprezy sezonowe m.in. Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych, Piknik Wrzosowy, zawody wędkarskie. W Bornem Sulinowie jest również co zwiedzać, m.in. Dom Oficera, Ruiny Willi Guderiana, Cmentarz z Pepeszą.
Wypoczywaj z Pocztą2. Ciechocinek
Plac Gdański 1
pokoje gościnne
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się w budynku Urzędu Pocztowego Ciechocinek 1, usytuowanym w centrum miasta, w pobliżu tężni, Parku Zdrojowego, dworca PKP i przystanku autobusowego. Do pokoi gościnnych wchodzi się oddzielnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os. z łazienką, bez aneksu kuchennego (115,00 zł/dobę), łóżko 2-os, sofa (nierozkładana), sprzęt RTV - znajduje się na II piętrze (apart. nr 1 - 40,45 m2). 2 apartamenty 2-os. z łazienką i aneksem kuchennym (125,00 zł/dobę), łóżko 2-os, kanapa, sprzęt RTV - znjaduje się na II piętrze ( apart. nr 2 - 45,6 m2) i na parterze (apart. nr 9 - 37,7 m2). 5 pok. 2-os. III kat., z umywalką, wyposażeniem kuchennym, łóżko 1-os, kanapa, sprzęt RTV - znajdują się na I piętrze (pok. nr 5 - 16,00 m2, pok. nr 6 - 11,30 m2, pok nr 8 - 14,10 m2) i II piętrze (pok nr 3 - 14,18, pok. nr 4 - 15,67 m2). Na III piętrze znajduje się wspólny węzeł sanitarny (natryski i WC), oraz kuchnia (w pełni wyposażona). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Ciechocinek – Perła Kujaw - miasto w Kotlinie Toruńsko - Bydgoskiej, w dolinie Wisły. Jedno z głównych uzdrowisk Polskich. Leczy się tu głównie choroby reumatyczne, kobiece, układu krążenia, obwodowe układu nerwowego, górnych dróg oddechowych oraz przeprowadza się rehabilitację narządów ruchu. Ciechocinek przyciąga kuracjuszy i wczasowiczów nie tylko walorami leczniczymi, lecz także malowniczym położeniem, zielenią licznych skwerów i parków, urokiem miejsc spacerowych, powagą tężni. Ciechocińskie tężnie to największe w Europie konstrukcje drewniane do odparowywania wody z solanki. W Ciechocinku znajdują się trzy takie obiekty. Ze względu na swój unikatowy charakter zostały wpisane do rejestru zabytków wraz z obudową źródła, warzelnią soli i rezerwuarami solankowymi. Wokół tężni tworzy się mikroklimat bogaty w jod, tworząc naturalne, lecznicze inhalatorium. Spośród 142 hektarów terenów zielonych cztery parki (Zdrojowy, Tężniowy, Zdrowia i Sosnowy) zajmują 69 ha. Największy z nich, centralnie usytuowany Park Zdrojowy, wyróżnia się bogactwem krzewów, drzew i roślin niskopiennych. Wśród licznych skwerów i klombów na terenie miasta uwagę zwracają znane kompozycje kwiatowe tworzące dywan, zegar i kalendarz. W pobliżu Parku Zdrojowego liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, fontanna – źródło „Grzybek”, Zakład Przyrodoleczniczy nr 1 wzniesiony w latach 1845-49, Zakład Przyrodoleczniczy nr II z 1898 roku, Teatr nawiązujący stylem do architektury uzdrowiskowej końca XIX wieku należący do nielicznych tego typu budowli w Europie. 
Wypoczywaj z Pocztą3. Dźwirzyno
ul. Wyzwolenia 16
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje usytuowane na parterze i I piętrze budynku Poczty Polskiej z osobnym wejściem, w centrum miejscowości. Do Państwa dyspozycji posiadamy: 2 pokoje 2-os. (II kat.) z kuchnią (podstawowe wyposażenie) i łazienką, w pokojach łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 2 pokoje 2-os. (III kat.) ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (podstawowe wyposażenie), w pokojach łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 2 kompleksy 4-osobowe (I kat.). Każdy kompleks składa się z dwóch pokoi (dziennego i sypialni). Każdy ma własną kompletną łazienkę i aneks kuchenny (podstawowe wyposażenie). W kompleksach rozkładane sofy oraz tapczany jednoosobowe, sprzęt RTV. Na II piętrze mieści się świetlica – wspólna dla wszystkich pokoi wyposażona w trzy ławy oraz fotele. Mamy tam również may aneks kuchenny i toaletę. Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Dźwirzyno położone jest 13 km od Kołobrzegu między brzegiem Bałtyku a jeziorem Resko Przymorskie nad kanałem Resko. Słynie z jednej z najczystszych plaż i najpiękniejszych morskich kąpielisk. Na wybrzeżu szeroka plaża z drobnego złotego piasku przechodzi w wysoki wał wydmowy porośnięty lasem sosnowym. Jest tam nowoczesny port oraz przystań windsurfingowa i jachtowa. W sezonie rozgrywane są tutaj liczne zawody sportowe i rekreacyjne zarówno nad morzem jak i nad jeziorem. Dźwirzyno to również miejscowość uzdrowiskowa, wiele jest tu tras rowerowych, pieszych i kajakowych.
Wypoczywaj z Pocztą4. Gdańsk
ul. Partyzantów 70
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na III piętrze budynku administracyjnego Poczty Polskiej, z samodzielnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 2-os. I kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV ( pok nr 1 - 32,75 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking niestrzeżony przed budynkiem. 

Opis okolicy: Miasto położone nad Zatoką Gdańską, liczne restauracje, kawiarnie, centra handlowe, oraz zabytki np.: Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka Wniebowzięcia NMP, Żuraw, zabytkowe kamienice, Pomnik Obrońców Wybrzeża na Westerplatte. Nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych: zoo w Oliwie lub licznie organizowane rejsy statkami i tramwajami wodnymi. Gdańsk wraz z Sopotem oraz Gdynią tworzy Trójmiasto, stanowiące ważne centrum turystyczne oraz kulturalne. W Gdyni warte zwiedzenia są Muzeum Oceanografii, ORP Błyskawica, Muzeum Marynarki Wojennej. W miesiącu sierpniu w Gdańsku organizowany jest znany na całą Europę Jarmark Dominikański. 
Wypoczywaj z Pocztą5. Gdynia
10 Lutego 10
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokój gościnny usytuowany jest w centrum miasta na II piętrze w budynku UP Gdynia 1, z osobnym wejściem od strony podwórka przez wartownię od ul. Władysława IV. Do Państwa dyspozycji mamy: Kompleks 2 pokoi dla 2 osób, I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV (pok nr 1 - 46,11 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. 

Opis okolicy: Miejscowość położona nad Zatoką Gdańską, liczne kawiarnie, restauracje, centra handlowe. Warto zwiedzić Muzeum Oceanografii, Muzeum Marynarki Wojennej, ORP Błyskawica, Muzeum Miasta Gdyni, Dar Pomorza. W okresie letnim liczne imprezy plenerowe ( m.in. Opener Festiwal, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, regaty na zatoce Gdańskiej, Jarmark Kaszubski itp.) 
Wypoczywaj z Pocztą6. Górzno
ul. Pocztowa 10
hotel/zajazd
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Domek murowany usytuowany z tyłu Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 domek murowany 4-os, dwa pokoje 2-os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), 2 łóżka 1-os, oraz kanapa 2–os, sprzęt RTV (domek nr 1 - 39,10 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wokół domku teren zieleni. Możliwość wypoczynku na powietrzu – komplet ogrodowy wypoczynkowy.

Opis okolicy: Górzno k. Brodnicy położone jest na wzgórzu między dwoma jeziorami: Górzno i Młyńskie, na uboczu głównych dróg komunikacyjnych (22 km od Brodnicy). Gmina Górzno leży w obrębie Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, który zaliczany jest do obszaru „Zielonych Płuc Polski”. Stałym elementem krajobrazu górznieńskiego są lasy, głównie iglaste. W rejonie miasta, utrzymujący się przez cały rok niepowtarzalny mikroklimat, działa leczniczo na drogi oddechowe. Jest to miejsce, którego atutem są zwłaszcza walory krajobrazowe, cisza, spokój, czyste powietrze, lasy i jeziora, urozmaicona rzeźba terenu. 
Wypoczywaj z Pocztą7. Hel
ul. Wiejska 55
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os C - II kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) , kanapa, sprzęt RTV ( pok C - 12,63 m2). 2 pok. 2 - os D i B - II kat z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV (pok D - 19,06 m2, pok. B - 19,20 m2). Kompleks 2 pokoi dla 3 osób A - I kat z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), trzy kanapy, sprzęt RTV (pok. A - 34,60 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na terenie miejsca parkingowe, niestrzeżone. 

Opis okolicy: Miejscowość nadmorska położona na samym końcu Półwyspu Helskiego, otoczona z trzech stron wodami Bałtyku i Zatoki Puckiej. W sąsiedztwie Urzędu Pocztowego, w którym znajdują się pokoje gościnne mieszczą się urocze, ryglowe domki rybackie z końca XVIII i połowy XIX wieku. Z okien pokoi można podziwiać wschody słońca nad Zatoką Pucką. W Helu można także odwiedzić jedyne w Polsce fokarium. Szczególnie polecamy zwiedzanie w porze karmienia zwierząt. W pobliżu Urzędu Pocztowego znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy. Do plaży jest ok. 1450 m od strony morza, oraz 100 m od strony Zatoki Gdańskiej. Warto zobaczyć Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Domki Rybackie znajdujące się wzdłuż ulicy Wiejskiej oraz Latarnię Morską. 
Wypoczywaj z Pocztą8. Jastarnia
ul. Stelmaszczyka 7
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: pomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os z łazienką i aneksem kuchennym, dwa łóżka 1-os., sprzęt RTV (apart. nr 7 - 51,70 m2). 8 pok. 2-os. I kat. z łazienką, dwa łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV ( pok. nr 1 - 18,40 m2, pok. nr 2 - 20,30m2, pok. nr. 3 - 15,80 m2, pok. nr 4 - 19,40 m2, pok. nr 5 - 24,70 m2, pok. nr 6 - 23,20 m2, pok nr 12 - 22,90 m2, pok nr 20 - 28,3 m2). 3 pok. 3-os. I kat. z łazienką, trzy łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV (pok. nr 21 - 40,60 m2, pok. nr 22 - 48,00 m2, pok. nr 25 - 30,20 m2). 2 pok 4 os I kat. z łazienką, cztery łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV (pok. nr 24 - 47,10 m2, m2, pok nr 26 - 51,70 m2). Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępna, wspólna, w pełni wyposażona kuchnia. W pokojach są czajniki elektryczne, podstawowe naczynia. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking na terenie nieruchomości – niestrzeżony. Istnieje możliwość organizowania konferencji, szkoleń i narad, gdyż w obiekcie znajduje się sala konferencyjna na 30 osób (sala - 51,70 m2). 

Opis okolicy: Jastarnia to miejscowość nadmorska położona na Półwyspie Helskim, otoczona od jednej strony Morzem Bałtyckim, od drugiej zaś Zatoką Pucką. Jastarnia to raj dla wielbicieli nurkowania oraz windsurfingu. Odpocząć tu mogą zarówno amatorzy czystych, piaszczystych plaż, jak i zwolennicy czynnego wypoczynku. W bliskim sąsiedztwie Urzędu Pocztowego znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy. Do plaży jest ok. 350 m. Ścieżki rowerowe, ścieżki przyrodnicze, np. - Torfowe Kłyle -są zatorfiną równiną w przewadze bezleśną, obszar ten jest ostoją bogatej awifauny. Zabytki w najbliższej okolicy: Chata Rybacka, Stanowisko Obronne tzw. bunkry, Muzeum Rybackie, Kościół. 
Wypoczywaj z Pocztą9. Kazimierz Dolny
ul. Tyszkiewicza 2
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Obiekt położony w centrum miasta tuż obok Kazimierskiego rynku. Do dyspozycji gości oferujemy: 1 apartament 3 os. - w skład apartamentu wchodzi salon, pokój, 2 łazienki oraz kuchnia. Apartament wyposażony jest w rozkładane 2 wersalki 2 os., tapczanik 1os., stół z krzesłami. Kuchnia w pełni wyposażona.

Opis okolicy: Miasto - gmina Kazimierz Dolny jest położone na prawym brzegu Wisły, w jej dolnym biegu, na Wyżynie Lubelskiej. Z uwagi na atrakcyjne położenie, bogatą historię, niepowtarzalny krajobraz ze średniowiecznym układem urbanistycznym, wspaniałą architekturą- jest znany w kraju i na świecie jako miejscowość o wybitnych walorach turystyczno - wypoczynkowych.
Wypoczywaj z Pocztą10. Łeba
ul. Kościuszki 23
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Obiekt położony w centrum miasta nad Urzędem Pocztowym na II p. Osobne wejście do pokoi, okna od strony podwórka i ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: pokój 3 osobowy nr 23 - z kuchnią i łazienką, pokój (3 łóżka 1-os.) ( pok nr 23 - 32,10 m2) 2 pokoje 3 osobowe nr 22a i 22b - ze wspólna kuchnią i łazienką na te 2 pokoje, pokoje - każdy z 3 łóżkami 1-os (pok. nr 22a - 12,44 m2, pok. nr 22b - 9,77 m2). apartament 3-os. nr 20 (dwupoziomowy) z kuchnią i dwoma łazienkami, salon (kanapa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.) (apart. nr 20 - 56,30 m2), apartament 3-os. nr 21 z kuchnią łazienką, salon (kanapa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.) (apart. nr 21 - 43,69 m2), apartament 4-os. (dwupoziomowy) z kuchnią i dwoma łazienkami, salon (sofa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.), pokój na piętrze (kanapa rozkładana), balkon (apart. nr 19 - 68,83 m2) Pokoje oraz apartamenty w pełni wyposażone w sprzęt RTV (za wyjątkiem pokoju nr 22a i 22b) i AGD. Dodatkowo apartamenty wyposażone są w klimatyzację. Stan pomieszczeń bardzo dobry, nieprzystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych, wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych (parkingi prywatne ok. 500m od UP).

Opis okolicy: Łeba to jedna z najbardziej znanych miejscowości na polskim wybrzeżu położona w województwie pomorskim. Łeba otoczona jest z trzech stron wodą, od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. Pomiędzy jeziorem Łebskim a morzem znajdują się wydmy ruchome, zjawisko niespotykanie rzadkie w Europie. Wydmy ruchome wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery. Miasto oferuje czyste plaże, bogata ofertę turystyczną w jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Łeba proponuje niezwykle bogata ofertę imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych m.in. Święto Dorsza, Mistrzostwa w Windsurfingu, Święto Łeby, plenery malarskie i rzeźbiarskie, koncerty szantowe , regaty żaglowe. Nowoczesny port jachtowy zaprasza miłośników sportów wodnych na imprezy żeglarskie. Niewątpliwie hitem ostatnich lat jest szybko rozwijające się kutrowe wędkarstwo morskie, mające w swojej ofercie wyprawy brzegowe i pełnomorskie, zarówno dla amatorów i wytrawnych wędkarzy, można również odbyć kursy nurkowania, w tym nurkowania wrakowego. Miasto zapewnia również sporo atrakcji dla wypoczynku rodzinnego m.in. Paintball, wycieczki kolejką bajkową, największy w Polsce park dinozaurów - Łeba Park, a także stadnina koni , park linowy, wystawa motyli, Sea Park Sarbsk fokarium 8 km od Łeby, oraz wycieczki statkami po jeziorze.
Wypoczywaj z Pocztą11. Mielno
ul. 1-go Maja 5
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje gościnne znajdują się w budynku urzędu pocztowego z osobnym wejściem. Do dyspozycji Państwa mamy: 1 pokój 2-os. (II kat.) z łazienką i wspólną kuchnią, z tapczanami jednoosobowymi; 1 pokój 2-os. (III kat.) - łazienka i kuchnia wspólnego uzytkowania, z tapczanami jednoosobowymi; 1 pokój 3-os. (II kat.) z łazienką i wpólną kuchnią, kanapa rozkładana, dwa tapczany jednoosobowe; 2 pokoje 3-os. (III kat.) - łazienka i kuchnia wspólnego użytkowania, trzy tapczany jednoosobowe. Każdy pokój jest wyposażony w sprzęt RTV. Kuchnia wspólnego użytkowania dla wsystkich pokoi mieści się na tym samym piętrze i jest wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. Na piętrze również znajduje się łazienka, z której korzystają gości z pokoi III kategorii. 1 kompleks 4-os. (I kat, trzy pokoje z łazienką i kuchnią): kanapa rozkładana, łóżko dwuosobowe, dwa tapczany jednoosobowe. Łazienka z prysznicem i wc. W kompleksie znajduje się sprzęt RTV, kuchnia wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. Obiekt nie przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Wyżywienie we własnym zakresie. Obiekt nie posiada strzeżonych miejsc parkingowych, ale jest możliwość pozostawienia samochodu na podwórku.

Opis okolicy: Mielno leży 12 km od Koszalina. Jest to miejsce o doskonałych warunkach do wypoczynku i rekreacji położone na mierzei między morzem i jeziorem Jamno, częściowo na morenie dennej Pobrzeża Słowińskiego. Od strony morza oddziela Mielno wysoki, pokryty lasem pas wydmowy. W samym Mielnie warto zobaczyć kościół gotycki z XV wieku, prasłowiańskie grodzisko i rzeźbę jelenia, stanowiącą wizytówkę tej miejscowości. Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której znajdują się kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Część Mielna, Unieście i Łazy od strony południowej ma dostęp do jeziora Jamno. Na przystani żeglarskiej funkcjonuje wypożyczalnia jachtów, kajaków i rowerów wodnych. Stąd można również stateczkiem wycieczkowym wyruszyć w rejs po jeziorze. Wiele ścieżek rowerowych prowadzi przez przywydmowy las iglasto-liściasty. Promenada spacerowa poprowadzi nas wzdłuż plaży, również dla osób niepełnosprawnych jest przygotowany bezpieczny zjazd na plażę. W Mielnie na turystów czeka wiele atrakcji, skoki na bangee, przejażdżki konne, wypożyczalnie rowerów, skuterów, itd. W chłodniejsze i deszczowe dni można korzystać z krytych pływalni oraz hali sportowej. Warto się również wybrać na spacer piękną aleją lipową z Mielna do Milenka podziwiając zachód słońca.
Wypoczywaj z Pocztą12. Międzyzdroje
ul. Gryfa Pomorskiego 7
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje znajdują się w budynku urzędu pocztowego, z osobnym wejściem od strony podwórka. Do dyspozycji Państwa mamy: 1 pokój 2-os. (II kat.) pokój z własną kompletną łazienką. Dwie kanapy rozkładane, sprzęt RTV, chłodziarka oraz drobny sprzęt gospodarstwa domowego; 1 kompleks 3-os. (I kat.), dwa pokoje z kuchnią,(podstawowe wyposażenie) i kompletną łazienką - kanapa rozkładana, dwa łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 4 pokoje 3-os. (II kat.), każdy pokój z własną kompletną łazienką. W pokojach kanapy rozkładane lub jednoosobowe łóżka, sprzęt RTV, chłodziarka oraz drobny sprzęt gospodarstwa domowego; 1 kompleks 4-osobowy (I kat.), dwa pokoje z kuchnią, (podstawowe wyposażenie) i kompletną łazienką. Dwie kanapy rozkładane i dwa jednoosobowe łóżka, sprzęt RTV. Kuchnia wspólnego użytkowania (dla gości korzystających z pokoi II kategorii) znajdue się na tym samym piętrze. Wyżywienie we własnym zakresie. Obiekt nie posiada strzeżonych miejsc parkingowych, ale jest możliwość pozostawienia samochodu na podwórku. Pokoje nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Międzyzdroje położone są na terenie wyspy Wolin w pofałdowanym terenie wśród wzgórz morenowych i śródleśnych jeziorek polodowcowych, co stanowi o atrakcyjności krajobrazu miasta i okolicy. Główną atrakcją przyrodniczą jest Woliński Park Narodowy, który jest pokryty liczną siecią szlaków pieszych, pozwalających na wędrówki oraz obserwację rzadkich już gatunków zwierząt. We wschodniej części stolicy gminy wznoszą się wysokie wzgórza spadające stromymi klifowymi urwiskami do morza. Międzyzdroje to nie tylko szerokie molo, Promenada Gwiazd czy szeroka plaża, oraz wiele ciekawych miejsc, które warto zwiedzić jak np. Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego, czy kościół rzymsko-katolicki zbudowany w 1862 w stylu neogotyckim. Wielkim atutem jest znaczna liczba szlaków turystycznych Parku Narodowego. Na trasie można zobaczyć m.in. Rezerwat Żubrów, jezioro Turkusowe w Wapnicy, o niecodziennej barwie, które jest zatopioną kopalnią kredy oraz wzniesienie Zielonka w Lubiniu - najatrakcyjniejszy punkt widokowy w Parku. Można tu podziwiać panoramę rozlewisk Starej Świny oraz widok na wody Zalewu Szczecińskiego. Poza tym atrakcją gminy jest najwyższe w Polsce klifowe wybrzeże morskie, a 300-metrowe molo zaprasza na spacery, które zakończyć można rejsem statkiem wycieczkowym po morzu. Liczne atrakcje sezonowe dla całych rodzin.
Wypoczywaj z Pocztą13. Mikołajki
ul. 3 Maja 8
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Apartament usytuowany na I piętrze budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), narożnik i sofa rozkładana, sprzęt RTV, Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na posesji istnieje możliwość parkowania pojazdów.

Opis okolicy: Miasteczko to jest nazywane "perłą Mazur" i leży w przesmyku pomiędzy dwoma wąskimi jeziorami rynnowymi: Mikołajskim i Tałty. Mikołajki są jednym z najpopularniejszych mazurskich ośrodków letniskowych. Zaglądają tu również żeglarze, gdyż tędy przebiega główny szlak wodny z Rucianego-Nidy do Giżycka i Rynu. Nie brakuje tu hoteli, restauracji, barów, kiosków z pamiątkami ani sklepów ze srebrem i bursztynem. Przez całe lato odbywa się tu wiele imprez : sezon otwiera Festiwal Króla Sielaw,są też "Szanty w Mikołajkach" czyli Festiwal Piosenki Żeglarskiej, oraz wiele prestiżowych regat żeglarskich. Wszystko to sprawia, że to niewielkie, bo liczące ok.4000 mieszkańców miasteczko w lecie zamienia się w wielkie, tętniące życiem centrum turystyczne.Rolę rynku pełni Plac Wolności , po środku którego znajduje się fontanna z postacią Króla Sielaw. Wokół rynku stoją ozdobne, eklektyczne kamieniczki a największą atrakcję stanowi dawny ratusz (obecnie hotel Mazur).Główna i zarazem najładniejsza uliczka w Mikołajkach to ulica Kajki. Otoczona jest starymi, parterowymi domkami i biegnie równolegle do brzegów jeziora Mikołajskiego. Stoi przy niej skromny, neogotycki kościół katolicki, zbudowany z czerwonej cegły w 1910 r. Będąc w Mikołajkach, koniecznie trzeba przespacerować się malowniczą promenadą , biegnącą wzdłuż przystani jachtowej, przy brzegu Jeziora Mikołajskiego. Możemy stamtąd podziwiać przepływające żaglówki, lub zjeść smaczną rybę w jednej z wielu przybrzeżnych smażalni. Prom samochodowo-pasażerski kursuje przez Jezioro Bełdany od maja przez cały sezon, w dni powszednie od 7.00 do 17.00, w niedziele od 8.00 do 14.30). Przeprawa jest bezpłatna.
Wypoczywaj z Pocztą14. Mrągowo
ul. Grunwaldzka 1
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Apartament usytuowany na parterze budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ulicy. Apartament 2 -os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka i łóżko 2-os., sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, apartament nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe na posesji Poczty Polskiej. Brak miejsca na grillowanie.

Opis okolicy: Ziemia mrągowska to miejsca piękne i niepowtarzalne z bogatą florą i fauną. To miasto w otoczeniu jezior oraz sąsiedztwie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jest to także miasteczko licznych atrakcji turystycznych, jak chociażby odbywających się tu słynnych na cały kraj imprez: Mazurska Noc Kabaretowa, Piknic Country, Festiwal Kultury Kresowej. Miasteczko sprzyja uprawianiu sportów paralotniarskich ze względu na liczne okoliczne wzniesienia, a przyległe tereny znakomicie nadają się do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Na jeziorze Czos można pożeglować i popływać statkiem bądź łódką. W Mrągowie znajdują się liczne zabytki, takie jak: zespół kościelny, kościół ewangelicko-augsburski, kościół prawosławny, ratusz, spichlerz, zespół kamieniczek.
Wypoczywaj z Pocztą15. Nałęczów
ul. Lipowa 25
domki wypoczynkowe
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Obiekt położony w centrum Nałęczowa. Do dyspozycji gości oferujemy: 4 domki wolnostojące usytuowane na terenie posesji UP: 1 domek 2-os. II kat. - 2 tapczaniki 1-os., łazienka z prysznicem, 1 domek 4-os. I kat. - w skład domku wchodzi salon, 2 pokoje, łazienka oraz aneks kuchenny bez możliwości gotowania, 2 domki 5-os. I kat. - w skład domku wchodzi salon, 2 pokoje, łazienka oraz aneks kuchenny bez możliwości gotowania. Obiekt posiada ogólnie dostępną jadalnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię, ale obecnie wyłączona z eksploatacji (Covid)

Opis okolicy: Nałęczów to uzdrowiskowa miejscowość, malowniczo położona w północno-zachodniej części Wyżyny Lubelskiej. Teren gminy Nałęczów zajmuje powierzchnię 62,8 km2. Zamieszkuje go na stale około 10 tys. osób. Miasto Nałęczów zostało wpisane do rejestru zabytków województwa lubelskiego, jako zespół architektoniczno-krajobrazowy. Sercem Nałęczowa jest ponad 20 hektarowy Park Uzdrowiskowy, przez który przepływa rzeka Bochotniczanka tworząc w jego centrum staw z małą wyspą. Znajduje się tu także Pałac Małachowskich oraz pijalnia wód "Nałęczowianka". „Są miejsca wybrane przez Boga i ludzi, gdzie każdemu jest dobrze, gdzie drzewo, kamień, woda, człowiek pozytywnie oddziaływają na otoczenie. Nałęczów jest właśnie takim miejscem."
Wypoczywaj z Pocztą16. Okuninka
Okuninka
ośrodek wypoczynkowy
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Na terenie ośrodka znajduje się 21 domków 4 - osobowych. Teren ośrodka jest ogrodzony. Na terenie ośrodka można parkować samochodem osobowym.

Opis okolicy: Ośrodek jest położony bezpośrednio nad Jeziorem Białym.
Wypoczywaj z Pocztą17. Ustroń
ul. Wczasowa 47
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: śląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY W ośrodku znajduje się kawiarnia, bilard, grill. Ośrodek organizuje spotkania integracyjne z atrakcjami - kapela góralska oraz wyjazdy krajoznawcze. Ośrodek jest przygotowany do prowadzenia narad i szkoleń. Część szkoleniowa składa się z 2 sal wykładowych: - sala dla 90 osób, klimatyzowana, - sala dla 40 osób, bez klimatyzacji.

Opis okolicy: Ośrodek położony jest w pięknej uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Śląskim. Liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. W pobliżu wyciąg krzeselkowy na Czantorię, możliwość wyjazdu samochodem na Równicę. Atrakcyjne gastronomicznie i imprezowo obiekty.
Wypoczywaj z Pocztą18. Rowy
ul. Bałtycka 4
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje usytuowane na parterze i I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego, w centrum miejscowości. Z boku Urzędu jest pięknie zagospodarowany teren na grilla. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 1-os z balkonami: w pok nr 3 łóżko jednoosobowe, w pok nr 4 wersalka. Pokoje z łazienkami, lodówki i drobny sprzęt kuchenny. Wspólna kuchnia z pełnym asortymentem AGD (pok nr 3 - 12,60 m2, pok nr 4 - 11,83 m2), 2 pokoje 2-os.: w pok nr 5 do dyspozycji 2 wersalki (pokój z balkonem), w pok nr 6 do dyspozycji 2 wersalki. Pokoje z łazienkami, lodówki i drobny sprzęt kuchenny (pok nr 5 - 24,78 m2, pok nr 6 - 16,80 m2). Wspólna kuchnia z pełnym asortymentem AGD, Apartament na piętrze 3-os salon z 1 wersalką i 1 rozkładaną sofą , sypialnia - łoże małżeńskie, kuchnia z pełnym asortymentem AGD, łazienka. Cena w sezonie 150,00 zł / poza sezonem 110,00 zł (apart. na piętrze - 44,58 m2). Apartament na parterze 3-os salon z 1 wersalką, sypialnia - 2 pojedyncze łóżka, kuchnia z pełnym asortymentem AGD, łazienka. Cena w sezonie 130,00 zł / poza sezonem 90,00 zł. (apart. na parterze - 45,48 m2) Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych 

Opis okolicy: Rowy nadmorska miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu Słowińskim u ujścia Łupawy w pobliżu jeziora Gardno. Wizytówką Rowów jest plaża z porośniętymi kosodrzewiną wydmami i niewielki morski port rybacki. Do dnia dzisiejszego zachowało się kilka chałup szachulcowych z XIX wieku, atrakcją jest również neoromański kościół i rezerwat ornitologiczny przy jeziorze Gardno. Wiele tras rowerowych, szlaków pieszych, wędkowanie, wycieczki stateczkami po morzu oraz sezonowe atrakcje dla całych rodzin. 
Wypoczywaj z Pocztą19. Sopot
ul. Kościuszki 2
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Apartament usytuowany na III piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem od ul. Tadeusza Kościuszki. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apart. 3-os. W skład którego wchodzą: 2 pokoje, ( łóżko 2 osobowe w pokoju sypialnym, 2 sofy rozkładane w pokoju dziennym), .łazienka i kuchnia (pełne wyposażenie), Na wyposażeniu: sprzęt RTV, deska do prasowania z żelazkiem (apart nr 1 - 65,18 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking niestrzeżony przed budynkiem. 

Opis okolicy: Miasto uzdrowiskowe położone nad Zatoką Gdańską, pomiędzy Gdańskiem a Gdynią. Miasto słynie z najdłuższego w Europie mola o konstrukcji drewnianej (512m), a także z licznych festiwali, chociażby organizowany w Operze Leśnej, znany wszystkim, Sopot Festiwal. Zabytki warte zobaczenia to przede wszystkim: Dworek Sierakowskich z XVIII – XIX w. uzdrowisko z ujęciem wody solankowej, Łazienki Południowe, czy też latarnia morska. W Sopocie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno zwolennicy wypoczynku czynnego, jak i wydarzeń kulturalnych. 
Wypoczywaj z Pocztą20. Swornegacie
ul. Piaskowa 1
pokoje gościnne
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się na I piętrze Urzędu Pocztowego w odległości 50 m od jeziora. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pok. 2-os. II kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy,radio (pok. nr 1 - 20,15 m2, pok. nr 3 - 25,29 m2). 1 pok. 4-os. II kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) kanapa i 3 łózka jednoosobowe, radio (pok. nr 2 - 34,00 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo:wspólny taras (umeblowany na I piętrze), miejsce parkingowe, grill, 2 kajaki, 1 łódka, miejsce do przechowywania rowerów

Opis okolicy: Swornegacie - piękna zaborska wieś, położona na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, nad Jeziorem Karasińskim, które zasilane jest przez uchodzące i przepływające rzeki Chocina i Brda. Wody jeziora cechują się II i III klasą czystości wód. Wschodni brzeg jeziora stanowi zachodnią granicę Parku Narodowego Bory Tucholskie. Rzeka Brda łączy zbiornik jeziora z akwenami jezior Charzykowskiego, Witoczno, Łąckiego, Płęsno, Dybrzyk i Kosobudno. Nazwa Swornegace wywodzi się od dwóch kaszubskich słów. Swora to warkocz pleciony z korzeni sosnowych, wykorzystywany przez tutejszych mieszkańców do umacniania – gacenia brzegów rzek. Miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych wokół pobliskich jezior. 
Wypoczywaj z Pocztą21. Szklarska Poręba
ul. Dworcowa 6
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: dolnośląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY "MAURITIUS" Ośrodek Szkolenia Sportu i Rekreacji to świetne miejsce na wczasy rodzinne. Można tutaj miło spędzić czas, smacznie zjeść, doświadczyć spokoju. Nasz Ośrodek mieści się blisko ścisłego centrum Szklarskiej Poręby, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Blisko stąd do stacji PKP. Do przystanku PKS jest około 20 min. pieszo. Jadąc własnym samochodem, po wjeździe do miasta, należy kierować się w górę, w stronę Świeradowa Zdroju. Jesteśmy tuż za stadionem lekkoatletycznym. Recepcja mieści się w budynku z zielonym dachem. "MAURITIUS" to kompleks 4 budynków gotowych przyjąć pod swój dach 98 osób, a nawet więcej, ze względu na możliwość zrobienia dostawek. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, pokój 3-osobowy, pokoje typu studio (1+1, 2+1,2+2). Niektóre pokoje są z balkonami. W naszym sąsiednim budynku przy parkingu (około 100 m od budynku głównego znajdują się także pokoje z łożami małżeńskimi). Mamy także 3 pokoje 2-osobowe poza standardem (wejście do łazienki od korytarza) - w obniżonej cenie. Oprócz pokoi gościnnych w "MAURITIUSIE" są także: * recepcja 24h * kawiarnia - drink bar * bilard * dart (rzutki) * drobny sprzęt rekreacyjny (piłki, rakietki) - do wypożyczenia na recepcji * kącik czytelniczy, wieża z klocków, akcesoria do gry w karty i kości * słoneczny taras * stylowa jadalnia * mała salka komputerowa (stanowisko z 1 komputerem podłączonym do internetu) *sale konferencyjne * pomieszczenie do przechowywania rowerów / nart * 2 oświetlone parkingi na ok. 25 samochodów (niestrzeżone, bramy zamykane o 20:00) * miejsce na grilla / ognisko * łąka do celów rekreacyjnych * salka zabaw dla dzieci * placyk zabaw dla dzieci * bezprzewodowy internet na terenie obiektu Dla naszych Gości: rabat 15 % na wycieczki w Biurze Turystycznym PINOKIO TRAVEL rabat 10 % na zwiedzanie Huty Julia w Piechowicach (www.hutajulia.com) rabat 10% na atrakcje Parku Rozrywki Esplanada

Opis okolicy: Szklarska Poręba znana w Europie jako „Perła Karkonoszy” i stacja sportów zimowych oraz znakomita baza dla wycieczek górskich, rowerowych i samochodowych. Miejscowość uroczo położona w dolinie rzeki Kamiennej, na słonecznych stokach Gór Izerskich u podnóża Szrenicy. Do centrum miasta - 300 m, stacja kolejki linowej na Szrenicę - 2 km, przejście graniczne do Czech (Jakuszyce) - 8 km. Obiekt usytuowany przy drodze wylotowej w kierunku Świeradowa Zdroju ok. 150 m od stacji PKP.
Wypoczywaj z Pocztą22. Lublin
ul. W.Moritza 2
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Obiekt położony na obrzeżach Lublina przy trasie wylotowej na Zamość. Do dyspozycji gości posiadamy 15 pokoi dwuosobowych z łazienkami. Pokój wyposażony jest w szafę ubraniową typu komandor, dwa pojedyńcze tapczaniki, telewizor LCD, 2 szafki nocne z lampkami oraz stolik z 2 krzesłami. Ponadto goście mają do dyspozycji ogólnodostępne pomieszczenie socjalne do przygotowania posiłków.

Opis okolicy: Największe polskie miasto po wschodniej stronie Wisły, stolica województwa lubelskiego oraz Lubelszczyzny. Lublin położony jest na niezwykle malowniczym terenie północnego skraju Wyżyny Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą. Najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca to: Zabytkowe Stare Miasto, Zamek Lubelski, Muzeum Wsi Lubelskiej, Obóz Koncentracyjny na Majdanku oraz Zalew Zemborzycki.
Wypoczywaj z Pocztą23. Zawoja
Zawoja 991
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Apartament znajduje się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego . Do Państwa dyspozycji mamy : 1 apart. 5-os, z łazienką i kuchnią, Apartament wyposażony jest w podstawowe naczynia, sprzęt RTV, lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Sanki (2szt), pomieszczenie na rowery i narty. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla niepełonosprawnych. 9 miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Zawoja, największa i najdłuższa wieś w Polsce, położona u podnóża masywu Babiej Góry na granicy Beskidu Makowskiego i Żywieckiego. Wyciągi narciarskie krzesełkowe i talerzowe, kolej linowa - "Mosorny Groń". Liczne szlaki turystyczne piesze i trasy rowerowe. Muzeum Parku Babiogórskiego, skansen budownictwa ludowego, zabytki.
Wypoczywaj z Pocztą24. Zwierzyniec
ul. Partyzantów 1
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Obiekt położony w centrum Zwierzyńca. Do dyspozycji gości oferujemy: 1 apartament 4 os. I kat. - w skład apartamentu wchodzą 2 pokoje, łazienka z prysznicem i w pełni wyposażona kuchnia. Ponadto do dyspozycji gości oferujemy duży parking, plac zabaw oraz wydzielone miejsce na ognisko.

Opis okolicy: Zwierzyniec jest ważnym i licznie odwiedzanym ośrodkiem turystyczno-wypoczynkowym na Roztoczu. Miasto uchodzi za "stolicę" Roztocza, ze wszystkich stron otoczone jest pięknymi świerkowo – sosnowymi lasami. Największą atrakcją turystyczną są stawy "Echo". W centralnej części miasteczka jest kościół na wysepce z barokową fasadą. Bardzo interesującą, w całości zachowaną w drewnianej zabudowie jest dzielnica Zwierzyńca zwana „Borek”, stanowi ją kompleks 71 drewnianych domów z lat 20 i 30 XX w. Niewątpliwą atrakcją Zwierzyńca jest browar założony w 1806 r. przez Rodzinę Zamoyskich. Aktualnie w browarze warzy się znane w regionie piwo Zwierzyniec, które butelkowane jest w charakterystyczne butelki.

Powrót do strony głównej


Wszelkie zapytania lub uwagi do wyszukiwarki miejsc wypoczynkowych należy kierować na adres: wypoczynek@poczta-polska.pl

Szczegółowe informacje oraz instrukcja korzystania z miejsc wypoczynkowych dostępne są tutaj.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Korzystając ze strony zgadzasz się na zapisywanie prywatnych danych zawartych w plikach cookies i im podobnych technologii w urządzeniu końcowym. Zapoznaj się z naszą polityką wykorzystywania danych. Zamknij