Miejsca Wypoczynkowe Poczty Polskiej

Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów oraz przejrzystą toń wód. Możesz wybrać nocleg w kwaterach i obiektach naszej bazy szkoleniowo-wypoczynkowej, w tym ośrodkach wczasowych, pokojach gościnnych, apartamentach wypoczynkowych, domkach letniskowych czy campingowych. Zapraszamy Ciebie na spokojny wypoczynek weekendowy, jak i dłuższy urlop czy wczasy w obiektach czynnych sezonowo i całorocznie. Oferujemy atrakcyjne ceny, prostą telefoniczną rezerwację oraz gęstą sieć obiektów noclegowych i wypoczynkowych, dzięki czemu zyskujesz swobodny wybór noclegu w niemal w każdym regionie kraju– czy to Mazury, Pomorze, Puszcza Piska, Podkarpacie czy Bieszczady.


Lista wszystkich miejsc wypoczynkowych z bezpośrednimi linkami do ich stron www
Pełne opisy oraz dokładne lokalizacje dostępne są po kliknięciu na ikonce Wypoczywaj z Pocztą lub nazwie miejscowości.
Wypoczywaj z Pocztą1. Baligród
ul. Bieszczadzka 34
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Obiekt położony w centrum miejscowości w otoczeniu obiektów administracyjnych, handlowych i gastronomicznych. Pokoje gościnne mieszczą się w budynku parterowym, wolnostojącym, z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 2-os., (kuchnia i łazienka wspólne z pracownikami ) wersalki, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obok budynku znajduje się parking.

Opis okolicy: Baligród to wieś letniskowa z siedzibą gminy, położona w dolinie rzeki Hoczewki, w otoczeniu malowniczych wzniesień, tzw. Gór Baligrodzkich. Obecnie Baligród stanowi ośrodek usługowo-gospodarczy dla znacznej części regionu. Jest to świetne miejsce do wypoczynku i komfortowa baza wypadowa na całe Bieszczady. Zimą możliwość uprawiania sportów zimowych na znajdujących się w pobliżu stokach (wyciągi narciarskie w położonej 2 km od miejscowości Bystre). Atrakcje: wycieczki jednodniowe na Ukrainę i Słowację, kuligi, ogniska organizowane przez miejscowych gospodarzy.
Wypoczywaj z Pocztą2. Bircza
Rynek 4
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Budynek Urzędu Pocztowego położony w centrum miejscowości gminnej, jednopiętrowy bez windy, pokoje od strony podwórka. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os.II kat., ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), tapczniki 1-os., sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu sklepy i bary, w odległości 500 m. nowa karczma i domowe jedzenie. Parking dla 1 samochodu w podwórku, w odległości 30 metrów parking ogólnodostępny niestrzeżony.

Opis okolicy: Gmina Bircza leży na terenie Pogórza Przemyskiego wchodzącego w skład zewnętrznych Karpat Wschodnich, a w szczególności makroregionu zwanego Pogórzem Środkowo-Beskidzkim. Tereny gminy posiadają unikatowe warunki klimatyczne i krajobrazowe, liczne zabytki architektury sakralnej i wiele miejsc o wysokich walorach przyrodniczych. Nieomal cały obszar gminy objęty jest formami ochrony krajobrazu i przyrody. Liczne trasy rowerowe i przyrodniczo-dydaktyczne.
Wypoczywaj z Pocztą3. Borne-Sulinowo
Al. Niepodległości 16
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje gościnne usytuowane na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os. z łazienką i aneksem kuchennym (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. 2 pokoje 2-os. z łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy, sprzęt RTV. 2 pokoje 2-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy, sprzęt RTV. 2 pokoje 3-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. 1 pokój 4-os. ze wspólnymi łazienką i kuchnią. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych. Obiekt jest przystosowany do prowadzenia szkoleń i narad w kameralnych, komfortowych warunkach. Część szkoleniowa składa się z sali wykładowej dla 20 osób. Koszt wynajęcia sali wykładowej to 38,00 złotych brutto za godzinę.

Opis okolicy: Borne Sulinowo to „Leśne Miasto”, zatopione w naturalnej zieleni pięknych lasów, dywanów wrzosów, czystych jezior. To wymarzone miejsce dla grzybiarzy, zarówno amatorów turystyki rowerowej i pieszej, jak i wielbicieli wypoczynku wodnego, spływów kajakowych. Liczne imprezy sezonowe m.in. Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych, Piknik Wrzosowy, zawody wędkarskie. W Bornem Sulinowie jest również co zwiedzać, m.in. Dom Oficera, Ruiny Willi Guderiana, Cmentarz z Pepeszą.
Wypoczywaj z Pocztą4. Bukowina Tatrzańska
ul. Kościuszki 140
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje usytuowane są na I piętrzew budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy 16 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 1 apartament 4-os. - 2 pokoje, kuchnia ( pełne wyposażenie), łazienka, (ręczniki). 1 pok. 1-os. II kat. -wersalka, kuchnia i łazienki wspólne 2 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia i łazienki wspólne, 2 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, wersalka, kuchnia i łazienki wspólne. Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, sprzęt RTV, lodówki oraz umywalki. Wyposażenie kuchni :2 kuchenki czteropalnikowe elektryczne, naczynia, garnki, kuchenka mikrofalowa, 2 lodówki. Łazienki (2 prysznice), WC / 2/ na korytarzu. Ponadto do dyspozycji suszarki do bielizny, deska do prasowania, żelazko. Wyżywienie we włsnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, 4 miejsca parkingowe.

Opis okolicy: Bukowina Tatrzańska leży na Podhalu w powiecie tatrzańskim w województwie małopolskim. Jest to jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, oddalona 14 km od Zakopanego i 22 km od Nowego Targu. Słynie z pięknych widoków na Tatry, zwłaszcza z polany Głodówka położonej przy drodze do Morskiego Oka – 4 km od centrum. Z Bukowiny widać cały łańcuch Tatr, który biegnie ze wschodu na zachód. W okolicy liczne wyciągi narciarskie, nartostrady, oświetlone stoki. Przejścia graniczne na Słowację: Łysa Polana oraz Jurgów. W Bukowinie i okolicznych wioskach przykłady architektury drewnianej – Białka Tatrzańska, Jurgów. Corocznie w okresie styczeń - luty odbywają się imprezy kulturalne: góralski karnawał, wyścigi kumoterek, Sabałowe Bajania, konkursy tańca zbójnickiego, grup kolędniczych.
Wypoczywaj z Pocztą5. Ciechocinek
Plac Gdański 1
pokoje gościnne
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się w budynku Urzędu Pocztowego Ciechocinek 1, usytuowanym w centrum miasta, w pobliżu tężni, Parku Zdrojowego, dworca PKP i przystanku autobusowego. Do pokoi gościnnych wchodzi się oddzielnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os. z łazienką, bez aneksu kuchennego (115,00 zł/dobę), łóżko 2-os, sofa (nierozkładana), sprzęt RTV - znajduje się na II piętrze (apart. nr 1 - 40,45 m2). 2 apartamenty 2-os. z łazienką i aneksem kuchennym (125,00 zł/dobę), łóżko 2-os, sofa (nierozkładana), sprzęt RTV - znaduje się na II piętrze ( apart. nr 2 - 45,6 m2) i na parterze (apart. nr 9 - 37,7 m2). 5 pok. 2-os. III kat., z umywalką, wyposażeniem kuchennym, łóżko 1-os, kanapa, sprzęt RTV - znajdują się na I piętrze (pok. nr 5 - 16,00 m2, pok. nr 6 - 11,30 m2, pok nr 8 - 14,10 m2) i II piętrze (pok nr 3 - 14,18, pok. nr 4 - 15,67 m2). Na III piętrze znajduje się wspólny węzeł sanitarny (natryski i WC), oraz kuchnia (w pełni wyposażona). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Ciechocinek – Perła Kujaw - miasto w Kotlinie Toruńsko - Bydgoskiej, w dolinie Wisły. Jedno z głównych uzdrowisk Polskich. Leczy się tu głównie choroby reumatyczne, kobiece, układu krążenia, obwodowe układu nerwowego, górnych dróg oddechowych oraz przeprowadza się rehabilitację narządów ruchu. Ciechocinek przyciąga kuracjuszy i wczasowiczów nie tylko walorami leczniczymi, lecz także malowniczym położeniem, zielenią licznych skwerów i parków, urokiem miejsc spacerowych, powagą tężni. Ciechocińskie tężnie to największe w Europie konstrukcje drewniane do odparowywania wody z solanki. W Ciechocinku znajdują się trzy takie obiekty. Ze względu na swój unikatowy charakter zostały wpisane do rejestru zabytków wraz z obudową źródła, warzelnią soli i rezerwuarami solankowymi. Wokół tężni tworzy się mikroklimat bogaty w jod, tworząc naturalne, lecznicze inhalatorium. Spośród 142 hektarów terenów zielonych cztery parki (Zdrojowy, Tężniowy, Zdrowia i Sosnowy) zajmują 69 ha. Największy z nich, centralnie usytuowany Park Zdrojowy, wyróżnia się bogactwem krzewów, drzew i roślin niskopiennych. Wśród licznych skwerów i klombów na terenie miasta uwagę zwracają znane kompozycje kwiatowe tworzące dywan, zegar i kalendarz. W pobliżu Parku Zdrojowego liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, fontanna – źródło „Grzybek”, Zakład Przyrodoleczniczy nr 1 wzniesiony w latach 1845-49, Zakład Przyrodoleczniczy nr II z 1898 roku, Teatr nawiązujący stylem do architektury uzdrowiskowej końca XIX wieku należący do nielicznych tego typu budowli w Europie. 
Wypoczywaj z Pocztą6. Cisna 77
Cisna 77
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Obiekt położony jest w centrum miejscowości w otoczeniu obiektów administracyjnych, handlowych i gastronomicznych. Pokoje gościnne mieszczą się w Urzędzie Pocztowym na poddaszu. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os. III kat., ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV, 1 pok. 2 os. III kat., ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, tapczanik, sprzęt RTV, 1 pok. 3 os. III kat., ze wsólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie ), wersalka, dwa tapczaniki, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obok urzędu znajduje się parking i miejsce do grilownia.

Opis okolicy: Cisna położona jest na grzbietach górskich porośniętych lasami . Część obszaru to Bieszczadzki Park Narodowy i Wetliński Park Krajobrazowy. W Cisnej środowisko jest czyste, a wodę z kryształowych potoków można pić bez gotowania. Na turystów czekają piesze szlaki o zróżnicowanym stopniu trudności, ścieżki rowerowe, trasy wspinaczkowe. Warto odwiedzić muzea przyrodnicze, rezerwaty, przekroczyć granicę ze Słowacją. Atrakcje: Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa, wyciąg narciarski o długości 800 m.
Wypoczywaj z Pocztą7. Czarny Dunajec
ul. Kolejowa 16
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje znajdują się w budynku Urzędu Pocztowego na I piętrze. Do dyspozycji gości jest 16 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 1 apartament 4-os. - 2 pokoje wersalki,narożniki, kuchnia (pełne wyposażenie), łazienka,ręczniki. 3 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia, łazienki wspólne, 2 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia, łazienki wspólne. Wspólna kuchnia: dla każdego pokoju szafka z naczyniami, 2 kuchenki elektryczne czteropalnikowe, garnki, lodówki. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Wieś letniskowa i turystyczna, położona w kotlinie Orawsko-Nowotarskiej. Na południu pasmo Tatr, na zachodzie masyw Babiej Góry, od wschodu Gorce a w oddali Pieniny. Szlaki turystyczne, rzeka Czarny Dunajec, dogodne warunki do kąpieli. Baza wypadowa od Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej. Przejście graniczne na Słowację w Chochołowie.
Wypoczywaj z Pocztą8. Darłowo
ul. Kąpielowa 4
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje znajdują się w budynku filii urzędu pocztowego Darłowo 1, który jest umiejscowiony w centrum Darłówka przy zwodzonym moście niedaleko od plaży. Wejście do pokoi od strony podwórka. Do Państwa dyspozycji mamy: 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami (prysznic, umywalka i wc - pok. nr 2 lub wanna, umywalka i wc-pok. 1, 3). W pokojach łóżka jednoosobowe (w jednym z pokoi - kanapa rozkładana). W pokojach znajdują się lodówki, sprzęt RTV. Kuchnia wspólnego użytkowania jest wyposażona w podstawowy sprzęt ADG. Wyżywienie we własnym zakresie. Pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. UWAGA! Informujemy, że nie posiadamy miejsc na pozostawienie samochodów naszych gości na terenie obiektu (ze względu na małe podwórko i problemy w trakcie ruchu samochodów służbowych). Należy korzystać z parkingów poza obiektem.

Opis okolicy: Darłowo leży w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Północną granicę stanowi 5-kilometrowa linia brzegu morskiego z szeroką, piaszczystą plażą, pasem wydm. Na turystów czekają piaszczyste plaże, czysta woda, mikroklimat pozbawiony wpływu przemysłu oraz rzeki, w których licznie występują ryby z gatunku łososiowatych. W odległości 15 m od Urzędu Pocztowego jest most zwodzony. Liczne trasy rowerowe, piesze, park wodny oraz mnóstwo atrakcji sezonowych.
Wypoczywaj z Pocztą9. Dąbki
ul. Darłowska 18
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 01.06.2022 R. Pokoje usytuowane na parterze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem w centrum miejscowości. Pokoje od strony ulicy i od podwórka. Z tyłu budynku znajduje się murowany grill. Do Państwa dyspozycji mamy: 7 pokoi 2-osobowych. Dla pokoju nr 1, 2, 3, wspólna łazienka (prysznic i wc) oraz kuchnia (w pełni wyposażona w sprzęt AGD) oraz dla pokoju nr 4, 5, 6, 7, wspólna łazienka (prysznic i wc) oraz kuchnia (w pełni wyposażona w sprzęt AGD). W pokojach łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV, leżaki, parawany. Wyżywienie we własnym zakresie. Brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Dąbki położone są 8 km od Darłowa, na mierzei między Bałtykiem, a jeziorem Bukowo, oddzielona od morza pasem lasu sosnowego. Raj dla żeglarzy, wędkarzy, wiele szlaków kajakowych, rowerowych, pieszych. Możliwość uprawiania windsurfingu. W pobliskiej miejscowości Bobolin znajdują się owiane tajemnicą bunkry z II wojny światowej oraz stadnina koni. W okresie letnim wiele atrakcji sezonowych dla całych rodzin.
Wypoczywaj z Pocztą10. Dźwirzyno
ul. Wyzwolenia 16
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje usytuowane na parterze i I piętrze budynku Poczty Polskiej z osobnym wejściem, w centrum miejscowości. Do Państwa dyspozycji posiadamy: 2 pokoje 2-os. (II kat.) z kuchnią (podstawowe wyposażenie) i łazienką, w pokojach łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 2 pokoje 2-os. (III kat.) ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (podstawowe wyposażenie), w pokojach łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 2 kompleksy 4-osobowe (I kat.). Każdy kompleks składa się z dwóch pokoi (dziennego i sypialni). Każdy ma własną kompletną łazienkę i aneks kuchenny (podstawowe wyposażenie). W kompleksach rozkładane sofy oraz tapczany jednoosobowe, sprzęt RTV. Na II piętrze mieści się świetlica – wspólna dla wszystkich pokoi wyposażona w trzy ławy oraz fotele. Mamy tam również may aneks kuchenny i toaletę. Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Dźwirzyno położone jest 13 km od Kołobrzegu między brzegiem Bałtyku a jeziorem Resko Przymorskie nad kanałem Resko. Słynie z jednej z najczystszych plaż i najpiękniejszych morskich kąpielisk. Na wybrzeżu szeroka plaża z drobnego złotego piasku przechodzi w wysoki wał wydmowy porośnięty lasem sosnowym. Jest tam nowoczesny port oraz przystań windsurfingowa i jachtowa. W sezonie rozgrywane są tutaj liczne zawody sportowe i rekreacyjne zarówno nad morzem jak i nad jeziorem. Dźwirzyno to również miejscowość uzdrowiskowa, wiele jest tu tras rowerowych, pieszych i kajakowych.
Wypoczywaj z Pocztą11. Firlej
ul. Rynek 15
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 01.07.2022 R. Obiekt położony w centrum miejscowości. Pokoje zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku. Pokoje wyposażone w standardowe meble, telewizor, radio oraz dwa podwójne łóżka. Na piętrze znajduje sie ponadto ogólnodostępna łazienka z prysznicem oraz w pełni wyposażona kuchnia.

Opis okolicy: Firlej jest pięknie położony wśród dużych kompleksów leśnych bogatych w grzyby, jagody i borówki, w niedalekiej odległości są dwa jeziora - Kunów i Firlej oraz rzeki Wieprz i Tyśmienica. Panuje tu cisza i spokój, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Jest to znakomite miejsce, aby odpocząć od miejskiego gwaru, przebywając na łonie przyrody z dala od przemysłu. Brak przemysłu i ośrodków miejskich powoduje, że tutejszy krajobraz pozostał nie zmieniony, nie ulegając degradacji. W Firleju znakomicie wypoczną amatorzy słońca i wody. Jezioro otoczone jest ładnymi, piaszczystymi plażami idealnie nadającymi się do opalania. Woda w jeziorze jest czysta, a bezpieczeństwa kąpieli strzeże kilku wykwalifikowanych ratowników. Firlej jest prawdziwym rarytasem dla wędkarzy. Występują tu liczne gatunki ryb: leszcz, płoć, szczupak, sandacz, karaś i węgorz. I choć łowienie z brzegów jest trudne, istnieje możliwość wędkowania z pomostów w ośrodkach wypoczynkowych lub z łódki. Przebywając na wypoczynku w Firleju warto zobaczyć: • W najbliższej okolicy ok. 12 km jest położona Kozłówka, gdzie jest piękny zespół pałacowo parkowy oraz Muzeum Zamoyskich; • W odległości 10 km. od Firleja w Kocku mieści się zespół pałacowy Jabłonowskich, pomniki T. Kościuszki i gen. Kleeberga, cmentarze powstańców i żołnierzy z 1939 r. • W Lubartowie 14 km. od Firleja jest Pałac Sanguszków, kościół p.w. św. Anny, Muzeum Regionalne;
Wypoczywaj z Pocztą12. Gdynia
10 Lutego 10
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokój gościnny usytuowany jest w centrum miasta na II piętrze w budynku UP Gdynia 1, z osobnym wejściem od strony podwórka przez wartownię od ul. Władysława IV. Do Państwa dyspozycji mamy: Kompleks 2 pokoi dla 2 osób, I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV (pok nr 1 - 46,11 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. 

Opis okolicy: Miejscowość położona nad Zatoką Gdańską, liczne kawiarnie, restauracje, centra handlowe. Warto zwiedzić Muzeum Oceanografii, Muzeum Marynarki Wojennej, ORP Błyskawica, Muzeum Miasta Gdyni, Dar Pomorza. W okresie letnim liczne imprezy plenerowe ( m.in. Opener Festiwal, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, regaty na zatoce Gdańskiej, Jarmark Kaszubski itp.) 
Wypoczywaj z Pocztą13. Górzno
ul. Pocztowa 10
domki wypoczynkowe
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Domek murowany usytuowany z tyłu Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 domek murowany 4-os, dwa pokoje 2-os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), 2 łóżka 1-os, oraz kanapa 2–os, sprzęt RTV (domek nr 1 - 39,10 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wokół domku teren zieleni. Możliwość wypoczynku na powietrzu – komplet ogrodowy wypoczynkowy.

Opis okolicy: Górzno k. Brodnicy położone jest na wzgórzu między dwoma jeziorami: Górzno i Młyńskie, na uboczu głównych dróg komunikacyjnych (22 km od Brodnicy). Gmina Górzno leży w obrębie Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, który zaliczany jest do obszaru „Zielonych Płuc Polski”. Stałym elementem krajobrazu górznieńskiego są lasy, głównie iglaste. W rejonie miasta, utrzymujący się przez cały rok niepowtarzalny mikroklimat, działa leczniczo na drogi oddechowe. Jest to miejsce, którego atutem są zwłaszcza walory krajobrazowe, cisza, spokój, czyste powietrze, lasy i jeziora, urozmaicona rzeźba terenu. 
Wypoczywaj z Pocztą14. Hel
ul. Wiejska 55
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os C - II kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) , kanapa, sprzęt RTV ( pok C - 12,63 m2). 2 pok. 2 - os D i B - II kat z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV (pok D - 19,06 m2, pok. B - 19,20 m2). Kompleks 2 pokoi dla 3 osób A - I kat z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), trzy kanapy, sprzęt RTV (pok. A - 34,60 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na terenie miejsca parkingowe, niestrzeżone. 

Opis okolicy: Miejscowość nadmorska położona na samym końcu Półwyspu Helskiego, otoczona z trzech stron wodami Bałtyku i Zatoki Puckiej. W sąsiedztwie Urzędu Pocztowego, w którym znajdują się pokoje gościnne mieszczą się urocze, ryglowe domki rybackie z końca XVIII i połowy XIX wieku. Z okien pokoi można podziwiać wschody słońca nad Zatoką Pucką. W Helu można także odwiedzić jedyne w Polsce fokarium. Szczególnie polecamy zwiedzanie w porze karmienia zwierząt. W pobliżu Urzędu Pocztowego znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy. Do plaży jest ok. 1450 m od strony morza, oraz 100 m od strony Zatoki Gdańskiej. Warto zobaczyć Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Domki Rybackie znajdujące się wzdłuż ulicy Wiejskiej oraz Latarnię Morską. 
Wypoczywaj z Pocztą15. Iwonicz-Zdrój
ul. Ks. Rąba 2
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Obiekt położony w centrum miejscowości, na szlaku komunikacyjnym do Ośrodków Sanatoryjnych. Pokoje gościnne znajdują się na I piętrze i poddaszu w Urzędzie Pocztowym z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os. I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV. 3 pok. 2 os. I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) wersalka,sprzęt RTV 1 pok. 3 os. I kat.,z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) wersalka, tapczanik, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Możliwość organizacji ogniska, grillowania. Parking dla samochodów na terenie nieruchomości, zamknięty oraz przed budynkiem niestrzeżony.

Opis okolicy: Miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa, możliwość korzystania z zabiegów leczniczych, ścieżki rekreacyjne. Położona na skraju Beskidu Niskiego, odznacza się wyjątkowymi walorami krajobrazowymi, przyrodniczymi i klimatycznymi. Słynie dzięki wodom mineralnym, które wspomagają leczenie układu trawiennego i oddechowego. Zimą możliwość korzystania z wyciągów narciarskich: w Karlikowie (dł. 1 130 m), w Rymanowie-Zdroju (dł. 450 m), szlaków narciarskich i kuligów. Atrakcje: wycieczki piesze, rowerowe, wyjścia na basen, przejażdżki konne.
Wypoczywaj z Pocztą16. Jarosławiec
ul. Nadmorska 32
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 01.06.2022 R. Pokoje gościnne usytuowane na piętrze w budynku filii urzędu pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pokój 1-os. (II kat.) z łazienką i tapczanem jednoosobowym; 2 pokoje 2-os. (II kat.) z łazienką i tapczanami jednoosobowymi; kuchnia wspólna dla pokoi wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. W pokojach znajduje się sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Jarosławiec mała malownicza miejscowość letniskowa położona między Darłowem a Ustką. Najważniejszą atrakcją Jarosławca jest latarnia morska o wysokości 33,3 m skąd mamy piękny widok na morze i okolice. Jarosławiec jest znany także z największego na wybrzeżu środkowym brzegu klifowego.
Wypoczywaj z Pocztą17. Jastarnia
ul. Stelmaszczyka 7
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os z łazienką i aneksem kuchennym, dwa łóżka 1-os., sprzęt RTV (apart. nr 7 - 51,70 m2). 8 pok. 2-os. I kat. z łazienką, dwa łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV ( pok. nr 1 - 18,40 m2, pok. nr 2 - 20,30m2, pok. nr. 3 - 15,80 m2, pok. nr 4 - 19,40 m2, pok. nr 5 - 24,70 m2, pok. nr 6 - 23,20 m2, pok nr 12 - 22,90 m2, pok nr 20 - 28,3 m2). 3 pok. 3-os. I kat. z łazienką, trzy łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV (pok. nr 21 - 40,60 m2, pok. nr 22 - 48,00 m2, pok. nr 25 - 30,20 m2). 2 pok. 4 os I kat. z łazienką, cztery łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV (pok. nr 24 - 47,10 m2, m2, pok nr 26 - 51,70 m2). Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępna, wspólna, w pełni wyposażona kuchnia. W pokojach są czajniki elektryczne, podstawowe naczynia. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking na terenie nieruchomości – niestrzeżony. Istnieje możliwość organizowania konferencji, szkoleń i narad, gdyż w obiekcie znajduje się sala konferencyjna na 30 osób (sala - 51,70 m2) - 240 zł/dobę.

Opis okolicy: Jastarnia to miejscowość nadmorska położona na Półwyspie Helskim, otoczona od jednej strony Morzem Bałtyckim, od drugiej zaś Zatoką Pucką. Jastarnia to raj dla wielbicieli nurkowania oraz windsurfingu. Odpocząć tu mogą zarówno amatorzy czystych, piaszczystych plaż, jak i zwolennicy czynnego wypoczynku. W bliskim sąsiedztwie Urzędu Pocztowego znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy. Do plaży jest ok. 350 m. Ścieżki rowerowe, ścieżki przyrodnicze, np. - Torfowe Kłyle -są zatorfiną równiną w przewadze bezleśną, obszar ten jest ostoją bogatej awifauny. Zabytki w najbliższej okolicy: Chata Rybacka, Stanowisko Obronne tzw. bunkry, Muzeum Rybackie, Kościół. 
Wypoczywaj z Pocztą18. Kazimierz Dolny
ul. Tyszkiewicza 2
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Obiekt położony w centrum miasta tuż obok Kazimierskiego rynku. Do dyspozycji gości oferujemy: 1 apartament 3 os. - w skład apartamentu wchodzi salon, pokój, 2 łazienki oraz kuchnia. Apartament wyposażony jest w rozkładane 2 wersalki 2 os., tapczanik 1os., stół z krzesłami. Kuchnia w pełni wyposażona.

Opis okolicy: Miasto - gmina Kazimierz Dolny jest położone na prawym brzegu Wisły, w jej dolnym biegu, na Wyżynie Lubelskiej. Z uwagi na atrakcyjne położenie, bogatą historię, niepowtarzalny krajobraz ze średniowiecznym układem urbanistycznym, wspaniałą architekturą- jest znany w kraju i na świecie jako miejscowość o wybitnych walorach turystyczno - wypoczynkowych.
Wypoczywaj z Pocztą19. Komorniki
ul. Polna 120
pokoje gościnne
Województwo: wielkopolskie

Opis: Budynek hotelowy przy WER. Recepcja 24h. Pokoje na I i II piętrze. Na parterze sale konferencyjne, bilard, sauna, siłownia. Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny, a w nim lodówka, kuchenka mikrofalowa, naczynia.

Opis okolicy: Położenie WER przy autostradzie A2. Gmina sąsiaduje z miastem Poznań.
Wypoczywaj z Pocztą20. Kościelisko
ul. St. Nędzy Kubińca 76a
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje mieszczą się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy : 1 pok. 2-os. II kat. - tapczanik, wersalka, 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, wersalka. Wspólna kuchnia (pełne wyposażenie), lodówka, kuchenka elektryczna i mikrofalowa. Łazienka i WC na korytarzu Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych, 2 miejsca parkingowe.

Opis okolicy: Kościelisko - miejscowość położona niedaleko Zakopanego. Przepiękne widoki na góry, wciąż żywy folklor góralski. Doskonała baza wypadowa do Doliny Kościeliskiej oraz Chochołowskiej. W okolicy wyciągi narciaskie.
Wypoczywaj z Pocztą21. Krościenko nad Dunajcem
ul. Mickiewicza 9
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje znajdują się na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy 3 pokoje - 12 miejsc noclegowych: 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki 1 pok. 4-os. II kat. - tapczaniki 1 pok. 5-os. II kat. - tapczaniki Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, lodówki, czajniki bezprzewodowe. Wspólna kuchnia dla wszystkich pokoi, wyposażona w kuchenkę elektryczną 4-palnikową, naczynia, garnki. Wszystkie pokoje z łazienkami (prysznic, WC, umywalka). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, 5 miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Krościenko nad Dunajcem miasteczko położone u podnóża Pienin. Miejscowość turystyczno-wypoczynkowa i uzdrowiskowa. Szlaki turystyczne na Trzy Korony, Sokolicę, Prehybę, Lubań, Turbacz. Wyciąg narciarski orczykowy na Stajkową, ze Szczawnicy wyciąg krzesełkowy na Palenicę. Meta spływu "Przełomem Dunajca", łodziami flisackimi Sromowce - Krościenko. Szlaki piesze i rowerowe. Przejście turystyczne na Słowację w Szczawnicy.
Wypoczywaj z Pocztą22. Krynica - Zdrój
ul. Zdrojowa 28
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje znajdują się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego natomiast apartament na IV piętrze. Do Państwa dyspozycji mamy 5 pokoi – 13 miejsc noclegowych: 1 apartament 4-osob. - 2 pokoje - łóżko 2-os., wersalka, kuchnia (pełne wyposażenie),łazienka (ręczniki) 1 pok. 2-os. II kat. łazienka w pokoju, kuchnia wspólna. 2 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, łazienka wspólna dla tych pokoi, kuchnia wspólna. 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, wersalka, łazienka w pokoju, kuchnia wspólna. Kuchnia wyposażona w podstawowe naczynia, garnki, 2 kuchnie elektryczne 4-palnikowe, 2 lodówki. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Krynica - „perła polskich uzdrowisk” leży w dolinie Kryniczanki i jej dopływów. Otaczają je zalesione grzbiety Beskidu Sądeckiego. Z dworca PKP ulice Ebersa i Nowotarskiego prowadzą na Bulwar Dietla i Deptak. Niżej położone są Łazienki Borowinowe, Stare Łazienki Mineralne, muszla koncertowa, ogród zimowy, Stary Dom Zdrojowy, za którym płynie potok Kryniczanka. Uzdrowisko słynie z wód mineralnych : „Kryniczanka”, „Jana”, „Józefa, Tadeusza”, „Zubera”, Mieczysława, ”Słotwinki”. Jest również dużym ośrodkiem Narciarskim, wyciągi narciarskie w Słotwinach, dolinie Czarnego Potoku, kolej gondolowa na Jaworzynę, kolejka linowo-terenowa na Górę Parkową. Góra Parkowa jest doskonałym punktem widokowym na Beskid Sądecki Niski, a przy dobrej widoczności również na Tatry. Odbywają się tu liczne imprezy coroczne: Festiwal im. Jana Kiepury na Deptaku, koncerty w Pijalni Głównej, przegląd filmów z udziałem Jana Kiepury w sierpniu, Forum Europejskie Polska-Wschód we wrześniu, Międzynarodowy Festiwal Gitarowy.
Wypoczywaj z Pocztą23. Lidzbark
ul. Dworcowa 8
ośrodek wypoczynkowy
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Dwupiętrowy budynek położony w centrum miasta. Pokoje mieszczą się na I i II piętrze Urzędu Pocztowego, posiadają samodzielne wejście od podwórka. W obiekcie znajdują się 2 pokoje 2 osobowe, 4 pokoje 3-osobowe, 2 pokoje 5-osobowe. Każdy pokój posiada wc, łazienkę z prysznicem i kuchnię. Siedmiostanowiskowy parking na terenie nieruchomości jest zamykany, lecz niestrzeżony. W obiekcie znajduje się płatna sauna (35zł.godz.) i siłownia. Do dyspozycji jest też sala konferencyjna na 25-30 osób, więc istnieje możliwość organizowania konferencji, szkoleń i narad. Istnieje możliwość wypożyczenia odpłatnie rowerów. Ośrodek nie oferuje wyżywienia i nie jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Miasto Lidzbark znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim w jego południowo-zachodniej części w odległości 150 km od Warszawy, 78 km od Olsztyna, 39 km od Grunwaldu i 92 km od Torunia i 30 minut od najdłuższej trasy zjazdowej w północnej Polsce,. Jest usytuowane na terenie dwóch pięknych parków krajobrazowych. Miasto jest położone nad jeziorem Lidzbarskim i rzeką Wel na trasie szlaku kajakowego rzeką Wel oraz na szlaku historycznym zwanym „grunwaldzkim”,. Jest to wymarzone miejsce wypoczynku i rekreacji dla miłośników wędkowania, wycieczek pieszych, rowerowych i konnych. Co roku w ostatni weekend lipca na plaży miejskiej organizowane są dni Lidzbarka. Jest to impreza trzydniowa ciesząca się dużą popularnością wśród turystów i mieszkańców.
Wypoczywaj z Pocztą24. Lisi Ogon
ul. Pocztowa 12
pokoje gościnne
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na parterze i I piętrze budynku w WER Lisi Ogon. Do Państwa dyspozycji mamy: 17 pok. 2-os. II kat. z łazienką, w pokoju dwa łóżka 1-os. 3 apartamenty 2-os. I kat. z łazienką i kuchnią (w pełni wyposażona); w pokoju dwa łóżka 1-os. Wspólna, wyposażona kuchnia znajduje się na I piętrze, natomiast w pokojach są podstawowe naczynia. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking na terenie nieruchomości – niestrzeżony. 

Opis okolicy: Lisi Ogon miejscowość położóna w gminie Białe Błota, w pobliżu Bydgoszczy. Z Lisiego Ogona można szybko udać się do Bydgoszczy, będącej ośrodkiem nie tylko kultury muzycznej (filharmonia, opera), ale także sztuki (teaty, galerie, muzea, kina itp). Warte zobaczenia jest m.in. Stare Miasto, Wenecja Bydgoska, Stary Kanał Bydgoski ze śluzami. 
Wypoczywaj z Pocztą25. Lubniewice
ul. Jana Pawła II 30
pokoje gościnne
Województwo: lubuskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 01.06.2022 R. Apartament 3 pokojowy (salonik i 2 sypialnie, łazienka, wc, kuchnia, przedpokój). Usytuowanie apartamentu na II piętrze, poddasze użytkowe obiektu. Pełne umeblowanie i wyposażenie.

Opis okolicy: Lubniewice to miasto w woj. lubuskim, w powiecie sulęcińskim, , położone nad jeziorami Lubiąż i Krajnik. Pierwsze wzmianki o Lubniewicach - mieście, pochodzą z 1322 r. Lubniewice były osadą z prawem targów i jarmarków, bez murów i umocnień warownych. W 1612 r. zostały całkowicie zniszczone przez pożar, a w połowie XVII w. pojawili się tu arianie i stały się centrum wspólnoty braci polskich na emigracji. W XVIII w. rozwinęła się hodowla jedwabników co umożliwiło powstanie przędzalni jedwabiu i handlu suknem. W pierwszej połowie XIX w. uprawiano w Lubniewicach również chmiel.W 1808 r. Lubniewice otrzymały prawa miejskie.Uzyskały połączenie kolejowe z Gorzowem Wielkopolskim, a w końcu XIX w. osiedliło się tu wielu Polaków.
Wypoczywaj z Pocztą26. Lubrza
ul. Świebodzińska 54
pokoje gościnne
Województwo: lubuskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 01.06.2022 R. Cztery pokoje na I piętrze budynku UP w centrum miejscowości (pokój pięcioosobowy składa się z dwóch pomieszczeń). Wszystkie pokoje z łazienkami. Do pokoi przynależna dwie w pełni wyposażone kuchnie. BUDYNEK PO GENERALNYM REMONCIE. ODDANY DO PONOWNEGO UŻYTKOWANIA OD 2012 ROKU.

Opis okolicy: Znakomite warunki klimatyczne, liczne jeziora, dębowe lasy, torfowiska. Międzyrzecki Rejon Umocniony z zimowiskiem nietoperzy oraz udostępnioną do zwiedzania Pętlą Boryszyńską. Cykliczne imprezy: Noc Nenufarów, Noc Nietoperzy, Zlot Miłośników Fortyfikacji w Boryszynie. Zabytki: drewniany kościół oraz barokowa rzeźba matki Boskiej . Atrakcją turystyczną jest ścieżka rowerowa obejmująca trasę przejazdu przez 7 miejscowości gminy Lubrza.
Wypoczywaj z Pocztą27. Łagów
ul. B. Chrobrego 2
pokoje gościnne
Województwo: lubuskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 01.06.2022 R. Apartament oraz 5 pokoi z samodzielnymi łazienkami i wspólną kuchnią. Usytuowanie pokoi na I piętrze obiektu, apartamentu - na parterze. Wejście – niezależna klatka schodowa. Pełne umeblowanie i wyposażenie wraz ze sprzętem RTV. Położenie obiektu w miejscowości przy głównej ulicy. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Opis okolicy: Łagów to siedziba malowniczej gminy, położona wśród lasów i jezior. Najstarsza część miejscowości została wybudowana na przesmyku między dwoma jeziorami Trześniowskim (Ciecz) i Łagowskim, w otoczeniu lasów bukowych stanowiących obecnie Łagowski Park Krajobrazowy. Turyści mogą korzystać z łodzi i kajaków, pływać i kąpać się w czystej wodzie, leżeć i opalać się na plaży, zbierać grzyby i jagody leśne, łowić ryby, wędrować lub jeździć rowerem po szlakach turystycznych. Odbywają się tutaj liczne imprezy kulturalne, w tym Lubuskie Lato Filmowe .
Wypoczywaj z Pocztą28. Łańcut
Królowej Elżbiety 8
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje gościnne mieszczą się w budynku Urzędu Pocztowego na II. piętrze. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2 osobowe ze wspólną łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie).

Opis okolicy:
Wypoczywaj z Pocztą29. Łeba
ul. Kościuszki 23
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Obiekt położony w centrum miasta nad Urzędem Pocztowym na II p. Osobne wejście do pokoi, okna od strony podwórka i ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: pokój 3 osobowy nr 23 - z kuchnią i łazienką, pokój (3 łóżka 1-os.) ( pok nr 23 - 32,10 m2) 2 pokoje 3 osobowe nr 22a i 22b - ze wspólna kuchnią i łazienką na te 2 pokoje, pokoje - każdy z 3 łóżkami 1-os (pok. nr 22a - 12,44 m2, pok. nr 22b - 9,77 m2). apartament 3-os. nr 20 (dwupoziomowy) z kuchnią i dwoma łazienkami, salon (kanapa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.) (apart. nr 20 - 56,30 m2), apartament 3-os. nr 21 z kuchnią łazienką, salon (kanapa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.) (apart. nr 21 - 43,69 m2), apartament 4-os. (dwupoziomowy) z kuchnią i dwoma łazienkami, salon (sofa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.), pokój na piętrze (kanapa rozkładana), balkon (apart. nr 19 - 68,83 m2) Pokoje oraz apartamenty w pełni wyposażone w sprzęt RTV (za wyjątkiem pokoju nr 22a i 22b) i AGD. Dodatkowo apartamenty wyposażone są w klimatyzację. Stan pomieszczeń bardzo dobry, nieprzystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych, wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych (parkingi prywatne ok. 500m od UP).

Opis okolicy: Łeba to jedna z najbardziej znanych miejscowości na polskim wybrzeżu położona w województwie pomorskim. Łeba otoczona jest z trzech stron wodą, od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. Pomiędzy jeziorem Łebskim a morzem znajdują się wydmy ruchome, zjawisko niespotykanie rzadkie w Europie. Wydmy ruchome wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery. Miasto oferuje czyste plaże, bogata ofertę turystyczną w jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Łeba proponuje niezwykle bogata ofertę imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych m.in. Święto Dorsza, Mistrzostwa w Windsurfingu, Święto Łeby, plenery malarskie i rzeźbiarskie, koncerty szantowe , regaty żaglowe. Nowoczesny port jachtowy zaprasza miłośników sportów wodnych na imprezy żeglarskie. Niewątpliwie hitem ostatnich lat jest szybko rozwijające się kutrowe wędkarstwo morskie, mające w swojej ofercie wyprawy brzegowe i pełnomorskie, zarówno dla amatorów i wytrawnych wędkarzy, można również odbyć kursy nurkowania, w tym nurkowania wrakowego. Miasto zapewnia również sporo atrakcji dla wypoczynku rodzinnego m.in. Paintball, wycieczki kolejką bajkową, największy w Polsce park dinozaurów - Łeba Park, a także stadnina koni , park linowy, wystawa motyli, Sea Park Sarbsk fokarium 8 km od Łeby, oraz wycieczki statkami po jeziorze.
Wypoczywaj z Pocztą30. Mielno
ul. 1-go Maja 5
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje gościnne znajdują się w budynku urzędu pocztowego z osobnym wejściem. Do dyspozycji Państwa mamy: 1 pokój 2-os. (II kat.) z łazienką i wspólną kuchnią, z tapczanami jednoosobowymi; 1 pokój 2-os. (III kat.) - łazienka i kuchnia wspólnego uzytkowania, z tapczanami jednoosobowymi; 1 pokój 3-os. (II kat.) z łazienką i wpólną kuchnią, kanapa rozkładana, dwa tapczany jednoosobowe; 2 pokoje 3-os. (III kat.) - łazienka i kuchnia wspólnego użytkowania, trzy tapczany jednoosobowe. Każdy pokój jest wyposażony w sprzęt RTV. Kuchnia wspólnego użytkowania dla wsystkich pokoi mieści się na tym samym piętrze i jest wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. Na piętrze również znajduje się łazienka, z której korzystają gości z pokoi III kategorii. 1 kompleks 4-os. (I kat, trzy pokoje z łazienką i kuchnią): kanapa rozkładana, łóżko dwuosobowe, dwa tapczany jednoosobowe. Łazienka z prysznicem i wc. W kompleksie znajduje się sprzęt RTV, kuchnia wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. Obiekt nie przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Wyżywienie we własnym zakresie. Obiekt nie posiada strzeżonych miejsc parkingowych, ale jest możliwość pozostawienia samochodu na podwórku.

Opis okolicy: Mielno leży 12 km od Koszalina. Jest to miejsce o doskonałych warunkach do wypoczynku i rekreacji położone na mierzei między morzem i jeziorem Jamno, częściowo na morenie dennej Pobrzeża Słowińskiego. Od strony morza oddziela Mielno wysoki, pokryty lasem pas wydmowy. W samym Mielnie warto zobaczyć kościół gotycki z XV wieku, prasłowiańskie grodzisko i rzeźbę jelenia, stanowiącą wizytówkę tej miejscowości. Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której znajdują się kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Część Mielna, Unieście i Łazy od strony południowej ma dostęp do jeziora Jamno. Na przystani żeglarskiej funkcjonuje wypożyczalnia jachtów, kajaków i rowerów wodnych. Stąd można również stateczkiem wycieczkowym wyruszyć w rejs po jeziorze. Wiele ścieżek rowerowych prowadzi przez przywydmowy las iglasto-liściasty. Promenada spacerowa poprowadzi nas wzdłuż plaży, również dla osób niepełnosprawnych jest przygotowany bezpieczny zjazd na plażę. W Mielnie na turystów czeka wiele atrakcji, skoki na bangee, przejażdżki konne, wypożyczalnie rowerów, skuterów, itd. W chłodniejsze i deszczowe dni można korzystać z krytych pływalni oraz hali sportowej. Warto się również wybrać na spacer piękną aleją lipową z Mielna do Milenka podziwiając zachód słońca.
Wypoczywaj z Pocztą31. Międzyzdroje
ul. Gryfa Pomorskiego 7
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje znajdują się w budynku urzędu pocztowego, z osobnym wejściem od strony podwórka. Do dyspozycji Państwa mamy: 1 pokój 2-os. (II kat.) pokój z własną kompletną łazienką. Dwie kanapy rozkładane, sprzęt RTV, chłodziarka oraz drobny sprzęt gospodarstwa domowego; 1 kompleks 3-os. (I kat.), dwa pokoje z kuchnią,(podstawowe wyposażenie) i kompletną łazienką - kanapa rozkładana, dwa łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 4 pokoje 3-os. (II kat.), każdy pokój z własną kompletną łazienką. W pokojach kanapy rozkładane lub jednoosobowe łóżka, sprzęt RTV, chłodziarka oraz drobny sprzęt gospodarstwa domowego; 1 kompleks 4-osobowy (I kat.), dwa pokoje z kuchnią, (podstawowe wyposażenie) i kompletną łazienką. Dwie kanapy rozkładane i dwa jednoosobowe łóżka, sprzęt RTV. Kuchnia wspólnego użytkowania (dla gości korzystających z pokoi II kategorii) znajdue się na tym samym piętrze. Wyżywienie we własnym zakresie. Obiekt nie posiada strzeżonych miejsc parkingowych, ale jest możliwość pozostawienia samochodu na podwórku. Pokoje nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Międzyzdroje położone są na terenie wyspy Wolin w pofałdowanym terenie wśród wzgórz morenowych i śródleśnych jeziorek polodowcowych, co stanowi o atrakcyjności krajobrazu miasta i okolicy. Główną atrakcją przyrodniczą jest Woliński Park Narodowy, który jest pokryty liczną siecią szlaków pieszych, pozwalających na wędrówki oraz obserwację rzadkich już gatunków zwierząt. We wschodniej części stolicy gminy wznoszą się wysokie wzgórza spadające stromymi klifowymi urwiskami do morza. Międzyzdroje to nie tylko szerokie molo, Promenada Gwiazd czy szeroka plaża, oraz wiele ciekawych miejsc, które warto zwiedzić jak np. Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego, czy kościół rzymsko-katolicki zbudowany w 1862 w stylu neogotyckim. Wielkim atutem jest znaczna liczba szlaków turystycznych Parku Narodowego. Na trasie można zobaczyć m.in. Rezerwat Żubrów, jezioro Turkusowe w Wapnicy, o niecodziennej barwie, które jest zatopioną kopalnią kredy oraz wzniesienie Zielonka w Lubiniu - najatrakcyjniejszy punkt widokowy w Parku. Można tu podziwiać panoramę rozlewisk Starej Świny oraz widok na wody Zalewu Szczecińskiego. Poza tym atrakcją gminy jest najwyższe w Polsce klifowe wybrzeże morskie, a 300-metrowe molo zaprasza na spacery, które zakończyć można rejsem statkiem wycieczkowym po morzu. Liczne atrakcje sezonowe dla całych rodzin.
Wypoczywaj z Pocztą32. Mikołajki
ul. 3 Maja 8
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Do Państwa dyspozycji mamy: - 1 apartament 2-os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), narożnik, sofa rozkładana, sprzęt RTV (usytuowany na I piętrze budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem). - 4 oddzielne 2-os. pokoje usytuowane w oddzielnym budynku na posesji Poczty Polskiej z bezpośrednim wejściem z tarasu. Każdy pokój posiada łazienkę oraz aneks kuchenny (z pełnym wyposażeniem). W pokojach znajdują się dwa tapczany, stolik, krzesła, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na posesji istnieje możliwość parkowania pojazdów.

Opis okolicy: Miasteczko to jest nazywane "perłą Mazur" i leży w przesmyku pomiędzy dwoma wąskimi jeziorami rynnowymi: Mikołajskim i Tałty. Mikołajki są jednym z najpopularniejszych mazurskich ośrodków letniskowych. Zaglądają tu również żeglarze, gdyż przebiega tędy główny szlak wodny z Rucianego-Nidy do Giżycka i Rynu. Nie brakuje tu hoteli, restauracji, barów, kiosków z pamiątkami ani sklepów ze srebrem i bursztynem. Przez całe lato odbywa się tu wiele imprez : sezon otwiera Festiwal Króla Sielaw,są też "Szanty w Mikołajkach" czyli Festiwal Piosenki Żeglarskiej, oraz wiele prestiżowych regat żeglarskich. Wszystko to sprawia, że to niewielkie, bo liczące ok.4000 mieszkańców miasteczko w lecie zamienia się w wielkie, tętniące życiem centrum turystyczne. Rolę rynku pełni Plac Wolności, po środku którego znajduje się fontanna z postacią Króla Sielaw. Wokół rynku stoją ozdobne, eklektyczne kamieniczki a największą atrakcję stanowi dawny ratusz (obecnie hotel Mazur). Główna i zarazem najładniejsza uliczka w Mikołajkach to ulica Kajki. Otoczona jest starymi, parterowymi domkami i biegnie równolegle do brzegów jeziora Mikołajskiego. Stoi przy niej skromny, neogotycki kościół katolicki, zbudowany z czerwonej cegły w 1910r. Będąc w Mikołajkach, koniecznie trzeba przespacerować się malowniczą promenadą , biegnącą wzdłuż przystani jachtowej, przy brzegu Jeziora Mikołajskiego. Możemy stamtąd podziwiać przepływające żaglówki, lub zjeść smaczną rybę w jednej z wielu przybrzeżnych smażalni. Prom samochodowo-pasażerski kursuje przez Jezioro Bełdany od maja przez cały sezon, w dni powszednie od 7.00 do 17.00, w niedziele od 8.00 do 14.30). Przeprawa jest bezpłatna.
Wypoczywaj z Pocztą33. Mrągowo
ul. Grunwaldzka 1
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Apartament usytuowany na parterze budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ulicy. Apartament 2 -os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka i łóżko 2-os., sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, apartament nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe na posesji Poczty Polskiej. Brak miejsca na grillowanie.

Opis okolicy: Ziemia mrągowska to miejsca piękne i niepowtarzalne z bogatą florą i fauną. To miasto w otoczeniu jezior oraz sąsiedztwie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jest to także miasteczko licznych atrakcji turystycznych, jak chociażby odbywających się tu słynnych na cały kraj imprez: Mazurska Noc Kabaretowa, Piknic Country, Festiwal Kultury Kresowej. Miasteczko sprzyja uprawianiu sportów paralotniarskich ze względu na liczne okoliczne wzniesienia, a przyległe tereny znakomicie nadają się do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Na jeziorze Czos można pożeglować i popływać statkiem bądź łódką. W Mrągowie znajdują się liczne zabytki, takie jak: zespół kościelny, kościół ewangelicko-augsburski, kościół prawosławny, ratusz, spichlerz, zespół kamieniczek.
Wypoczywaj z Pocztą34. Mszana Dolna
ul. Kolbego 2
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje gościnne znajdują się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego . Do Państwa dyspozycji mamy 18 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 3 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki 1-os., 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki 1-os., 1 pok. 4-os. II kat. - tapczaniki 1-os., 1 pok. 5-os. II kat. - tapczaniki 1-os. W każdym pokoju prysznic, umywalka, podstawowe naczynia, sprzęt RTV. Wspólna kuchnia na korytarzu wyposażona w 2 kuchenki elektryczne 4-palnikowe, naczynia, garnki, 2 lodówki. Na zewnątrz kryty grill. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. 5 miejsc parkingowych..

Opis okolicy: Mszana Dolna położona wśród Beskidów i Gorców, w dolinach rzek Raby i Mszanki. Doskonała baza wypadowa na wycieczki piesze, rowerowe, łowienie ryb. Wyciągi narciarskie w Kasinie Wielkiej, Koninkach, Lubomierzu.
Wypoczywaj z Pocztą35. Nałęczów
ul. Lipowa 25
domki wypoczynkowe
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Obiekt położony w centrum Nałęczowa. Do dyspozycji gości oferujemy: 4 domki wolnostojące usytuowane na terenie posesji UP: 1 domek 2-os. II kat. - 2 tapczaniki 1-os., łazienka z prysznicem, 1 domek 4-os. I kat. - w skład domku wchodzi salon, 2 pokoje, łazienka oraz aneks kuchenny bez możliwości gotowania, 2 domki 5-os. I kat. - w skład domku wchodzi salon, 2 pokoje, łazienka oraz aneks kuchenny bez możliwości gotowania. Obiekt posiada ogólnie dostępną jadalnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię, ale obecnie wyłączona z eksploatacji (Covid)

Opis okolicy: Nałęczów to uzdrowiskowa miejscowość, malowniczo położona w północno-zachodniej części Wyżyny Lubelskiej. Teren gminy Nałęczów zajmuje powierzchnię 62,8 km2. Zamieszkuje go na stale około 10 tys. osób. Miasto Nałęczów zostało wpisane do rejestru zabytków województwa lubelskiego, jako zespół architektoniczno-krajobrazowy. Sercem Nałęczowa jest ponad 20 hektarowy Park Uzdrowiskowy, przez który przepływa rzeka Bochotniczanka tworząc w jego centrum staw z małą wyspą. Znajduje się tu także Pałac Małachowskich oraz pijalnia wód "Nałęczowianka". „Są miejsca wybrane przez Boga i ludzi, gdzie każdemu jest dobrze, gdzie drzewo, kamień, woda, człowiek pozytywnie oddziaływają na otoczenie. Nałęczów jest właśnie takim miejscem."
Wypoczywaj z Pocztą36. Nieborów
Nieborów 207
pokoje gościnne
Województwo: łódzkie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Mamy do zaoferowania 5 miejsc noclegowych w dwóch pokojach gościnnych znajdujących się w budynku Poczty na pierwszym piętrze. Do dyspozycji gości mamy: 1 pok. 2 os. oraz 1 pok. 3 os. ze wspólną w pełni wyposażoną kuchnią i łazienkami. Teren ogrodzony z miejscem parkingowym i garażem.

Opis okolicy: Nieborów położony jest w dolinie rzeki Bzury wsród charakterystycznego dla tej części Mazowsza krajobrazu nizinnego i jego zabytkami: kościół p.w. MB Bolesnej z 1871 roku, cmentarz rzymskokatolicki z drugiej połowy XIX wieku oraz zespół pałacowy, w którym obecnie znajduje się muzeum. Malowniczy, zabytkowy i romantyczny park jest idealnym miejscem do wypoczynku. W pobliżu znajduje się również stadnina koni oraz restauracje. Dodatkowymi atrakcjami mogą być pobliski Łowicz oraz Dworek Chopinowski.
Wypoczywaj z Pocztą37. Okuninka
Okuninka
ośrodek wypoczynkowy
Województwo: lubelskie

Opis: OŚRODEK ZOSTANIE URUCHOMIONY OD 15.06.2022 R. U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Na terenie ośrodka znajduje się 21 domków 4 - osobowych. Teren ośrodka jest ogrodzony. Na terenie ośrodka można parkować samochodem osobowym.

Opis okolicy: Ośrodek jest położony bezpośrednio nad Jeziorem Białym.
Wypoczywaj z Pocztą38. Ustroń
ul. Wczasowa 47
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: śląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY W ośrodku znajduje się kawiarnia, bilard, grill. Ośrodek organizuje spotkania integracyjne z atrakcjami - kapela góralska oraz wyjazdy krajoznawcze. Ośrodek jest przygotowany do prowadzenia narad i szkoleń. Część szkoleniowa składa się z 2 sal wykładowych: - sala dla 90 osób, klimatyzowana, - sala dla 40 osób, bez klimatyzacji.

Opis okolicy: Ośrodek położony jest w pięknej uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Śląskim. Liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. W pobliżu wyciąg krzeselkowy na Czantorię, możliwość wyjazdu samochodem na Równicę. Atrakcyjne gastronomicznie i imprezowo obiekty.
Wypoczywaj z Pocztą39. Piwniczna
ul.Rynek 12
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje znajdują się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy 5 pokoi - 13 miejsc noclegowych. 2 pok. - 1-osob. - II kat. z balkonami od podwórka 1 pok. - 2-osob. - II kat. z balkonem od podwórka 1 pok. - 2-osob. - II kat. z widokiem na Rynek. 1 pok. - 5-osob. - II kat. z widokiem na Rynek. Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, sprzęt RTV. Kuchnia wspólna na korytarzu wyposażona w naczynia, garnki, dwie kuchenki elektryczne, cztery lodówki i czajnik bezprzewodowy. Wspólne 2 łazienki (prysznice), 2 WC. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Piwniczna leży nad Popradem 26 km od Nowego Sącza i 34 km od Krynicy. Niewielkie uzdrowisko z pijalnią wód mineralnych, zakładem przyrodoleczniczym. Doskonałe zaplecze do uprawiania narciarstwa w Suchej Dolinie, Korsarzyskach ok. 10 wyciągów orczykowych oraz w odległej o 12 km Wierchomli - wyciągi orczykowe i krzesełkowe. Doskonały punkt wyjściowy dla wycieczek pieszych w Beskid Sądecki. W okolicy jest około 100 km szlaków rowerowych. Jesienią raj dla grzybiarzy.
Wypoczywaj z Pocztą40. Pruszcz Gdański
ul. Handlowa 4
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na parterze i I piętrze budynku w WER Pruszcz Gdański. Do Państwa dyspozycji mamy: 14 pok. 2-os. II kat. z łazienką, w pokoju dwa łóżka 1-os. Wspólna, kuchnia znajduje się na pietrze natomiast w pokojach są podstawowe naczynia. 3 apartamenty 2-os. I kat. z łazienką i kuchnią (w pełni wyposażona); w pokoju dwa łóżka 1-os. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking na terenie nieruchomości – niestrzeżony. 

Opis okolicy: Pruszcz Gdański położony jest nad Kanałem Raduni utworzonym w 1347r. Istnieje możliwość zorganizowania spływu kajakowego, podczas którego można obejrzeć młyn, śluzy czy elektrownię wodną. Równie ciekawą atrakcją jest pieszo – rowerowy szlak bursztynowy (2,6 km). Szlak kończy się w Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym, w którym znajduje się między innymi amfiteatr, ogród Cztery Pory Roku, boiska czy skatepark. Jednym z ważniejszych zabytków Pruszcza Gdańskiego jest Kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego z XIV w. Miasto położone ok. 11 km od Gdańska. Dobrze połączone komunikacyjnie z trójmiastem (kolej SKM, w Pruszczu Gdańskim rozpoczyna się trasa obwodnicy trójmiasta). 
Wypoczywaj z Pocztą41. Rowy
ul. Bałtycka 4
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje usytuowane na parterze i I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego, w centrum miejscowości. Z boku Urzędu jest pięknie zagospodarowany teren na grilla. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 1-os z balkonami: w pok nr 3 łóżko jednoosobowe, w pok nr 4 wersalka. Pokoje z łazienkami, lodówki i drobny sprzęt kuchenny. Wspólna kuchnia z pełnym asortymentem AGD (pok nr 3 - 12,60 m2, pok nr 4 - 11,83 m2), 2 pokoje 2-os.: w pok nr 5 do dyspozycji 2 wersalki (pokój z balkonem), w pok nr 6 do dyspozycji 2 wersalki. Pokoje z łazienkami, lodówki i drobny sprzęt kuchenny (pok nr 5 - 24,78 m2, pok nr 6 - 16,80 m2). Wspólna kuchnia z pełnym asortymentem AGD, Apartament na piętrze 3-os salon z 1 wersalką i 1 rozkładaną sofą , sypialnia - łoże małżeńskie, kuchnia z pełnym asortymentem AGD, łazienka. Cena w sezonie 150,00 zł / poza sezonem 110,00 zł (apart. na piętrze - 44,58 m2). Apartament na parterze 3-os salon z 1 rozkładanym fotelem, sypialnia - 2 pojedyncze łóżka, kuchnia z pełnym asortymentem AGD, łazienka. Cena w sezonie 130,00 zł / poza sezonem 90,00 zł. (apart. na parterze - 45,48 m2) Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych 

Opis okolicy: Rowy nadmorska miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu Słowińskim u ujścia Łupawy w pobliżu jeziora Gardno. Wizytówką Rowów jest plaża z porośniętymi kosodrzewiną wydmami i niewielki morski port rybacki. Do dnia dzisiejszego zachowało się kilka chałup szachulcowych z XIX wieku, atrakcją jest również neoromański kościół i rezerwat ornitologiczny przy jeziorze Gardno. Wiele tras rowerowych, szlaków pieszych, wędkowanie, wycieczki stateczkami po morzu oraz sezonowe atrakcje dla całych rodzin. 
Wypoczywaj z Pocztą42. Rzeszów
ul. Matuszczaka 5
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Budynek piętrowy, położony przy wyjeździe z Rzeszowa w kierunku Krosna, do centrum około 4 km, do stacji PKP i PKS około 5 km. Pokoje na piętrze, wejście z korytarza. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pok. 2-os. II kat., ze wspólną łazienką , 2 tapczany, sprzęt RTV, lodówka i czajnik w przedpokoju. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obiekt ogrodzony, chroniony monitoringiem. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu na placu przed bydynkiem.

Opis okolicy: Obiekt położony w trasie wypadowej w Bieszczady, liczne restauracje, bary i punkty gastronomiczne. Dla turystów wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie licznych zabytków architektury sakralnej, zamku w Łancucie (14 km), spacery po krętych i uroczych uliczkach miasta, w tym trasa podziemna pod rynkiem. Wieczorami atrakcje w klubach nocnych.
Wypoczywaj z Pocztą43. Słubice
pl. Przyjaźni 5
pokoje gościnne
Województwo: lubuskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 01.06.2022 R. Trzy pokoje z łazienkami położone na piętrze budynku Urzędu Pocztowego Słubice 1 w centrum miasta. Dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną kuchnią, jeden pokój z aneksem kuchennym i osobną sypialnią.

Opis okolicy: Jako samodzielne miasto Słubice funkcjonuje od 1945 r. Do tego czasu było częścią Frankfurtu. Miejsca historyczne: kamienice z XIX wieku, kościół późnogotycki i cmentarz z XVII wieku. Miasto jest również siedzibą Uniwersytetu Europejskiego. Doskonały punkt wypadowy do naszych zachodnich sąsiadów.
Wypoczywaj z Pocztą44. Smołdzino
ul. Mostnika 4
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Obiekt położony w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Pokój 4 osobowy złożony z 2 pokoi, kuchni i łazienki ( 64,30 m2). Na parterze: pokój z kanapą i fotelem rozkładanym, kuchnia oraz łazienka (prysznic + wc), oraz kuchnia wyposażona w sprzęt AGD. Na piętrze hall oraz pokój z kanapą i 1 osobowym fotelem rozkładanym. Na piętro prowadzą drewniane schody. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych. 

Opis okolicy: Smołdzino to miejscowość atrakcyjnie położona w sercu Słowińskiego Parku Narodowego, wśród nieskażonych lasów i jezior. Największą atrakcją jest wzniesienie Rowokół (115m n.p.m.) z wieżą widokową na morze, ruchome wydmy i pobliskie jeziora. W samym Smołdzinie znajduje się muzeum Słowińskiego Parku Narodowego. Warte zobaczenia są: ruchome wydmy, skansen słowiński, zagrody wraz z wyposażeniem w sprzęt rolniczy i rybacki w Kluskach oraz 25 metrowa latarnia morska w Człopinie. Wspaniały teren dla pieszych i rowerowych wycieczek.Jednym słowem idealne miejsce do wypoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Możliwość zakupienia karty wędkarskiej. 
Wypoczywaj z Pocztą45. Sopot
ul. Kościuszki 2
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Apartament usytuowany na III piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem od ul. Tadeusza Kościuszki. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apart. 3-os. W skład którego wchodzą: 2 pokoje, ( łóżko 2 osobowe w pokoju sypialnym, 2 sofy rozkładane w pokoju dziennym), .łazienka i kuchnia (pełne wyposażenie), Na wyposażeniu: sprzęt RTV, deska do prasowania z żelazkiem (apart nr 1 - 65,18 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking niestrzeżony przed budynkiem. 

Opis okolicy: Miasto uzdrowiskowe położone nad Zatoką Gdańską, pomiędzy Gdańskiem a Gdynią. Miasto słynie z najdłuższego w Europie mola o konstrukcji drewnianej (512m), a także z licznych festiwali, chociażby organizowany w Operze Leśnej, znany wszystkim, Sopot Festiwal. Zabytki warte zobaczenia to przede wszystkim: Dworek Sierakowskich z XVIII – XIX w. uzdrowisko z ujęciem wody solankowej, Łazienki Południowe, czy też latarnia morska. W Sopocie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno zwolennicy wypoczynku czynnego, jak i wydarzeń kulturalnych. 
Wypoczywaj z Pocztą46. Stegna
ul. Gdańska 30
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: - 1 pok 1-os III kat., sofa, - nr 7 - 7,16 m2 - 1 pok 1-os III kat., łóżko 1-os. - nr 8 - 6,19 m2 - 1 pok 1-os III kat., kanapa, - nr 5 - 11,68 m2 - 1 pok. 2-os. III kat., kanapa, sofa, nr 1 - 12,48 m2 - 1 pok. 2-os. III kat., dwie sofy, nr 4 - 11,32 m2 - 1 pok. 2-os. III kat., sofa, łóżko 1-os. - nr 6 - 11,08 m2 Łazienka i kuchnia (pełne wyposażenie) są wspólne dla wszystkich pokoi. W każdym pokoju znajduje się umywalka. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. 

Opis okolicy: Niewielka, spokojna miejscowość położona na Mierzei Wiślanej nad Zatoką Gdańską. Piękna przyroda, piaszczyste, szerokie plaże, czyste lasy to tylko niektóre naturalne atrakcje, które zachęcają do spędzenia w Stegnie kilku dni urlopu. Z uroków plaży i wody mogą skorzystać zarówno zwolennicy sportów wodnych (szlak żeglarski: Bałtyk-Wisła-Szkaprawa-Zalew Wiślany), jak i miłośnicy kąpieli słonecznych, czy też poszukiwacze bursztynów. Wszyscy natomiast mogą odpocząć oddychając czystym, pełnym jodu powietrzem. Z zabytków godnych zwiedzenia polecamy Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, w którym odbywają się koncerty organowe, Wiatrak z 1718 r. oraz domy podcieniowe w Żuławkach. 
Wypoczywaj z Pocztą47. Swornegacie
ul. Piaskowa 1
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się na I piętrze Urzędu Pocztowego w odległości 50 m od jeziora. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pok. 2-os. II kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy, radio, TV (pok. nr 1 - 20,15 m2, pok. nr 3 - 25,29 m2). 1 pok. 4-os. II kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) kanapa i 3 łózka jednoosobowe, radio, TV (pok. nr 2 - 34,00 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo:wspólny taras (umeblowany na I piętrze), miejsce parkingowe, miejsce do przechowywania rowerów

Opis okolicy: Swornegacie - piękna zaborska wieś, położona na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, nad Jeziorem Karasińskim, które zasilane jest przez uchodzące i przepływające rzeki Chocina i Brda. Wody jeziora cechują się II i III klasą czystości wód. Wschodni brzeg jeziora stanowi zachodnią granicę Parku Narodowego Bory Tucholskie. Rzeka Brda łączy zbiornik jeziora z akwenami jezior Charzykowskiego, Witoczno, Łąckiego, Płęsno, Dybrzyk i Kosobudno. Nazwa Swornegace wywodzi się od dwóch kaszubskich słów. Swora to warkocz pleciony z korzeni sosnowych, wykorzystywany przez tutejszych mieszkańców do umacniania – gacenia brzegów rzek. Miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych wokół pobliskich jezior. 
Wypoczywaj z Pocztą48. Szczyrk
ul. Beskidzka 101
pokoje gościnne
Województwo: śląskie

Opis: Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Szczyrku. Pokoje usytuowane na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. W obiekcie znajduje się sala konferencyjna mogąca pomieścić 30 osób. I kategoria Pokój nr 205- apartament Pokój 4 osobowy. W skład wchodzi 3 pokoje, kuchnia wyposażona w kuchenkę, lodówkę i stół z krzesłami i zlew. Łazienka wyposażona w prysznic , WC oraz 2 umywalki . W pokoju 1 znajduje się podwójne łóżko sypialniane. W pokoju 2 znajduje się wersalka , ława i TV. W pokoju 3 znajduje się 1 tapczan i TV oraz stolik i krzesła. Pokój nr 204 Pokój 3 osobowy. W skład wchodzi 2 pokoje , aneks kuchenny i łazienka . W pokoju 1 znajdują się 2 tapczany w pokoju 2 znajduje się 1 wersalka , TV, stolik, krzesła . Pokój nr 203 Pokój 2 osobowy . W skład wchodzi 1 pokój , aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 1 wersalka , 1 fotel , 1 tapczan oraz TV, ława . Pokój nr 108 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój, aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 2 tapczany , TV, ława. Pokój nr 104 Pokój 4 osobowy. W skład wchodzi 2 pokoje, kuchnia i łazienka. W pokoju1 znajdują się 4 tapczany w pokoju 2 znajduje się rogówka , TV, stół, krzesła . Pokój nr 105 Pokój 1 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój, aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 1 tapczan, TV, stolik. II kategoria Pokój 6 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój. W pokoju znajdują się 2 tapczany , TV, ława. Łazienka i aneks kuchenny wspólny. Pokój 7 Pokój 3 osobowy. W skład wchodzi 2 pokoje. W pokoju 1 znajdują się 2 tapczany w pokoju 2 znajduje się 1 wersalka , TV, stolik, krzesła . Łazienka i aneks kuchenny wspólny Pokój 10 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój. W pokoju znajdują się 2 tapczany , TV, stolik i krzesła. Łazienka i aneks kuchenny wspólny. Pokój 11 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój i łazienka. W pokoju znajdują się 2 tapczany , TV, stolik i krzesła. Aneks kuchenny wspólny.

Opis okolicy: Zimowa stolica Śląska. Dużo atrakcyjnych tras narciarskich, wyciągów. W pobliżu wypożyczalnia nart i sprzętu sportowego. Liczne trasy turystyczne na Skrzyczne i Klimczok. Znana impreza: Tydzień Kultury Beskidzkiej, ma miejsce zazwyczaj w sierpniu.
Wypoczywaj z Pocztą49. Szklarska Poręba
ul. Dworcowa 6
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: dolnośląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY "MAURITIUS" Ośrodek Szkolenia Sportu i Rekreacji to świetne miejsce na wczasy rodzinne. Można tutaj miło spędzić czas, smacznie zjeść, doświadczyć spokoju. Nasz Ośrodek mieści się blisko ścisłego centrum Szklarskiej Poręby, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Blisko stąd do stacji PKP. Do przystanku PKS jest około 20 min. pieszo. Jadąc własnym samochodem, po wjeździe do miasta, należy kierować się w górę, w stronę Świeradowa Zdroju. Jesteśmy tuż za stadionem lekkoatletycznym. Recepcja mieści się w budynku z zielonym dachem. "MAURITIUS" to kompleks 4 budynków gotowych przyjąć pod swój dach 98 osób, a nawet więcej, ze względu na możliwość zrobienia dostawek. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, pokój 3-osobowy, pokoje typu studio (1+1, 2+1,2+2). Niektóre pokoje są z balkonami. W naszym sąsiednim budynku przy parkingu (około 100 m od budynku głównego znajdują się także pokoje z łożami małżeńskimi). Mamy także 3 pokoje 2-osobowe poza standardem (wejście do łazienki od korytarza) - w obniżonej cenie. Oprócz pokoi gościnnych w "MAURITIUSIE" są także: * recepcja 24h * kawiarnia - drink bar * bilard * dart (rzutki) * drobny sprzęt rekreacyjny (piłki, rakietki) - do wypożyczenia na recepcji * kącik czytelniczy, wieża z klocków, akcesoria do gry w karty i kości * słoneczny taras * stylowa jadalnia * mała salka komputerowa (stanowisko z 1 komputerem podłączonym do internetu) *sale konferencyjne * pomieszczenie do przechowywania rowerów / nart * 2 oświetlone parkingi na ok. 25 samochodów (niestrzeżone, bramy zamykane o 20:00) * miejsce na grilla / ognisko * łąka do celów rekreacyjnych * salka zabaw dla dzieci * placyk zabaw dla dzieci * bezprzewodowy internet na terenie obiektu Dla naszych Gości: rabat 15 % na wycieczki w Biurze Turystycznym PINOKIO TRAVEL rabat 10 % na zwiedzanie Huty Julia w Piechowicach (www.hutajulia.com) rabat 10% na atrakcje Parku Rozrywki Esplanada

Opis okolicy: Szklarska Poręba znana w Europie jako „Perła Karkonoszy” i stacja sportów zimowych oraz znakomita baza dla wycieczek górskich, rowerowych i samochodowych. Miejscowość uroczo położona w dolinie rzeki Kamiennej, na słonecznych stokach Gór Izerskich u podnóża Szrenicy. Do centrum miasta - 300 m, stacja kolejki linowej na Szrenicę - 2 km, przejście graniczne do Czech (Jakuszyce) - 8 km. Obiekt usytuowany przy drodze wylotowej w kierunku Świeradowa Zdroju ok. 150 m od stacji PKP.
Wypoczywaj z Pocztą50. Ustka
ul. Marynarki Polskiej 47
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje usytuowane są na I i II piętrze budynku UP w centrum miasta. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os II kat. - 1 kanapa rozkładana, 1 fotel jednoosobowy rozkładany (materac turystyczny/fotel rozkładany gąbkowy), lodówka. Pokój z łazienką (pok nr 5 - 11,00 m2, pok nr 6 - 11 m2). 1 pokój 2-os. I kat. - 2 kanapy rozkładane, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok nr 2 - 23,80 m2). 1 pokój 3-os. I kat. - 2 kanapy rozkładane, 1 fotel jednoosobowy rozkładany, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok. nr 3 - 32,00 m2). 1 pokój 4-os. I kat. - 2 kanapy rozkładane oraz 2 fotele jednoosobowe rozkładane, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok. nr 4 - 33,00 m2). Na piętrze znajduje się kuchnia, do wspólnego użytkowania (w pełni wyposażona). Apartament 3-os. - Apartament II piętro, salon: kanapa rozkładana, sekretarzyk, komódka, RTV, stół, 6 krzeseł; sypialnia: łoże małżeńskie, komoda, szafa, fotel bujany; kuchnia w pełni wyposażona (ekspres do kawy, mikrofalówka); łazienka z prysznicem (apart. nr 1 - 46,80 m2). W pokojach znajdują się leżaki i parawany. Obiekt nie przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Wyżywienie we własnym zakresie. Brak miejsc parkingowych. 

Opis okolicy: Ustka to miasto portowe, znane kąpielisko bałtyckie położone przy ujściu Słupi do morza. Posiada dobrze rozwinięte rybołówstwo i żeglugę. Jednocześnie znane uzdrowisko ( możliwość skorzystania z zabigów rehabilitacyjnych), z uroczym nadmorskim parkiem spacerowym, basenami i aqaparkiem. W pobliżu Ustki znajduje się wysoki, urwisty brzeg klifowy ciągle podmywany przez morze. Do innych atrakcji należą: latarnia morska z 1871 r. - ośmiokątna, o wysokośc 11,6 metra, spichlerz portowy z XIX wieku, bałtycka Galeria Sztuki, ryglowe domy rybackie z XVIII i XIX wieku, secesyjne pensjonaty i hotele z przełomu XIX wieku. Muzeum Chleba, Muzeum Ziemi Usteckiej. W okolicy Dolina Charlotty z Festiwalemi Legend Rocka. Baza nurkowa, windsurfing, wędkowanie, wycieczki na Bornholm, wiele tras rowerowych, kajakowych i pieszych. 
Wypoczywaj z Pocztą51. Ustrzyki Dolne
ul. 29 Listopada 29
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Obiekt położony blisko ośrodków turystycznych i handlowych. Pokoje gościnne mieszczą się w budynku Urzędu Pocztowego na I. piętrze. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 2-os. I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokój nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Parking obok budynku.

Opis okolicy: Ustrzyki Dolne to miasto turystyczno-wypoczynkowe w południowo-wschodniej Polsce. Miasto otacza sieć pięknych szlaków spacerowych oraz trasy rowerowe i górskie. W mieście dostępna jest nowoczesna pływalnia (solarium i sauna), odkryte kąpielisko, korty tenisowe, boiska do piłki ręcznej i koszykowej, stadion sportowy. W zimie możliwość korzystania z wyciągów narciarskich - Gromadzyń i Laworta, posiadajacych homologację FIS. Atrakcje w okolicy: przejażdżki konne, ogniska, w zimie kuligi.
Wypoczywaj z Pocztą52. Warszawa
ul. Łączyny 8
pokoje gościnne
Województwo: mazowieckie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje usytuowane są w dwupiętrowym budynku. Przy wejściu znajduje się recepcja. Do Państwa dyspozycji mamy: 13 pokoi 2-os. z łazienką (prysznic + WC), łóżka 1-os, sprzęt RTV, lodówka. 7 pokoi 3-os. z łazienką (prysznic + WC), łóżka 1-os, sprzęt RTV, lodówka. 2 apartamenty 1-os. z łazienką (prysznic, WC), garderoba, holl, łóżko 1-os, sprzęt RTV, lodówka. w tym 2 pokoje 2-os. są przystosowane dla osób niepełnosprawnych Na I-piętrze znajduje się aneks kuchenny (kuchnia elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy. Ośrodek jest idealna bazą na przeprowadzenia w nowoczesny i profesjonalny sposób szkoleń i narad w kameralnych warunkach. Część szkoleniowa składa się z 4 sal: 1 sala dla78 osób - wyposażenie: rzutnik multimedialny, flipchart, nagłośnienie, sala klimatyzowana; sale dla 30 i 40 osób - wyposażenie: rzutnik multimedialny, flipchart. sala z wyposażeniem w sprzęt komputerowy na 15 stanowisk. Przy obiekcie usytuowany jest parking dla 50 samochodów.

Opis okolicy: Obiekt położony jest na Ursynowie, w dzielnicy willowej Służewiec. Jest to doskonałe miejsce, które może służyć jako baza noclegowa dla osób, które chciałyby zwiedzić Warszawę . Niedaleko znajduje się linia metra, dzięki czemu szybko można dotrzeć do centrum Stolicy. W pobliżu jest także lotnisko. Obiekt sąsiaduje z torem wyścigów konnych.
Wypoczywaj z Pocztą53. Lublin
ul. W.Moritza 2
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Obiekt położony na obrzeżach Lublina przy trasie wylotowej na Zamość. Do dyspozycji gości posiadamy 15 pokoi dwuosobowych z łazienkami. Pokój wyposażony jest w szafę ubraniową typu komandor, dwa pojedyncze tapczaniki, telewizor LCD, 2 szafki nocne z lampkami oraz stolik z 2 krzesłami. Ponadto goście mają do dyspozycji ogólnodostępne pomieszczenie socjalne do przygotowania posiłków.

Opis okolicy: Największe polskie miasto po wschodniej stronie Wisły, stolica województwa lubelskiego oraz Lubelszczyzny. Lublin położony jest na niezwykle malowniczym terenie północnego skraju Wyżyny Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą. Najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca to: Zabytkowe Stare Miasto, Zamek Lubelski, Muzeum Wsi Lubelskiej, Obóz Koncentracyjny na Majdanku oraz Zalew Zemborzycki.
Wypoczywaj z Pocztą54. Zaklików
ul. Mickiewicza 6
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje gościnne usytuowane są na I piętrze budynku Urzędu Poczty z osobnym wejściem, okna od strony ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pokój 2-os. ze wspólną łązienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalki, sprzęt TV. 1 pokój 3-os. ze wspólną łazienka i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapa narożna, wersalki, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, parking na podwórku Poczty.

Opis okolicy: To niewielka miejscowość w województwie podkarpackim, w powiecie stalowowolskim, na Wyżynie Lubelskiej i w Kotlinie Sandomierskiej. Zaklików położony jest nad rzeką Sanną otoczony lasami przeważnie sosnowymi, na krańcu znajduje się zalew. Ze względu na położenie wśród lasów oraz w pobliżu zalewu jest idealnym miejscem dla grzybiarzy i wędkarzy. Urząd Pocztowy położony jest w centrum miejscowości. Na terenie miejscowości znajduje się zabytkowy kościół parafialny pw. Św. Anny, oraz „zamek” wzniesiony pod koniec lat 60-tych na miejscu dawnego zamku.
Wypoczywaj z Pocztą55. Zakopane
ul. Krupówki 20
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje gościnne znajdują się na IV piętrze w budynku Urzędu Pocztowego Zakopane 1. Wejście do budynku od posterunku Straży Pocztowej. Do Państwa dyspozycji mamy 10 pokoi - 22 miejsca noclegowe: 1 apartament - 2-os. łóżko, sofa, fotele, ława, stół, krzesła, aneks kuchenny (pełne wyposażenie), łazienka (ręczniki). 7 pok. 2-os. I kat. - tapczaniki 1-os., łazienki (ręczniki), kuchnia wspólna, 2 pok. 3-os. I kat. - tapczaniki 1-os., łazienki (ręczniki), kuchnia wspólna. Pokoje wyposażone są w podstawowe naczynia, czajniki bezprzewodowe, lodówki, sprzęt RTV. Kuchnia wspólna wyposażona w kuchenkę elektryczną 4-palnikową, zestawy garnków, naczynia, kuchenkę mikrofalową, 2 lodówki. Do dyspozycji gości duży hol z ławą, sofami i fotelami. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Zakopane leży w tzw. Rowie Podtatrzańskim ograniczonym Tatrami i grzbietem Gubałówki. Jest to najwyżej położone miasto w Polsce. Posiada rozbudowaną infrastrukturę turystyczną m.in. kolejkę linową na Kasprowy Wierch, kolejkę linowo-terenową na Gubałówkę, wyciągi krzesełkowe na Butorowy Wierch oraz Nosal. W Zakopanem i okolicy jest ponad 20 wyciągów narciarskich, wiele tras narciarskich oraz szlaków turystycznych: Gubałówka, Morskie Oko, Giewont, Nosal. Doliny: Kościeliska, Chochołowska, Strążyska, Pięciu Stawów, Hala Gąsienicowa. Na stokach Krokwi znajdują się skocznie narciarskie gdzie odbywają się corocznie zawody o Puchar Świata. Na Harendzie znakomite warunki dla spacerowiczów, uprawiających jogging, a przede wszystkim dla rowerzystów. Główna ulica Zakopanego to Krupówki, przy której znajdują się nasze pokoje gościnne. Tu również można zwiedzić: Muzeum Tatrzańskie, najstarsze i największe Muzeum Zakopanego, Muzeum Przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego, Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma”, Muzeum stylu Zakopiańskiego w willi „Koliba”, zabytkowe kościoły. Największą imprezą kulturalną Zakopanego jest Międzynarodowy Festiwal Ziem Górskich organizowany co roku w miesiącu sierpniu.
Wypoczywaj z Pocztą56. Zawoja
Zawoja 991
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY Pokoje znajdują się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego . Do Państwa dyspozycji mamy 9 pokoi - 27 miejsc noclegowych : 1 apart. 5-os, z łazienką i kuchnią, 2 pok. 3 os.II kat. z łazienką i kuchnią, 1 pok. 4 os II kat. z łazienką i kuchnią, 3 pok. 2 os. III kat.łazienka i kuchnia wspólne, 1 pok. 1 os. III kat. łazienka i kuchnia wspólne, 1 pok. 4 os. III kat. łazienka i kuchnia wspólne. Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia , sprzęt RTV, lodówki , czajniki bezprzewodowe. Wspólna kuchnia wyposażona w 2 kuchenki elektryczne 4 - palnikowe, naczynia , garnki , lodówkę. Sanki ( 2 szt.) pomieszczenie na rowery i narty. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, 9 miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Zawoja, największa i najdłuższa wieś w Polsce, położona u podnóża masywu Babiej Góry na granicy Beskidu Makowskiego i Żywieckiego. Wyciągi narciarskie krzesełkowe i talerzowe, kolej linowa - "Mosorny Groń". Liczne szlaki turystyczne piesze i trasy rowerowe. Muzeum Parku Babiogórskiego, skansen budownictwa ludowego, zabytki.

Powrót do strony głównej


Instrukcja korzystania z wyszukiwarki miejsc wypoczynkowych Poczty Polskiej dostępna jest tutaj


1. Administratorem danych osobowych jest Poczta Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa.
2. Kontakt z inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A. ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, adres e-mail: inspektorodo@poczta-polska.pl.
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy, tj. w celu dokonania rezerwacji usługi, a także – w zakresie prawnie usprawiedliwionego interesu administratora – w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami z umowy, na podstawie odpowiednio art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz w celu wypełnienia obowiązków prawnych, ciążących na administratorze, wynikających z przepisów prawa podatkowego i rachunkowego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia.
4. Dane osobowe będą przechowywane na serwerach zlokalizowanych w Unii Europejskiej i mogą być przekazane - na podstawie standardowych klauzul ochrony danych - do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych dostarczanych przez firmę Microsoft. Stosowane przez Microsoft standardowe klauzule umowne zgodne z wzorcami zatwierdzonymi przez Komisję Europejską, dostępne są pod adresem: https://www.microsoft.com/en-us/licensing/product-licensing/products.aspx w części Online Services Data Protection Addendum (DPA)
5. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Pocztą Polską S.A. na podstawie zawartych umów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.
6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy, a także przez okres przedawnienia roszczeń z umowy.
8. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do zawarcia i wykonywania umowy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Korzystając ze strony zgadzasz się na zapisywanie prywatnych danych zawartych w plikach cookies i im podobnych technologii w urządzeniu końcowym. Zapoznaj się z naszą polityką wykorzystywania danych. Zamknij