Miejsca Wypoczynkowe Poczty Polskiej

Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów oraz przejrzystą toń wód. Możesz wybrać nocleg w kwaterach i obiektach naszej bazy szkoleniowo-wypoczynkowej, w tym ośrodkach wczasowych, pokojach gościnnych, apartamentach wypoczynkowych, domkach letniskowych czy campingowych. Zapraszamy Ciebie na spokojny wypoczynek weekendowy, jak i dłuższy urlop czy wczasy w obiektach czynnych sezonowo i całorocznie. Oferujemy atrakcyjne ceny, prostą telefoniczną rezerwację oraz gęstą sieć obiektów noclegowych i wypoczynkowych, dzięki czemu zyskujesz swobodny wybór noclegu w niemal w każdym regionie kraju– czy to Mazury, Pomorze, Puszcza Piska, Podkarpacie czy Bieszczady.


Lista wszystkich miejsc wypoczynkowych z bezpośrednimi linkami do ich stron www
Pełne opisy oraz dokładne lokalizacje dostępne są po kliknięciu na ikonce Wypoczywaj z Pocztą lub nazwie miejscowości.
Wypoczywaj z Pocztą1. Ustroń
ul. Wczasowa 47
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: śląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY W ośrodku znajduje się kawiarnia, bilard, grill. Ośrodek organizuje spotkania integracyjne z atrakcjami - kapela góralska oraz wyjazdy krajoznawcze. Ośrodek jest przygotowany do prowadzenia narad i szkoleń. Część szkoleniowa składa się z 2 sal wykładowych: - sala dla 90 osób, klimatyzowana, - sala dla 40 osób, bez klimatyzacji.

Opis okolicy: Ośrodek położony jest w pięknej uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Śląskim. Liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. W pobliżu wyciąg krzeselkowy na Czantorię, możliwość wyjazdu samochodem na Równicę. Atrakcyjne gastronomicznie i imprezowo obiekty.
Wypoczywaj z Pocztą2. Szklarska Poręba
ul. Dworcowa 6
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: dolnośląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY "MAURITIUS" Ośrodek Szkolenia Sportu i Rekreacji to świetne miejsce na wczasy rodzinne. Można tutaj miło spędzić czas, smacznie zjeść, doświadczyć spokoju. Nasz Ośrodek mieści się blisko ścisłego centrum Szklarskiej Poręby, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Blisko stąd do stacji PKP. Do przystanku PKS jest około 20 min. pieszo. Jadąc własnym samochodem, po wjeździe do miasta, należy kierować się w górę, w stronę Świeradowa Zdroju. Jesteśmy tuż za stadionem lekkoatletycznym. Recepcja mieści się w budynku z zielonym dachem. "MAURITIUS" to kompleks 4 budynków gotowych przyjąć pod swój dach 98 osób, a nawet więcej, ze względu na możliwość zrobienia dostawek. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, pokój 3-osobowy, pokoje typu studio (1+1, 2+1,2+2). Niektóre pokoje są z balkonami. W naszym sąsiednim budynku przy parkingu (około 100 m od budynku głównego znajdują się także pokoje z łożami małżeńskimi). Mamy także 3 pokoje 2-osobowe poza standardem (wejście do łazienki od korytarza) - w obniżonej cenie. Oprócz pokoi gościnnych w "MAURITIUSIE" są także: * recepcja 24h * kawiarnia - drink bar * bilard * dart (rzutki) * drobny sprzęt rekreacyjny (piłki, rakietki) - do wypożyczenia na recepcji * kącik czytelniczy, wieża z klocków, akcesoria do gry w karty i kości * słoneczny taras * stylowa jadalnia * mała salka komputerowa (stanowisko z 1 komputerem podłączonym do internetu) *sale konferencyjne * pomieszczenie do przechowywania rowerów / nart * 2 oświetlone parkingi na ok. 25 samochodów (niestrzeżone, bramy zamykane o 20:00) * miejsce na grilla / ognisko * łąka do celów rekreacyjnych * salka zabaw dla dzieci * placyk zabaw dla dzieci * bezprzewodowy internet na terenie obiektu Dla naszych Gości: rabat 15 % na wycieczki w Biurze Turystycznym PINOKIO TRAVEL rabat 10 % na zwiedzanie Huty Julia w Piechowicach (www.hutajulia.com) rabat 10% na atrakcje Parku Rozrywki Esplanada

Opis okolicy: Szklarska Poręba znana w Europie jako „Perła Karkonoszy” i stacja sportów zimowych oraz znakomita baza dla wycieczek górskich, rowerowych i samochodowych. Miejscowość uroczo położona w dolinie rzeki Kamiennej, na słonecznych stokach Gór Izerskich u podnóża Szrenicy. Do centrum miasta - 300 m, stacja kolejki linowej na Szrenicę - 2 km, przejście graniczne do Czech (Jakuszyce) - 8 km. Obiekt usytuowany przy drodze wylotowej w kierunku Świeradowa Zdroju ok. 150 m od stacji PKP.
Wypoczywaj z Pocztą3. Warszawa
ul. Łączyny 8
pokoje gościnne
Województwo: mazowieckie

Opis: Pokoje usytuowane są w dwupiętrowym budynku. Przy wejściu znajduje się recepcja. Do Państwa dyspozycji mamy: 15 pokoi 2-os. z łazienką (prysznic + WC), łóżka 1-os, sprzęt RTV, lodówka. 9 pokoi 3-os. z łazienką (prysznic + WC), łóżka 1-os, sprzęt RTV, lodówka. 4 apartamenty 1-os. z łazienką (prysznic, WC), garderoba, holl, łóżko 1-os, sprzęt RTV, lodówka. w tym 2 pokoje 2-os. są przystosowane dla osób niepełnosprawnych Na I-piętrze znajduje się aneks kuchenny (kuchnia elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy. Przy obiekcie usytuowany jest parking dla 50 samochodów.

Opis okolicy: Obiekt położony jest na Ursynowie, w dzielnicy Służewiec. Jest to doskonałe miejsce, które może służyć jako baza noclegowa dla osób, które chciałyby zwiedzić Warszawę . Niedaleko znajduje się linia metra, dzięki czemu szybko można dotrzeć do centrum Stolicy. W pobliżu jest także lotnisko. Obiekt sąsiaduje z torem wyścigów konnych.

Powrót do strony głównej


Instrukcja korzystania z wyszukiwarki miejsc wypoczynkowych Poczty Polskiej dostępna jest tutaj


1. Administratorem danych osobowych jest Poczta Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa.
2. Kontakt z inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A. ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, adres e-mail: inspektorodo@poczta-polska.pl.
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy, tj. w celu dokonania rezerwacji usługi, a także – w zakresie prawnie usprawiedliwionego interesu administratora – w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami z umowy, na podstawie odpowiednio art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz w celu wypełnienia obowiązków prawnych, ciążących na administratorze, wynikających z przepisów prawa podatkowego i rachunkowego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia.
4. Dane osobowe będą przechowywane na serwerach zlokalizowanych w Unii Europejskiej i mogą być przekazane - na podstawie standardowych klauzul ochrony danych - do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych dostarczanych przez firmę Microsoft. Stosowane przez Microsoft standardowe klauzule umowne zgodne z wzorcami zatwierdzonymi przez Komisję Europejską, dostępne są pod adresem: https://www.microsoft.com/en-us/licensing/product-licensing/products.aspx w części Online Services Data Protection Addendum (DPA)
5. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Pocztą Polską S.A. na podstawie zawartych umów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.
6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy, a także przez okres przedawnienia roszczeń z umowy.
8. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do zawarcia i wykonywania umowy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Korzystając ze strony zgadzasz się na zapisywanie prywatnych danych zawartych w plikach cookies i im podobnych technologii w urządzeniu końcowym. Zapoznaj się z naszą polityką wykorzystywania danych. Zamknij