Miejsca Wypoczynkowe Poczty Polskiej

Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów oraz przejrzystą toń wód. Możesz wybrać nocleg w kwaterach i obiektach naszej bazy szkoleniowo-wypoczynkowej, w tym ośrodkach wczasowych, pokojach gościnnych, apartamentach wypoczynkowych, domkach letniskowych czy campingowych. Zapraszamy Ciebie na spokojny wypoczynek weekendowy, jak i dłuższy urlop czy wczasy w obiektach czynnych sezonowo i całorocznie. Oferujemy atrakcyjne ceny, prostą telefoniczną rezerwację oraz gęstą sieć obiektów noclegowych i wypoczynkowych, dzięki czemu zyskujesz swobodny wybór noclegu w niemal w każdym regionie kraju– czy to Mazury, Pomorze, Puszcza Piska, Podkarpacie czy Bieszczady.


Lista wszystkich miejsc wypoczynkowych z bezpośrednimi linkami do ich stron www
Pełne opisy oraz dokładne lokalizacje dostępne są po kliknięciu na ikonce Wypoczywaj z Pocztą lub nazwie miejscowości.
Wypoczywaj z Pocztą1. Augustów
Rynek Zygmunta Augusta 3
pokoje gościnne
Województwo: podlaskie

Opis: Obiekt, w którym znajdują się pokoje gościnne, położony jest w Centrum Miasta Augustowa. Pokoje gościnne mieszczą się na II piętrze budynku (poddasze). Do dyspozycji gości posiadamy dwa pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Pokój 2 osobowy wyposażony jest w: 2 wersalki, stolik okolicznościowy, fotel, szafę oraz telewizor. Pokój 1 osobowy wyposażony jest w: wersalkę, ławę, fotel, szafę oraz telewizor; Na wyposażeniu kuchni znajdują się: szafki kuchenne, stół, krzesła, lodówka, kuchenka gazowa, czajnik elektryczny, radio oraz wszelkiego rodzaju naczynia, które powinny znajdować się w kuchni. Łazienka wyposażona jest w: 2 umywalki, kabinę prysznicową oraz WC.

Opis okolicy: Augustów – miasto założone przez Króla Zygmunta Augusta. Rynek Zygmunta Augusta cieszy się popularnością szczególnie wieczorami. Po dniu pełnym emocji można tu odpocząć w licznych ogródkach kawiarnianych i barach, posłuchać muzyki, potańczyć. Malowniczy krajobraz miasto zawdzięcza Puszczy Augustowskiej oraz okalającym je jeziorom: Sajno, Necko, Białe, Rospuda, Studzieniczne. Augustów jest stolicą sportów wodnych i turystyki aktywnej. Popularnością cieszą się wycieczki statkami białej floty i gondolami. Szczególnie popularne w tym regionie są kajaki. Na jeziorze Necko popularnością cieszy się elektryczny wyciąg nart wodnych o długości 740 metrów. Latem odbywają się tu m. in. Mistrzostwa Polski w pływaniu na „ Byle Czym - co ma pływać nie utonie”, Weekendy z Radiową Trójką, Międzynarodowe Mistrzostwa w Skokach Narciarskich, Balladowe Wieczory Nad Neckiem itp. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym, a jego szczególne znaczenie wynika z dogodnego połączenia z Litwą. Przez Augustów przebiega droga do przejść granicznych w Budzisku i w Ogrodnikach. Istnieją także bezpośrednie połączenia kolejowe: w kierunku południowym przez Sokółkę z Białymstokiem, a dalej Warszawą, Łodzią, Wrocławiem i Krakowem (sezonowo), a w kierunku północnym z Suwałkami i Šeštokai na Litwie. W mieście znajduje się stacja kolejowa oraz przystanek "Augustów Port" (dla pociągów osobowych) w odległości około 3 km od centrum miasta. Autobusy łączą bezpośrednio z miejscowościami regionu, a także Białymstokiem, Łomżą, Warszawą i Wilnem. Uzdrowisko. Od 1993 roku Augustów posiada status miasta uzdrowiskowego (bogate złoża borowiny, w okolicy źródła mineralne). Usytuowanie, otoczenie miasta i klimat mają znaczne walory klimatyczno-balneologiczne. Czynnikiem leczniczym są oleje eteryczne i fitocydy wydzielane przez drzewa iglaste - działają one bakteriobójczo, normalizując ciśnienie tętnicze
Wypoczywaj z Pocztą2. Baligród
ul. Bieszczadzka 34
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Obiekt położony w centrum miejscowości w otoczeniu obiektów administracyjnych, handlowych i gastronomicznych. Pokoje gościnne mieszczą się w budynku parterowym, wolnostojącym, z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 2-os., (kuchnia i łazienka wspólne z pracownikami ) wersalki, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obok budynku znajduje się parking.

Opis okolicy: Baligród to wieś letniskowa z siedzibą gminy, położona w dolinie rzeki Hoczewki, w otoczeniu malowniczych wzniesień, tzw. Gór Baligrodzkich. Obecnie Baligród stanowi ośrodek usługowo-gospodarczy dla znacznej części regionu. Jest to świetne miejsce do wypoczynku i komfortowa baza wypadowa na całe Bieszczady. Zimą możliwość uprawiania sportów zimowych na znajdujących się w pobliżu stokach (wyciągi narciarskie w położonej 2 km od miejscowości Bystre). Atrakcje: wycieczki jednodniowe na Ukrainę i Słowację, kuligi, ogniska organizowane przez miejscowych gospodarzy.
Wypoczywaj z Pocztą3. Bircza
Rynek 4
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Budynek Urzędu Pocztowego położony w centrum miejscowości gminnej, jednopiętrowy bez windy, pokoje od strony podwórka. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os.II kat., ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), tapczniki 1-os., sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu sklepy i bary, w odległości 500 m. nowa karczma i domowe jedzenie. Parking dla 1 samochodu w podwórku, w odległości 30 metrów parking ogólnodostępny niestrzeżony.

Opis okolicy: Gmina Bircza leży na terenie Pogórza Przemyskiego wchodzącego w skład zewnętrznych Karpat Wschodnich, a w szczególności makroregionu zwanego Pogórzem Środkowo-Beskidzkim. Tereny gminy posiadają unikatowe warunki klimatyczne i krajobrazowe, liczne zabytki architektury sakralnej i wiele miejsc o wysokich walorach przyrodniczych. Nieomal cały obszar gminy objęty jest formami ochrony krajobrazu i przyrody. Liczne trasy rowerowe i przyrodniczo-dydaktyczne.
Wypoczywaj z Pocztą4. Borne-Sulinowo
Al. Niepodległości 16
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os. z łazienką i aneksem kuchennym (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. 2 pokoje 2-os. z łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy, sprzęt RTV. 2 pokoje 2-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy, sprzęt RTV. 2 pokoje 3-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. 1 pokój 4-os. ze wspólnymi łazienką i kuchnią. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych. Obiekt jest przystosowany do prowadzenia szkoleń i narad w kameralnych, komfortowych warunkach. Część szkoleniowa składa się z sali wykładowej dla 20 osób. Koszt wynajęcia sali wykładowej to 38,00 złotych brutto za godzinę.

Opis okolicy: Borne Sulinowo to „Leśne Miasto”, zatopione w naturalnej zieleni pięknych lasów, dywanów wrzosów, czystych jezior. To wymarzone miejsce dla grzybiarzy, zarówno amatorów turystyki rowerowej i pieszej, jak i wielbicieli wypoczynku wodnego, spływów kajakowych. Liczne imprezy sezonowe m.in. Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych, Piknik Wrzosowy, zawody wędkarskie. W Bornem Sulinowie jest również co zwiedzać, m.in. Dom Oficera, Ruiny Willi Guderiana, Cmentarz z Pepeszą.
Wypoczywaj z Pocztą5. Bukowina Tatrzańska
ul. Kościuszki 140
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje usytuowane są na I piętrzew budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy 16 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 1 apartament 4-os. - 2 pokoje, kuchnia ( pełne wyposażenie), łazienka, (ręczniki). 1 pok. 1-os. II kat. -wersalka, kuchnia i łazienki wspólne 2 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia i łazienki wspólne, 2 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, wersalka, kuchnia i łazienki wspólne. Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, sprzęt RTV, lodówki oraz umywalki. Wyposażenie kuchni :2 kuchenki czteropalnikowe elektryczne, naczynia, garnki, kuchenka mikrofalowa, 2 lodówki. Łazienki (2 prysznice), WC / 2/ na korytarzu. Ponadto do dyspozycji suszarki do bielizny, deska do prasowania, żelazko. Wyżywienie we włsnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, 4 miejsca parkingowe.

Opis okolicy: Bukowina Tatrzańska leży na Podhalu w powiecie tatrzańskim w województwie małopolskim. Jest to jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, oddalona 14 km od Zakopanego i 22 km od Nowego Targu. Słynie z pięknych widoków na Tatry, zwłaszcza z polany Głodówka położonej przy drodze do Morskiego Oka – 4 km od centrum. Z Bukowiny widać cały łańcuch Tatr, który biegnie ze wschodu na zachód. W okolicy liczne wyciągi narciarskie, nartostrady, oświetlone stoki. Przejścia graniczne na Słowację: Łysa Polana oraz Jurgów. W Bukowinie i okolicznych wioskach przykłady architektury drewnianej – Białka Tatrzańska, Jurgów. Corocznie w okresie styczeń - luty odbywają się imprezy kulturalne: góralski karnawał, wyścigi kumoterek, Sabałowe Bajania, konkursy tańca zbójnickiego, grup kolędniczych.
Wypoczywaj z Pocztą6. Busko-Zdrój
Al. Mickiewicza 11
pokoje gościnne
Województwo: świętokrzyskie

Opis: Apartament usytuowany jest na II piętrze budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony alei spacerowej. Do Państwa dyspozycji mamy: Apartament z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), pokojem wypoczynkowym, sypialnią i pokojem stołowym, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe tylko dla gości apartamentu.

Opis okolicy: Obiekt położony w centrum miasta, w sąsiedztwie Rynku, ok. 1 km od parku zdrojowego. Miejscowość uzdrowiskowa z licznymi sanatoriami i uzdrowiskami oferującymi szeroki zakres zabiegów leczniczych. Sezon tutaj trwa przez cały rok. Dużo zieleni, parki, ograniczony ruch pojazdów wpływają korzystnie na wypoczynek i rekonwalescencję.
Wypoczywaj z Pocztą7. Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 6
pokoje gościnne
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Pokoje znajdują się w budynku Poczty Głównej w centrum miasta. Wejście przez wartownię obiektu. Do Państwa dyspozycji mamy: 4 pok. 1-os. III kat., w pokoju łóżko jednoosobowe, umywalka, radio. Kuchnia i łazienka wspólne na korytarzu (pok. nr 6 - 10,12 m2, pok. nr 7 - 10,44 m2, pok. nr 8 - 12,16 m2, pok. nr 9 - 10,39 m2). 2 pok. 2-os. III kat., w pokoju łóżka jednoosobowe, umywalka, radio. Kuchnia i łazienka wspólne na korytarzu (pok nr 3 - 16,31 m2, pok. nr 12 - 11,63 m2). 1 pok 2-os. - kompleks 2 pokoi (pokój dzienny i sypialnia), III kat, w sypialni łóżko 2-os, w pokoju dziennym sofa, umywalka. Kuchnia i łazienka wspólne na korytarzu (pok. nr 2 - 35,31 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. W obiekcie na parterze znajduje się bufet czynny do godziny 15:00

Opis okolicy: Bydgoszcz - gród nad Wisłą i Brdą szczyci się 660 letnią historią. Świadectwem historii miasta są zabytki: Fara z XV w. z cudownym obrazem Matki Boskiej Pięknej Miłości, kościoły Klarysek i Bernardynów, fragmenty średniowiecznych murów obronnych, secesyjne kamienice i spichrze z czasów pruskich, które stały się symbolem miasta. W Bydgoszczy działa Filharmonia Pomorska, Opera Nova, Teatr Polski. W mieście znajduje się kilka parków i stref ciszy, takich jak Wyspa Młyńska, położona na uboczu Starego Miasta. Wzdłuż rzeki Brdy i po obu brzegach starego Kanału Bydgoskiego ciągną się piękne promenady spacerowe i ścieżki rowerowe. 
Wypoczywaj z Pocztą8. Chęciny
ul. Małogoska 1
pokoje gościnne
Województwo: świętokrzyskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I piętrzne w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ulicy i podwórka. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pokój 3 os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, tapczan, sprzęt TV. 1 pokój 2 os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), dwa jednosobowe wersalki, sprzęt TV. 1 pokój 2 os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), dwie 2-os. wersalki, sprzęt TV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych na posesji.

Opis okolicy: Obiekt położony w centrum miasta w budynku 1-piętrowym. To miejscowość turystyczna w powiecie kieleckim, położona ok. 15 km od Kielc. Najważniejszym zabytkiem i głównym punktem zwiedzających są ruiny zamku królewskiego z przełomu XIII i XIV wieku. Ponadto warto zwiedzić późnogotycki kościół parafialny św. Bartłomieja z 1600 r., dawny zespół klasztorny franciszkanów, barokowy zespół klasztorny klarysek, dawny kościół szpitalny, dawną późnorenesansową synagogę (obecnie Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury), cmentarz żydowski. Podczas zwiedzania miejscowości należy zwrócić uwagę na średniowieczny układ ulic i znajdujące przy nich zabudowy z XVI-XIX w. Ponadto w bliskim sąsiedztwie znajdują się dodatkowe atrakcje turystyczne: skansen w Tokarni „Muzeum Wsi Kieleckiej” , Jaskinia Raj – jedna z najpiękniejszych jaskiń krasowych Polski, Kryta Pływalnia „Perła” – najnowocześniejszy basen w naszym kraju.
Wypoczywaj z Pocztą9. Ciechocinek
Plac Gdański 1
pokoje gościnne
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się w budynku Urzędu Pocztowego Ciechocinek 1, usytuowanym w centrum miasta, w pobliżu tężni, Parku Zdrojowego, dworca PKP i przystanku autobusowego. Do pokoi gościnnych wchodzi się oddzielnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os. z łazienką, bez aneksu kuchennego (115,00 zł/dobę), łóżko 2-os, sofa (nierozkładana), sprzęt RTV - znajduje się na II piętrze (apart. nr 1 - 40,45 m2). 2 apartamenty 2-os. z łazienką i aneksem kuchennym (125,00 zł/dobę), łóżko 2-os, kanapa, sprzęt RTV - znjaduje się na II piętrze ( apart. nr 2 - 45,6 m2) i na parterze (apart. nr 9 - 37,7 m2). 5 pok. 2-os. III kat., z umywalką, wyposażeniem kuchennym, łóżko 1-os, kanapa, sprzęt RTV - znajdują się na I piętrze (pok. nr 5 - 16,00 m2, pok. nr 6 - 11,30 m2, pok nr 8 - 14,10 m2) i II piętrze (pok nr 3 - 14,18, pok. nr 4 - 15,67 m2). Na III piętrze znajduje się wspólny węzeł sanitarny (natryski i WC), oraz kuchnia (w pełni wyposażona). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Ciechocinek – Perła Kujaw - miasto w Kotlinie Toruńsko - Bydgoskiej, w dolinie Wisły. Jedno z głównych uzdrowisk Polskich. Leczy się tu głównie choroby reumatyczne, kobiece, układu krążenia, obwodowe układu nerwowego, górnych dróg oddechowych oraz przeprowadza się rehabilitację narządów ruchu. Ciechocinek przyciąga kuracjuszy i wczasowiczów nie tylko walorami leczniczymi, lecz także malowniczym położeniem, zielenią licznych skwerów i parków, urokiem miejsc spacerowych, powagą tężni. Ciechocińskie tężnie to największe w Europie konstrukcje drewniane do odparowywania wody z solanki. W Ciechocinku znajdują się trzy takie obiekty. Ze względu na swój unikatowy charakter zostały wpisane do rejestru zabytków wraz z obudową źródła, warzelnią soli i rezerwuarami solankowymi. Wokół tężni tworzy się mikroklimat bogaty w jod, tworząc naturalne, lecznicze inhalatorium. Spośród 142 hektarów terenów zielonych cztery parki (Zdrojowy, Tężniowy, Zdrowia i Sosnowy) zajmują 69 ha. Największy z nich, centralnie usytuowany Park Zdrojowy, wyróżnia się bogactwem krzewów, drzew i roślin niskopiennych. Wśród licznych skwerów i klombów na terenie miasta uwagę zwracają znane kompozycje kwiatowe tworzące dywan, zegar i kalendarz. W pobliżu Parku Zdrojowego liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, fontanna – źródło „Grzybek”, Zakład Przyrodoleczniczy nr 1 wzniesiony w latach 1845-49, Zakład Przyrodoleczniczy nr II z 1898 roku, Teatr nawiązujący stylem do architektury uzdrowiskowej końca XIX wieku należący do nielicznych tego typu budowli w Europie. 
Wypoczywaj z Pocztą10. Cisna 77
Cisna 77
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Obiekt położony jest w centrum miejscowości w otoczeniu obiektów administracyjnych, handlowych i gastronomicznych. Pokoje gościnne mieszczą się w Urzędzie Pocztowym na poddaszu. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os. III kat., ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV, 1 pok. 2 os. III kat., ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, tapczanik, sprzęt RTV, 1 pok. 3 os. III kat., ze wsólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie ), wersalka, dwa tapczaniki, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obok urzędu znajduje się parking i miejsce do grilownia.

Opis okolicy: Cisna położona jest na grzbietach górskich porośniętych lasami . Część obszaru to Bieszczadzki Park Narodowy i Wetliński Park Krajobrazowy. W Cisnej środowisko jest czyste, a wodę z kryształowych potoków można pić bez gotowania. Na turystów czekają piesze szlaki o zróżnicowanym stopniu trudności, ścieżki rowerowe, trasy wspinaczkowe. Warto odwiedzić muzea przyrodnicze, rezerwaty, przekroczyć granicę ze Słowacją. Atrakcje: Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa, wyciąg narciarski o długości 800 m.
Wypoczywaj z Pocztą11. Czarny Dunajec
ul. Kolejowa 16
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje znajdują się w budynku Urzędu Pocztowego na I piętrze. Do dyspozycji gości jest 16 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 1 apartament 4-os. - 2 pokoje wersalki,narożniki, kuchnia (pełne wyposażenie), łazienka,ręczniki. 3 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia, łazienki wspólne, 2 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia, łazienki wspólne. Wspólna kuchnia: dla każdego pokoju szafka z naczyniami, 2 kuchenki elektryczne czteropalnikowe, garnki, lodówki. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Wieś letniskowa i turystyczna, położona w kotlinie Orawsko-Nowotarskiej. Na południu pasmo Tatr, na zachodzie masyw Babiej Góry, od wschodu Gorce a w oddali Pieniny. Szlaki turystyczne, rzeka Czarny Dunajec, dogodne warunki do kąpieli. Baza wypadowa od Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej. Przejście graniczne na Słowację w Chochołowie.
Wypoczywaj z Pocztą12. Darłowo
ul. Kąpielowa 4
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje znajdują się w budynku filii urzędu pocztowego Darłowo 1, który jest umiejscowiony w centrum Darłówka przy zwodzonym moście niedaleko od plaży. Wejście do pokoi od strony podwórka. Do Państwa dyspozycji mamy: 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami (prysznic, umywalka i wc - pok. nr 2 lub wanna, umywalka i wc-pok. 1, 3). W pokojach łóżka jednoosobowe (w jednym z pokoi - kanapa rozkładana). W pokojach znajdują się lodówki, sprzęt RTV. Kuchnia wspólnego użytkowania jest wyposażona w podstawowy sprzęt ADG. Wyżywienie we własnym zakresie. Pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. UWAGA! Informujemy, że nie posiadamy miejsc na pozostawienie samochodów naszych gości na terenie obiektu (ze względu na małe podwórko i problemy w trakcie ruchu samochodów służbowych). Należy korzystać z parkingów poza obiektem.

Opis okolicy: Darłowo leży w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Północną granicę stanowi 5-kilometrowa linia brzegu morskiego z szeroką, piaszczystą plażą, pasem wydm. Na turystów czekają piaszczyste plaże, czysta woda, mikroklimat pozbawiony wpływu przemysłu oraz rzeki, w których licznie występują ryby z gatunku łososiowatych. W odległości 15 m od Urzędu Pocztowego jest most zwodzony. Liczne trasy rowerowe, piesze, park wodny oraz mnóstwo atrakcji sezonowych.
Wypoczywaj z Pocztą13. Dąbki
ul. Darłowska 18
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje usytuowane na parterze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem w centrum miejscowości. Pokoje od strony ulicy i od podwórka. Z tyłu budynku znajduje się murowany grill. Do Państwa dyspozycji mamy: 7 pokoi 2-osobowych. Dla pokoju nr 1, 2, 3, wspólna łazienka (prysznic i wc) oraz kuchnia (w pełni wyposażona w sprzęt AGD) oraz dla pokoju nr 4, 5, 6, 7, wspólna łazienka (prysznic i wc) oraz kuchnia (w pełni wyposażona w sprzęt AGD). W pokojach łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV, leżaki, parawany. Wyżywienie we własnym zakresie. Brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Dąbki położone są 8 km od Darłowa, na mierzei między Bałtykiem, a jeziorem Bukowo, oddzielona od morza pasem lasu sosnowego. Raj dla żeglarzy, wędkarzy, wiele szlaków kajakowych, rowerowych, pieszych. Możliwość uprawiania windsurfingu. W pobliskiej miejscowości Bobolin znajdują się owiane tajemnicą bunkry z II wojny światowej oraz stadnina koni. W okresie letnim wiele atrakcji sezonowych dla całych rodzin.
Wypoczywaj z Pocztą14. Dubienka
ul. Rynek 18a
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Obiekt położony w centrum miejscowości. Pokój składa się z czterech pomieszczeń: salonu, pokoju, kuchni oraz łazienki. Salon wyposażony w 2 - osobowy narożnik, telewizor, radio, w pokoju znajdują się dwa pojedyńcze łózka. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD.

Opis okolicy: Dubienka – wieś położona w województwie lubelskim, w powiecie chełmskim, w gminie Dubienka. Leży w Obniżeniu Dubieńskim, nad Wełnianką (lewy dopływ Bugu), w pobliżu Strzeleckiego Parku Krajobrazowego. Atrakcyjne położona osada Dubienka znana jest z rozwoju gospodarstw agroturystycznych. Bliskość wody, lasu i nieskażony klimat zachęca do spędzenia wypoczynku właśnie w tej okolicy. Wędkarze na rzece Bug, jeziorach Deusze i Łukowo oraz licznych starorzeczach łowią różne gatunki ryb. Nad jeziorem Łukowo czynne jest kąpielisko z rozległą plażą.
Wypoczywaj z Pocztą15. Dziwnów 1
ul. Słowackiego 18
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 1-os. III kat. - kanapa rozkładana, czajnik elektryczny, radiomagnetofon; 3 pokoje 2-os. III kat. - 2 kanapy rozkładane, czajnik elektryczny, radiomagnetofon; Łazienka i wyposażona kuchnia na piętrze do wspólnego użytkowania. 1 pokój 2-os. II kat. - kanapa rozkładana, fotel jednoosobowy rozkładany, sprzęt RTV. Kuchnia (podstawowe wyposażenie) i łazienka. 3 kompleksy 3-os. I kat. - kanapa rozkładana w jednym pokoju, 2 łózka jednoosobowe w drugim pokoju, sprzęt RTV. Kuchnia (podstawowe wyposażenie) i łazienka. Obiekt nie przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Wyżywienie we własnym zakresie. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Dziwnów to nadmorska gmina wczasowa i rybacka, atrakcyjnie wkomponowana w wody Morza Bałtyckiego, Zalewu Kamieńskiego i rzeki Dziwny. Ma wspaniałe, czyste plaże i łagodny klimat z dużą liczbą dni słonecznych, co korzystnie wpływa na ludzki organizm. Z oznakowanych szlaków pieszych i rowerowych mogą korzystać turyści, którzy chcą organizować dłuższe wycieczki piesze lub wypady rowerowe. W Dziwnowie są wspaniałe warunki do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, czy kajakarstwa. W ofercie czynnego wypoczynku znajdują się też pola golfowe z licznie organizowanymi turniejami, a także ośrodek jeździecki. Dodatkową atrakcją jest port rybacki położony przy nabrzeżu Dziwny oraz przystań pasażerska, z której można stateczkiem wyruszyć w rejs po Bałtyku lub do Kamienia Pomorskiego.
Wypoczywaj z Pocztą16. Dźwirzyno
ul. Wyzwolenia 16
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje usytuowane na parterze i I piętrze budynku Poczty Polskiej z osobnym wejściem, w centrum miejscowości. Do Państwa dyspozycji posiadamy: 2 pokoje 2-os. (II kat.) z kuchnią (podstawowe wyposażenie) i łazienką, w pokojach łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 2 pokoje 2-os. (III kat.) ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (podstawowe wyposażenie), w pokojach łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 2 kompleksy 4-osobowe (I kat.). Każdy kompleks składa się z dwóch pokoi (dziennego i sypialni). Każdy ma własną kompletną łazienkę i aneks kuchenny (podstawowe wyposażenie). W kompleksach rozkładane sofy oraz tapczany jednoosobowe, sprzęt RTV. Na II piętrze mieści się świetlica – wspólna dla wszystkich pokoi wyposażona w trzy ławy oraz fotele. Mamy tam również may aneks kuchenny i toaletę. Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Dźwirzyno położone jest 13 km od Kołobrzegu między brzegiem Bałtyku a jeziorem Resko Przymorskie nad kanałem Resko. Słynie z jednej z najczystszych plaż i najpiękniejszych morskich kąpielisk. Na wybrzeżu szeroka plaża z drobnego złotego piasku przechodzi w wysoki wał wydmowy porośnięty lasem sosnowym. Jest tam nowoczesny port oraz przystań windsurfingowa i jachtowa. W sezonie rozgrywane są tutaj liczne zawody sportowe i rekreacyjne zarówno nad morzem jak i nad jeziorem. Dźwirzyno to również miejscowość uzdrowiskowa, wiele jest tu tras rowerowych, pieszych i kajakowych.
Wypoczywaj z Pocztą17. Firlej
ul. Rynek 15
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Obiekt położony w centrum miejscowości. Pokoje zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku. Pokoje wyposażone w standardowe meble, telewizor, radio oraz dwa podwójne łóżka. Na piętrze znajduje sie ponadto ogólnodostępna łazienka z prysznicem oraz w pełni wyposażona kuchnia.

Opis okolicy: Firlej jest pięknie położony wśród dużych kompleksów leśnych bogatych w grzyby, jagody i borówki, w niedalekiej odległości są dwa jeziora - Kunów i Firlej oraz rzeki Wieprz i Tyśmienica. Panuje tu cisza i spokój, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Jest to znakomite miejsce, aby odpocząć od miejskiego gwaru, przebywając na łonie przyrody z dala od przemysłu. Brak przemysłu i ośrodków miejskich powoduje, że tutejszy krajobraz pozostał nie zmieniony, nie ulegając degradacji. W Firleju znakomicie wypoczną amatorzy słońca i wody. Jezioro otoczone jest ładnymi, piaszczystymi plażami idealnie nadającymi się do opalania. Woda w jeziorze jest czysta, a bezpieczeństwa kąpieli strzeże kilku wykwalifikowanych ratowników. Firlej jest prawdziwym rarytasem dla wędkarzy. Występują tu liczne gatunki ryb: leszcz, płoć, szczupak, sandacz, karaś i węgorz. I choć łowienie z brzegów jest trudne, istnieje możliwość wędkowania z pomostów w ośrodkach wypoczynkowych lub z łódki. Przebywając na wypoczynku w Firleju warto zobaczyć: • W najbliższej okolicy ok. 12 km jest położona Kozłówka, gdzie jest piękny zespół pałacowo parkowy oraz Muzeum Zamoyskich; • W odległości 10 km. od Firleja w Kocku mieści się zespół pałacowy Jabłonowskich, pomniki T. Kościuszki i gen. Kleeberga, cmentarze powstańców i żołnierzy z 1939 r. • W Lubartowie 14 km. od Firleja jest Pałac Sanguszków, kościół p.w. św. Anny, Muzeum Regionalne;
Wypoczywaj z Pocztą18. Frombork
ul. Rynek 1
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego, z osobnym wejściem od strony podwórka. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os. II kat ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapa, sprzęt RTV 1 pok. 2-os II kat (ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), dwa łóżka 1-os., sprzęt RTV Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Z pokoi rozciąga się piękny widok na Wzgórze Katedralne.

Opis okolicy: Miasto położone nad Zalewem Wiślanym. Centralnym punktem miasta jest przepiękne Wzgórze Katedralne, w skład którego wchodzą: gotycka katedra, wieża, pałac biskupi, mury obronne i inne. W pobliżu znajduje się wieża dzwonnicza, w której mieści się planetarium. W okresie letnim we Fromborku organizowany jest Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej. Zarówno młodszym jak i starszym może spodobać się wycieczka statkiem lub wodolotem po zalewie – organizowane są rejsy na trasie Frombork – Krynica Morska.
Wypoczywaj z Pocztą19. Garbatka Letnisko
ul. Kochanowskiego 35
pokoje gościnne
Województwo: mazowieckie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ulicy i podwórka urzędu. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 1-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. 5 pokoi 2-os. ze wspólną łazienka i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. 1 pokój 3-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe na podwórku urzędu. Na II piętrze znajduje się sala konferencyjna zdolna pomieścić 25 osób, wyposażona w rzutnik na folie, tablicę flipczartową, telewizor.

Opis okolicy: Obiekt położony przy głównej ulicy miejscowości w odległości niespełna 1 km od centrum. Garbatka to miescowość wypoczynkowo-uzdrowiskowa, ze specyficznym mikroklimatem, który zawdzięcza wspaniałej przyrodzie Puszczy Kozienickiej, rezerwatu przyrody "Krępiec" z dwoma wąwozami rzek i dwoma śródleśnymi zalewami. Jeden z nich jest głównym kąpieliskiem Garbatki. Miejscowość zabudowana jest domkami willowymi. Warto tu zobaczyć zabytkowy Kościół Nawiedzenia NMP oraz cmentarz. Niewielkie odległości dzielą Garbatkę od Czarnolasu (6 km), Kazimierza Dolnego, Janowca, Pniew.
Wypoczywaj z Pocztą20. Gdańsk
ul. Partyzantów 70
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na III piętrze budynku administracyjnego Poczty Polskiej, z samodzielnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 2-os. I kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV ( pok nr 1 - 32,75 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking niestrzeżony przed budynkiem. 

Opis okolicy: Miasto położone nad Zatoką Gdańską, liczne restauracje, kawiarnie, centra handlowe, oraz zabytki np.: Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka Wniebowzięcia NMP, Żuraw, zabytkowe kamienice, Pomnik Obrońców Wybrzeża na Westerplatte. Nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych: zoo w Oliwie lub licznie organizowane rejsy statkami i tramwajami wodnymi. Gdańsk wraz z Sopotem oraz Gdynią tworzy Trójmiasto, stanowiące ważne centrum turystyczne oraz kulturalne. W Gdyni warte zwiedzenia są Muzeum Oceanografii, ORP Błyskawica, Muzeum Marynarki Wojennej. W miesiącu sierpniu w Gdańsku organizowany jest znany na całą Europę Jarmark Dominikański. 
Wypoczywaj z Pocztą21. Gdynia
10 Lutego 10
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokój gościnny usytuowany jest w centrum miasta na II piętrze w budynku UP Gdynia 1, z osobnym wejściem od strony podwórka przez wartownię od ul. Władysława IV. Do Państwa dyspozycji mamy: Kompleks 2 pokoi dla 2 osób, I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV (pok nr 1 - 46,11 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. 

Opis okolicy: Miejscowość położona nad Zatoką Gdańską, liczne kawiarnie, restauracje, centra handlowe. Warto zwiedzić Muzeum Oceanografii, Muzeum Marynarki Wojennej, ORP Błyskawica, Muzeum Miasta Gdyni, Dar Pomorza. W okresie letnim liczne imprezy plenerowe ( m.in. Opener Festiwal, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, regaty na zatoce Gdańskiej, Jarmark Kaszubski itp.) 
Wypoczywaj z Pocztą22. Górzno
ul. Pocztowa 10
hotel/zajazd
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Domek murowany usytuowany z tyłu Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 domek murowany 4-os, dwa pokoje 2-os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), 2 łóżka 1-os, oraz kanapa 2–os, sprzęt RTV (domek nr 1 - 39,10 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wokół domku teren zieleni. Możliwość wypoczynku na powietrzu – komplet ogrodowy wypoczynkowy.

Opis okolicy: Górzno k. Brodnicy położone jest na wzgórzu między dwoma jeziorami: Górzno i Młyńskie, na uboczu głównych dróg komunikacyjnych (22 km od Brodnicy). Gmina Górzno leży w obrębie Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, który zaliczany jest do obszaru „Zielonych Płuc Polski”. Stałym elementem krajobrazu górznieńskiego są lasy, głównie iglaste. W rejonie miasta, utrzymujący się przez cały rok niepowtarzalny mikroklimat, działa leczniczo na drogi oddechowe. Jest to miejsce, którego atutem są zwłaszcza walory krajobrazowe, cisza, spokój, czyste powietrze, lasy i jeziora, urozmaicona rzeźba terenu. 
Wypoczywaj z Pocztą23. Grzybowo
ul. Kołobrzeska 5
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje usytuowane na parterze i piętrze w budynku filii urzędu pocztowego w centrum miejscowości z osobnym wejściem. Obiekt składa się z: 1 pokoju 1-os. (III kat.) z łóżkiem jednoosobowym; 4 pokoi 2-os. (III kat.) z łóżkami jednoosobowymi. Do wspólnego użytkowania mamy salon telewizyjny, odkryty taras, kuchnię (podstawowe wyposażenie) i łazienkę. Budynek jest otoczony zielienią. Mamy ogród, do którego prowadzi wejście z salonu. Obiekt idealnie nadaje się na kameralny wypoczynek dla większej rodziny lub znajomych. Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Odległość do plaży około 1000 metrów.

Opis okolicy: Grzybowo – wieś letniskowa położona 6 kilometrów od Kołobrzegu leży na terenie tzw. depresji Grzybowskiej (około metr poniżej poziomu morza). Posiada korzystne walory turystyczne szczególnie, jeśli chodzi o poziom nasłonecznienia i szeroką plażę (do 40 m. szerokości). Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu. Trasy rowerowe oraz piesze. Z Kołobrzegu wycieczki na wyspę Bornholm. Wiele atrakcji sezonowych dla całych rodzin.
Wypoczywaj z Pocztą24. Hel
ul. Wiejska 55
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os C - II kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) , kanapa, sprzęt RTV ( pok C - 12,63 m2). 2 pok. 2 - os D i B - II kat z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV (pok D - 19,06 m2, pok. B - 19,20 m2). Kompleks 2 pokoi dla 3 osób A - I kat z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), trzy kanapy, sprzęt RTV (pok. A - 34,60 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na terenie miejsca parkingowe, niestrzeżone. 

Opis okolicy: Miejscowość nadmorska położona na samym końcu Półwyspu Helskiego, otoczona z trzech stron wodami Bałtyku i Zatoki Puckiej. W sąsiedztwie Urzędu Pocztowego, w którym znajdują się pokoje gościnne mieszczą się urocze, ryglowe domki rybackie z końca XVIII i połowy XIX wieku. Z okien pokoi można podziwiać wschody słońca nad Zatoką Pucką. W Helu można także odwiedzić jedyne w Polsce fokarium. Szczególnie polecamy zwiedzanie w porze karmienia zwierząt. W pobliżu Urzędu Pocztowego znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy. Do plaży jest ok. 1450 m od strony morza, oraz 100 m od strony Zatoki Gdańskiej. Warto zobaczyć Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Domki Rybackie znajdujące się wzdłuż ulicy Wiejskiej oraz Latarnię Morską. 
Wypoczywaj z Pocztą25. Iwonicz-Zdrój
ul. Ks. Rąba 2
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Obiekt położony w centrum miejscowości, na szlaku komunikacyjnym do Ośrodków Sanatoryjnych. Pokoje gościnne znajdują się na I piętrze i poddaszu w Urzędzie Pocztowym z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os. I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV. 3 pok. 2 os. I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) wersalka,sprzęt RTV 1 pok. 3 os. I kat.,z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) wersalka, tapczanik, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Możliwość organizacji ogniska, grillowania. Parking dla samochodów na terenie nieruchomości, zamknięty oraz przed budynkiem niestrzeżony.

Opis okolicy: Miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa, możliwość korzystania z zabiegów leczniczych, ścieżki rekreacyjne. Położona na skraju Beskidu Niskiego, odznacza się wyjątkowymi walorami krajobrazowymi, przyrodniczymi i klimatycznymi. Słynie dzięki wodom mineralnym, które wspomagają leczenie układu trawiennego i oddechowego. Zimą możliwość korzystania z wyciągów narciarskich: w Karlikowie (dł. 1 130 m), w Rymanowie-Zdroju (dł. 450 m), szlaków narciarskich i kuligów. Atrakcje: wycieczki piesze, rowerowe, wyjścia na basen, przejażdżki konne.
Wypoczywaj z Pocztą26. Jarosławiec
ul. Nadmorska 32
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane na piętrze w budynku filii urzędu pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pokój 1-os. (II kat.) z łazienką i tapczanem jednoosobowym; 2 pokoje 2-os. (II kat.) z łazienką i tapczanami jednoosobowymi; kuchnia wspólna dla pokoi wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. W pokojach znajduje się sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Jarosławiec mała malownicza miejscowość letniskowa położona między Darłowem a Ustką. Najważniejszą atrakcją Jarosławca jest latarnia morska o wysokości 33,3 m skąd mamy piękny widok na morze i okolice. Jarosławiec jest znany także z największego na wybrzeżu środkowym brzegu klifowego.
Wypoczywaj z Pocztą27. Jastarnia
ul. Stelmaszczyka 7
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os z łazienką i aneksem kuchennym, dwa łóżka 1-os., sprzęt RTV (apart. nr 7 - 51,70 m2). 8 pok. 2-os. I kat. z łazienką, dwa łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV ( pok. nr 1 - 18,40 m2, pok. nr 2 - 20,30m2, pok. nr. 3 - 15,80 m2, pok. nr 4 - 19,40 m2, pok. nr 5 - 24,70 m2, pok. nr 6 - 23,20 m2, pok nr 12 - 22,90 m2, pok nr 20 - 28,3 m2). 3 pok. 3-os. I kat. z łazienką, trzy łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV (pok. nr 21 - 40,60 m2, pok. nr 22 - 48,00 m2, pok. nr 25 - 30,20 m2). 2 pok 4 os I kat. z łazienką, cztery łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV (pok. nr 24 - 47,10 m2, m2, pok nr 26 - 51,70 m2). Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępna, wspólna, w pełni wyposażona kuchnia. W pokojach są czajniki elektryczne, podstawowe naczynia. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking na terenie nieruchomości – niestrzeżony. Istnieje możliwość organizowania konferencji, szkoleń i narad, gdyż w obiekcie znajduje się sala konferencyjna na 30 osób (sala - 51,70 m2). 

Opis okolicy: Jastarnia to miejscowość nadmorska położona na Półwyspie Helskim, otoczona od jednej strony Morzem Bałtyckim, od drugiej zaś Zatoką Pucką. Jastarnia to raj dla wielbicieli nurkowania oraz windsurfingu. Odpocząć tu mogą zarówno amatorzy czystych, piaszczystych plaż, jak i zwolennicy czynnego wypoczynku. W bliskim sąsiedztwie Urzędu Pocztowego znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy. Do plaży jest ok. 350 m. Ścieżki rowerowe, ścieżki przyrodnicze, np. - Torfowe Kłyle -są zatorfiną równiną w przewadze bezleśną, obszar ten jest ostoją bogatej awifauny. Zabytki w najbliższej okolicy: Chata Rybacka, Stanowisko Obronne tzw. bunkry, Muzeum Rybackie, Kościół. 
Wypoczywaj z Pocztą28. Jedlnia Letnisko
ul. Radomska 43
pokoje gościnne
Województwo: mazowieckie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 1-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), łóżka 2-os., sprzęt RTV. 1 pokój 2-os. ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), łóżka 1-os., radio. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking przed budynkiem urzędu.

Opis okolicy: Jedlnia to miejscowość położona na skraju Puszczy Kozienickiej pośród lasów, z rezerwatem przyrody, co nadaje jej specyficznego mikroklimatu. Miejscowość o charakterze wypoczynkowym z drewnianymi domkami willowymi, z zalewem utworzonym na rzecze Gzówce. Znajduje się tu wiele szlaków pieszych i rowerowych, m.in. do Czarnolasu, gdzie mieszkał i tworzył Jan Kochanowski. Obiekt położony w centrum miasta, przy głównej trasie.
Wypoczywaj z Pocztą29. Jeleśnia
Rynek 16
pokoje gościnne
Województwo: śląskie

Opis: Lokalizacja obiektu w Centrum Jeleśni. Pokoje znajdują się w budynku Urzędu Pocztowego, wejście niezależne. I kategoria Pokój nr 9- apartament na 2 piętrze Pokój 3 osobowy. W skład wchodzą 2 pokoje kuchnia i łazienka. W pokoju 1 znajdują się 2 wersalki , w pokoju 2 znajduje się 1 tapczan, TV , stolik i krzesła. Kuchnia wyposażona w kuchenkę elektryczną dwupalnikową i lodówkę . Łazienka z umywalką , WC i prysznicem. II kategoria Pokój nr 1 Pokój 3 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój wyposażony w 3 wersalki , TV, stolik, krzesła, kuchnia i łazienka wspólna z innymi pokojami. Pokój nr 2 Pokój 3 osobowy . W skład wchodzi 1 pokój wyposażony w 2 wersalki , TV, stolik, krzesła , kuchnia i łazienka wspólna z innymi pokojami. Pokój nr 4 Pokój 1 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój wyposażony w 1 wersalkę , TV, stolik, krzesła, kuchnia i łazienka wspólna z innymi pokojami. Pokój nr 5 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój wyposażony w 2 wersalki , TV, stolik, krzesła, kuchnia i łazienka wspólna z innymi pokojami. Pokój nr 6 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój wyposażony w 1 wersalkę , 1 fotel rozkładany, TV, stolik, krzesła, kuchnia i łazienka wspólna z innymi pokojami.

Opis okolicy: Jeleśnia to atrakcyjna turystycznie gmina Beskidu Żywieckiego. Otaczają ją górskie szczyty: Pilsko, Romanka, Rysianka, Lipowska. Przez miejscowość płynie rzeka Koszarawa. W Korbielowie jest przejście graniczne ze Słowacją. Dobra baza wypadowa na tereny słowackie. Jeleśnia znana jest ze starej Karczmy zlokalizowanej na rynku, słynącej z kuchni góralskiej. Śnieg zalega od listopada do pierwszych dni maja. W pobliżu znana miejscowość Korbielów z licznymi szlakami turystycznymi, schroniskami i wyciągami narciarskimi. Do charakterystycznych imprez w Jeleśni zaliczyć można: "Dni Jeleśni", "Wiosenny redyk", "Hołdymas gazdowski".
Wypoczywaj z Pocztą30. Karpacz 1
ul Konstytucji 3 Maja 23
pokoje gościnne
Województwo: dolnośląskie

Opis: Pokoje gościnne na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Trzy pokoje 2-osobowe z własnymi łazienkami i ze wspólną kuchnią oraz dwa apartamenty z aneksami kuchennymi i łazienkami. Obiekt nie posiada parkingu.

Opis okolicy: Miejscowość turystyczna i wypoczynkowa położona w dolinie Łomnicy i jej dopływów u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy „Śnieżki” (1602 m.n.p.m.). Jest to jeden z najpiękniejszych kurortów górskich w tej części Europy. Miejscowość o wielu atrakcjach turystycznych m.in. Świątynia Wang, Muzeum Zabawek, Muzeum Sportu i Turystyki, wyciąg Krzesełkowy na Kopę, letni i zimowy tor saneczkowy oraz znajdujące się w okolicy Western City. Obiekt w centrum miasta przy głównej ulicy przecinającej Karpacz.
Wypoczywaj z Pocztą31. Kazimierz Dolny
ul. Tyszkiewicza 2
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Obiekt połozony w centrum miasta tuż obok Kazimierskiego rynku. Pokoje gościnne znajdują sie na parterze i I piętrze budynku UP Kazimierz Dolny. Do dyspozycji gości oferujemy: 1 apartament 3 os. - w skład apartamentu wchodzi salon, pokój, 2 łazienki oraz kuchnia. Apartament wyposażony jest w rozkładaną sofę 2 os., tapczanik 1os., stół z krzesłami. Kuchnia w pełni wyposażona. 2 pokoje 2 os. I kat. - kanapa 2 os., łazienki w pokojach, kuchnia wspólna. 1 pokój 2os. I kat. - 2 tapczniki 1os.Łazienka w pokoju, kuchnia wspólna.

Opis okolicy: Miasto - gmina Kazimierz Dolny jest położone na prawym brzegu Wisły, w jej dolnym biegu, na Wyżynie Lubelskiej. Z uwagi na atrakcyjne położenie, bogatą historię, niepowtarzalny krajobraz ze średniowiecznym układem urbanistycznym, wspaniałą architekturą- jest znany w kraju i na świecie jako miejscowość o wybitnych walorach turystyczno - wypoczynkowych.
Wypoczywaj z Pocztą32. Kielce
ul. Sienkiewicza 7
pokoje gościnne
Województwo: świętokrzyskie

Opis: Pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym zlokalizowany w sąsiedztwie pokoi biurowych CI OR w Kielcach. Obiekt zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc.

Opis okolicy: Kielce to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa świętokrzyskiego. Miasto położone jest w Górach Świętokrzyskich i stanowi gospodarcze i turystyczne centrum regionu. Kielce są również zagłębiem budowlanym o bogatych tradycjach, ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Miejsca chętnie odwiedzane przez turystów to: Pałac Biskupów Krakowskich, Rynek, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, Muzeum Wsi Kieleckiej.
Wypoczywaj z Pocztą33. Komorniki
ul. Polna 120
pokoje gościnne
Województwo: wielkopolskie

Opis: INFORMUJEMY, ŻE AKTUALNIE, ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH, NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI. PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ZAPRASZAMY W TERMINIE PÓŹNIEJSZYM. Budynek hotelowy przy WER. Recepcja 24h. Pokoje na I i II piętrze. Na parterze sale konferencyjne, bilard, sauna, siłownia. Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny, a w nim lodówka, kuchenka mikrofalowa, naczynia.

Opis okolicy: Położenie WER przy autostradzie A2. Gmina sąsiaduje z miastem Poznań.
Wypoczywaj z Pocztą34. Koprzywnica
ul. 11 Listopada 88
pokoje gościnne
Województwo: świętokrzyskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ogrodu i ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pokój 1-os. z łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV. 2 pokoje 2-os. z łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalki, sprzęt RTV. 2 pokoje 3-os. z łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalki, fotele rozkładane, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe na podwórku urzędu. Istnieje możiwość skorzystania z sali konferencyjnej zdolnej pomieścić 15 osób. Przy budynku jest obszerny ogród, gdzie można mile spędzić czas przy ognisku.

Opis okolicy: Obiekt położony w centrum miasta. Koprzywnica leży w powiecie sandomierskim położona na trasie drogi krajowej nr 79 z Krakowa do Sandomierza (Warszawy) i przy drodze wojewódzkiej nr 758, nad rzeką Koprzywianką. Przez miasto przechodzą następujące szlaki turystyczne: - czerwony szlak turystyczny z Gołoszyc do Piotrowic, - zielony szlak rowerowy z Sandomierza do Ujazdu. W centrum miasta znajduje się rynek z zabytkowym kościołem z 1470 r. Zalew oraz tereny leśne w pobliżu dodatkowo uatrakcyjnią pobyt w tejże miejscowości.
Wypoczywaj z Pocztą35. Koszalin
ul. Pocztowa 1
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują na IV piętrze zabytkowego gmachu Poczty Polskiej w centrum Koszalina, wejście od ulicy Pocztowej. Niestety, nie mamy w budynku windy. Do Państwa dyspozycji posiadamy: 1 kompleks 2-osobowy (I kat., dwa pokoje z łazienką i kuchnią). W salonie znajdują sie komplet wypoczynkowy (meble nie są rozkładane), w sypalni - lózko dwuosobowe. Kompleks jest wyposażony w sprzęt RTV, kuchnia jest wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. 9 pokoi 2-osobowych (II kat.) z łazienką – łóżka jednoosobowe lub kanapy rozkładane, sprzęt RTV; 1-pokój 4-os. (II kat., z możliwością dostawki) z łazienką - łóżka jednoosobowe i kanapy rozkładane, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, na piętrze znajduje się kuchnia wspólnego użytkowania dla gości korzystających z pokoi II kategorii. Kuchnia jest wyposazona w podstawowy sprzęt AGD. Pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Możliwość parkowania dwóch samochodów osobowych na podwórku strzeżonym przy budynku dla gości korzystających z pokoju I kategorii. Mamy również salę konferencyjno-szkoleniową na 30 miejsc. Koszt wynajęcia sali to: pierwsza godzina - 99,00 zł, każda następna - 50,00 zł. Opłata brutto (zawiera podatek VAT 23%).

Opis okolicy: Koszalin położony jest północnej części województwa zachodniopomorskiego nad jeziorem Jamno w odległości 15 km od morza. Wiele zabytków m.in. Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP z 1333 r., domek kata z XV wieku, skansen kultury jamieńskiej i wiele, wiele innych. Bogata jest również oferta rekreacyjno – sportowa m.in. baseny, hale sportowe, trasy rowerowe.
Wypoczywaj z Pocztą36. Kościelisko
ul. St. Nędzy Kubińca 76a
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje mieszczą się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy : 1 pok. 2-os. II kat. - tapczanik, wersalka, 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, wersalka. Wspólna kuchnia (pełne wyposażenie), lodówka, kuchenka elektryczna i mikrofalowa. Łazienka i WC na korytarzu Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych, 2 miejsca parkingowe.

Opis okolicy: Kościelisko - miejscowość położona niedaleko Zakopanego. Przepiękne widoki na góry, wciąż żywy folklor góralski. Doskonała baza wypadowa do Doliny Kościeliskiej oraz Chochołowskiej. W okolicy wyciągi narciaskie.
Wypoczywaj z Pocztą37. Krasnobród
ul. 3 Maja 28
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Obiekt położony w centrum miasta. Pokoje gościnne znajdują się na pierwszym piętrze budynku UP Krasnobród. Do dyspozycji gości oferujemy: 4 pok. 1-os. II kat. - wersalka, toaleta z umywalką. 8 pok. 2-os. II kat. - 2 wersalki, toaleta z umywalką, 5 pokoi posiada balkon. 1 pok. 2-os. II kat. - 2-os. narożnik, łazienka z prysznicem, balkon. Obiekt posiada wspólne łazienki, kuchnię oraz jadalnię. Istnieje możliwość skorzystania z parkingu, grilla oraz wypożyczalni nart i rowerów.

Opis okolicy: Krasnobród to urokliwe miasteczko położone pośród Wyżyny Lubelskiej i Roztocza, w górnej dolinie rzeki Wieprz. Odwiedzający latem Krasnobród turyści wypoczywają głównie nad zalewem lub korzystają z licznych ścieżek spacerowych i rowerowych wytyczonych wśród lasów sosnowo-jodłowych. W okresie zimowym Krasnobród staje się zimową stolicą Lubelszczyzny. Liczne stoki okalające miasteczko pozwalają na uprawianie sportów zimowych. Niepowtarzalną atrakcją Krasnobrodu są kuligi, których trasy prowadzą wśród malowniczych wąwozów i duktów leśnych.
Wypoczywaj z Pocztą38. Krościenko nad Dunajcem
ul. Mickiewicza 9
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje znajdują się na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy 3 pokoje - 12 miejsc noclegowych: 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki 1 pok. 4-os. II kat. - tapczaniki 1 pok. 5-os. II kat. - tapczaniki Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, lodówki, czajniki bezprzewodowe. Wspólna kuchnia dla wszystkich pokoi, wyposażona w kuchenkę elektryczną 4-palnikową, naczynia, garnki. Wszystkie pokoje z łazienkami (prysznic, WC, umywalka). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, 5 miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Krościenko nad Dunajcem miasteczko położone u podnóża Pienin. Miejscowość turystyczno-wypoczynkowa i uzdrowiskowa. Szlaki turystyczne na Trzy Korony, Sokolicę, Prehybę, Lubań, Turbacz. Wyciąg narciarski orczykowy na Stajkową, ze Szczawnicy wyciąg krzesełkowy na Palenicę. Meta spływu "Przełomem Dunajca", łodziami flisackimi Sromowce - Krościenko. Szlaki piesze i rowerowe. Przejście turystyczne na Słowację w Szczawnicy.
Wypoczywaj z Pocztą39. Krynica - Zdrój
ul. Zdrojowa 28
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje znajdują się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego natomiast apartament na IV piętrze. Do Państwa dyspozycji mamy 5 pokoi – 13 miejsc noclegowych: 1 apartament 4-osob. - 2 pokoje - łóżko 2-os., wersalka, kuchnia (pełne wyposażenie),łazienka (ręczniki) 1 pok. 2-os. II kat. łazienka w pokoju, kuchnia wspólna. 2 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, łazienka wspólna dla tych pokoi, kuchnia wspólna. 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, wersalka, łazienka w pokoju, kuchnia wspólna. Kuchnia wyposażona w podstawowe naczynia, garnki, 2 kuchnie elektryczne 4-palnikowe, 2 lodówki. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Krynica - „perła polskich uzdrowisk” leży w dolinie Kryniczanki i jej dopływów. Otaczają je zalesione grzbiety Beskidu Sądeckiego. Z dworca PKP ulice Ebersa i Nowotarskiego prowadzą na Bulwar Dietla i Deptak. Niżej położone są Łazienki Borowinowe, Stare Łazienki Mineralne, muszla koncertowa, ogród zimowy, Stary Dom Zdrojowy, za którym płynie potok Kryniczanka. Uzdrowisko słynie z wód mineralnych : „Kryniczanka”, „Jana”, „Józefa, Tadeusza”, „Zubera”, Mieczysława, ”Słotwinki”. Jest również dużym ośrodkiem Narciarskim, wyciągi narciarskie w Słotwinach, dolinie Czarnego Potoku, kolej gondolowa na Jaworzynę, kolejka linowo-terenowa na Górę Parkową. Góra Parkowa jest doskonałym punktem widokowym na Beskid Sądecki Niski, a przy dobrej widoczności również na Tatry. Odbywają się tu liczne imprezy coroczne: Festiwal im. Jana Kiepury na Deptaku, koncerty w Pijalni Głównej, przegląd filmów z udziałem Jana Kiepury w sierpniu, Forum Europejskie Polska-Wschód we wrześniu, Międzynarodowy Festiwal Gitarowy.
Wypoczywaj z Pocztą40. Kudowa - Zdrój
ul. 1 Maja 12
pokoje gościnne
Województwo: dolnośląskie

Opis: Pokoje gościnne na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Na I piętrze 2 pokoje 2-osobowe i 2 4-osobowe ze wspólna kuchnią i łazienką. Na II piętrze 2 pokoje 1-osobowe, 2 pokoje 2-osobowe i 3 pokoje 3-osobowych ze wspólna kuchnia i łazienką. Obiekt posiada ogrodzony parking dla 5 aut.

Opis okolicy: Miejscowość uzdrowiskowa, wczasowa i turystyczna w Sudetach środkowych na granicy z Czechami u podnóża Wzgórz Lewińskich i Gór Stołowych. Miejscowość znana z odbywających się w lipcu Festiwali Moniuszkowskich, posiada park zdrojowy i pijalnię wód mineralnych oraz wiele atrakcji turystycznych m.in. Kaplica Czaszek i Ruchoma Szopka. Budynek w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Aquaparku.
Wypoczywaj z Pocztą41. Licheń Stary
ul. Klasztorna 3
pokoje gościnne
Województwo: wielkopolskie

Opis: INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH W OBECNYM SEZONIE, NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI. PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ZAPRASZAMY W SEZONIE NASTĘPNYM. Pokoje gościnne w budynku urzędu pocztowego. Łącznie 25 miejsc. Na parterze - jeden pokój z łazienką, na piętrze 7 pokoi z dwoma wspólnymi łazienkami . W pokojach oprócz łóżek, szafy ubraniowe, stoliki nocne. Do dyspozycji gości kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchnię gazową, naczynia, sztućce oraz stół i krzesła.

Opis okolicy: Licheń Stary to wieś w woj. wielkopolskim nad Jez. Licheńskim ze strzeżonym kąpieliskiem. Kąpielisko znajduje się również w oddalonym o 9 km Ślesinie. Licheń jest znanym miejscem kultu religijnego z Bazyliką Matki Bolesnej Królowej Polski ze słynnym cudownym obrazem. W Sanktuarium znajdują się największe w Polsce organy. Panoramę okolicy można oglądać z wieży widokowej przy Bazylice - taras widokowy na wysokości 130m.
Wypoczywaj z Pocztą42. Lidzbark
ul. Dworcowa 8
ośrodek wypoczynkowy
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Dwupiętrowy budynek położony w centrum miasta. Pokoje mieszczą się na I i II piętrze Urzędu Pocztowego, posiadają samodzielne wejście od podwórka. W obiekcie znajdują się 2 pokoje 2 osobowe, 4 pokoje 3-osobowe, 2 pokoje 5-osobowe. Każdy pokój posiada wc, łazienkę z prysznicem i kuchnię. Siedmiostanowiskowy parking na terenie nieruchomości jest zamykany, lecz niestrzeżony. W obiekcie znajduje się płatna sauna (25zł.godz.) i siłownia. Do dyspozycji jest też sala konferencyjna na 25-30 osób, więc istnieje możliwość organizowania konferencji, szkoleń i narad. Istnieje możliwość wypożyczenia odpłatnie rowerów. Ośrodek nie oferuje wyżywienia i nie jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Miasto Lidzbark znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim w jego południowo-zachodniej części w odległości 150 km od Warszawy, 78 km od Olsztyna, 39 km od Grunwaldu i 92 km od Torunia. Jest usytuowane na terenie dwóch pięknych parków krajobrazowych. Miasto jest położone nad jeziorem Lidzbarskim i rzeką Wel na trasie szlaku kajakowego rzeką Wel oraz na szlaku historycznym zwanym „grunwaldzkim”. Jest to wymarzone miejsce wypoczynku i rekreacji dla miłośników wędkowania, wycieczek pieszych, rowerowych i konnych. Co roku w ostatni weekend lipca na plaży miejskiej organizowane są dni Lidzbarka. Jest to impreza trzydniowa ciesząca się dużą popularnością wśród turystów i mieszkańców.
Wypoczywaj z Pocztą43. Lisi Ogon
ul. Pocztowa 12
pokoje gościnne
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na parterze i I piętrze budynku w WER Lisi Ogon. Do Państwa dyspozycji mamy: 17 pok. 2-os. II kat. z łazienką, w pokoju dwa łóżka 1-os. 3 apartamenty 2-os. I kat. z łazienką i kuchnią (w pełni wyposażona); w pokoju dwa łóżka 1-os. Wspólna, wyposażona kuchnia znajduje się na I piętrze, natomiast w pokojach są podstawowe naczynia. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking na terenie nieruchomości – niestrzeżony. 

Opis okolicy: Lisi Ogon miejscowość położóna w gminie Białe Błota, w pobliżu Bydgoszczy. Z Lisiego Ogona można szybko udać się do Bydgoszczy, będącej ośrodkiem nie tylko kultury muzycznej (filharmonia, opera), ale także sztuki (teaty, galerie, muzea, kina itp). Warte zobaczenia jest m.in. Stare Miasto, Wenecja Bydgoska, Stary Kanał Bydgoski ze śluzami. 
Wypoczywaj z Pocztą44. Lubniewice
ul. Jana Pawła II 30
pokoje gościnne
Województwo: lubuskie

Opis: INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH W OBECNYM SEZONIE, NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI. PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ZAPRASZAMY W SEZONIE NASTĘPNYM. Apartament 3 pokojowy (salonik i 2 sypialnie, łazienka, wc, kuchnia, przedpokój). Usytuowanie apartamentu na II piętrze, poddasze użytkowe obiektu. Pełne umeblowanie i wyposażenie.

Opis okolicy: Lubniewice to miasto w woj. lubuskim, w powiecie sulęcińskim, , położone nad jeziorami Lubiąż i Krajnik. Pierwsze wzmianki o Lubniewicach - mieście, pochodzą z 1322 r. Lubniewice były osadą z prawem targów i jarmarków, bez murów i umocnień warownych. W 1612 r. zostały całkowicie zniszczone przez pożar, a w połowie XVII w. pojawili się tu arianie i stały się centrum wspólnoty braci polskich na emigracji. W XVIII w. rozwinęła się hodowla jedwabników co umożliwiło powstanie przędzalni jedwabiu i handlu suknem. W pierwszej połowie XIX w. uprawiano w Lubniewicach również chmiel.W 1808 r. Lubniewice otrzymały prawa miejskie.Uzyskały połączenie kolejowe z Gorzowem Wielkopolskim, a w końcu XIX w. osiedliło się tu wielu Polaków.
Wypoczywaj z Pocztą45. Lubrza
ul. Świebodzińska 54
pokoje gościnne
Województwo: lubuskie

Opis: INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH W OBECNYM SEZONIE, NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI. PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ZAPRASZAMY W SEZONIE NASTĘPNYM. Cztery pokoje na I piętrze budynku UP w centrum miejscowości (pokój pięcioosobowy składa się z dwóch pomieszczeń). Wszystkie pokoje z łazienkami. Do pokoi przynależna dwie w pełni wyposażone kuchnie. BUDYNEK PO GENERALNYM REMONCIE. ODDANY DO PONOWNEGO UŻYTKOWANIA OD 2012 ROKU.

Opis okolicy: Znakomite warunki klimatyczne, liczne jeziora, dębowe lasy, torfowiska. Międzyrzecki Rejon Umocniony z zimowiskiem nietoperzy oraz udostępnioną do zwiedzania Pętlą Boryszyńską. Cykliczne imprezy: Noc Nenufarów, Noc Nietoperzy, Zlot Miłośników Fortyfikacji w Boryszynie. Zabytki: drewniany kościół oraz barokowa rzeźba matki Boskiej . Atrakcją turystyczną jest ścieżka rowerowa obejmująca trasę przejazdu przez 7 miejscowości gminy Lubrza.
Wypoczywaj z Pocztą46. Lucień
Lucień 30a
pokoje gościnne
Województwo: mazowieckie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są w budynku piętrowym z użytkową piwnicą. Do Państwa dyspozycji oddajemy 19 miejsc noclegowych: Parter: Pokoje II kat. 3 pokoje 2 -os. (nr 13,14,15), tapczany, sprzęt RTV. 1 pokój 3-os. (nr 12), tapczany, sprzęt RTV. Na cztery pokoje na parterze do Państwa dyspozycji oddajemy kuchnię oraz 3 łazienki (WC, prysznice, umywalki). I piętro: 1 pokój 1 os. (nr 10- kat. I) z łazienką i aneksem kuchennym (pełne wyposażenie) kanapa, sprzęt RTV. 1 pokój 3-os. (nr 11-II kat.) z łazienka, 2 kanapy i fotel rozkładany, sprzęt RTV. 3 pokoje 2-os. (nr 7,8,9 -kat. II), tapczany, sprzęt RTV. Dla 3 pokoi (7, 8, 9) istnieje możliwość korzystania z 2 łazienek (WC, umywalki i prysznice). Dla 4 pokoi (nr 7, 8, 9, 11) do Pańtwa dyspozycji jest aneks kuchenny w holu. Wyżywienie należy zapewnić we własnym zakresie. Pokoje nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość parkowania samochodów na terenie ogrodzonej posesji, parking niestrzeżony. W ośrodku jest możliwość prowadzenia szkoleń i narad. Część szkoleniowa składa się z sali wykładowej dla 30 osób, wyposażonej w projektor, tablice i nagłośnienie. Do wykorzystania służbowego w czasie narad posiadamy 22 miejsca noclegowe.

Opis okolicy: Obiekt położony jest w centrum wsi Lucień. W pobliżu znajdują się dwa jeziora: Lucieńskie i Białe, o wyjątkowo czystej wodzie. Istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych. Lucień jest miejscowością turystyczną, z bardzo dobrze rozwiniętą siecią szlaków pieszych i ścieżek rowerowych. W pobliżu pokoi gościnnych znajdują się sklepy, bary, restauracja oraz kościół.
Wypoczywaj z Pocztą47. Łagów
ul. B. Chrobrego 2
pokoje gościnne
Województwo: lubuskie

Opis: INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH W OBECNYM SEZONIE, NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI. PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ZAPRASZAMY W SEZONIE NASTĘPNYM. Apartament oraz 5 pokoi z samodzielnymi łazienkami i wspólną kuchnią. Usytuowanie pokoi na I piętrze obiektu, apartamentu - na parterze. Wejście – niezależna klatka schodowa. Pełne umeblowanie i wyposażenie wraz ze sprzętem RTV. Położenie obiektu w miejscowości przy głównej ulicy. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Opis okolicy: Łagów to siedziba malowniczej gminy, położona wśród lasów i jezior. Najstarsza część miejscowości została wybudowana na przesmyku między dwoma jeziorami Trześniowskim (Ciecz) i Łagowskim, w otoczeniu lasów bukowych stanowiących obecnie Łagowski Park Krajobrazowy. Turyści mogą korzystać z łodzi i kajaków, pływać i kąpać się w czystej wodzie, leżeć i opalać się na plaży, zbierać grzyby i jagody leśne, łowić ryby, wędrować lub jeździć rowerem po szlakach turystycznych. Odbywają się tutaj liczne imprezy kulturalne, w tym Lubuskie Lato Filmowe .
Wypoczywaj z Pocztą48. Łeba
ul. Kościuszki 23
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Obiekt położony w centrum miasta nad Urzędem Pocztowym na II p. Osobne wejście do pokoi, okna od strony podwórka i ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: pokój 3 osobowy nr 23 - z kuchnią i łazienką, pokój (3 łóżka 1-os.) ( pok nr 23 - 32,10 m2) 2 pokoje 3 osobowe nr 22a i 22b - ze wspólna kuchnią i łazienką na te 2 pokoje, pokoje - każdy z 3 łóżkami 1-os (pok. nr 22a - 12,44 m2, pok. nr 22b - 9,77 m2). apartament 3-os. nr 20 (dwupoziomowy) z kuchnią i dwoma łazienkami, salon (kanapa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.) (apart. nr 20 - 56,30 m2), apartament 3-os. nr 21 z kuchnią łazienką, salon (kanapa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.) (apart. nr 21 - 43,69 m2), apartament 4-os. (dwupoziomowy) z kuchnią i dwoma łazienkami, salon (sofa rozkładana), sypialnia (2 łóżka 1-os.), pokój na piętrze (kanapa rozkładana), balkon (apart. nr 19 - 68,83 m2) Pokoje oraz apartamenty w pełni wyposażone w sprzęt RTV (za wyjątkiem pokoju nr 22a i 22b) i AGD. Dodatkowo apartamenty wyposażone są w klimatyzację. Stan pomieszczeń bardzo dobry, nieprzystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych, wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych (parkingi prywatne ok. 500m od UP).

Opis okolicy: Łeba to jedna z najbardziej znanych miejscowości na polskim wybrzeżu położona w województwie pomorskim. Łeba otoczona jest z trzech stron wodą, od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. Pomiędzy jeziorem Łebskim a morzem znajdują się wydmy ruchome, zjawisko niespotykanie rzadkie w Europie. Wydmy ruchome wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery. Miasto oferuje czyste plaże, bogata ofertę turystyczną w jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Łeba proponuje niezwykle bogata ofertę imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych m.in. Święto Dorsza, Mistrzostwa w Windsurfingu, Święto Łeby, plenery malarskie i rzeźbiarskie, koncerty szantowe , regaty żaglowe. Nowoczesny port jachtowy zaprasza miłośników sportów wodnych na imprezy żeglarskie. Niewątpliwie hitem ostatnich lat jest szybko rozwijające się kutrowe wędkarstwo morskie, mające w swojej ofercie wyprawy brzegowe i pełnomorskie, zarówno dla amatorów i wytrawnych wędkarzy, można również odbyć kursy nurkowania, w tym nurkowania wrakowego. Miasto zapewnia również sporo atrakcji dla wypoczynku rodzinnego m.in. Paintball, wycieczki kolejką bajkową, największy w Polsce park dinozaurów - Łeba Park, a także stadnina koni , park linowy, wystawa motyli, Sea Park Sarbsk fokarium 8 km od Łeby, oraz wycieczki statkami po jeziorze.
Wypoczywaj z Pocztą49. Mielno
ul. 1-go Maja 5
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się w budynku urzędu pocztowego z osobnym wejściem. Do dyspozycji Państwa mamy: 1 pokój 2-os. (II kat.) z łazienką i wspólną kuchnią, z tapczanami jednoosobowymi; 1 pokój 2-os. (III kat.) - łazienka i kuchnia wspólnego uzytkowania, z tapczanami jednoosobowymi; 1 pokój 3-os. (II kat.) z łazienką i wpólną kuchnią, kanapa rozkładana, dwa tapczany jednoosobowe; 2 pokoje 3-os. (III kat.) - łazienka i kuchnia wspólnego użytkowania, trzy tapczany jednoosobowe. Każdy pokój jest wyposażony w sprzęt RTV. Kuchnia wspólnego użytkowania dla wsystkich pokoi mieści się na tym samym piętrze i jest wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. Na piętrze również znajduje się łazienka, z której korzystają gości z pokoi III kategorii. 1 kompleks 4-os. (I kat, trzy pokoje z łazienką i kuchnią): kanapa rozkładana, łóżko dwuosobowe, dwa tapczany jednoosobowe. Łazienka z prysznicem i wc. W kompleksie znajduje się sprzęt RTV, kuchnia wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. Obiekt nie przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Wyżywienie we własnym zakresie. Obiekt nie posiada strzeżonych miejsc parkingowych, ale jest możliwość pozostawienia samochodu na podwórku.

Opis okolicy: Mielno leży 12 km od Koszalina. Jest to miejsce o doskonałych warunkach do wypoczynku i rekreacji położone na mierzei między morzem i jeziorem Jamno, częściowo na morenie dennej Pobrzeża Słowińskiego. Od strony morza oddziela Mielno wysoki, pokryty lasem pas wydmowy. W samym Mielnie warto zobaczyć kościół gotycki z XV wieku, prasłowiańskie grodzisko i rzeźbę jelenia, stanowiącą wizytówkę tej miejscowości. Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której znajdują się kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Część Mielna, Unieście i Łazy od strony południowej ma dostęp do jeziora Jamno. Na przystani żeglarskiej funkcjonuje wypożyczalnia jachtów, kajaków i rowerów wodnych. Stąd można również stateczkiem wycieczkowym wyruszyć w rejs po jeziorze. Wiele ścieżek rowerowych prowadzi przez przywydmowy las iglasto-liściasty. Promenada spacerowa poprowadzi nas wzdłuż plaży, również dla osób niepełnosprawnych jest przygotowany bezpieczny zjazd na plażę. W Mielnie na turystów czeka wiele atrakcji, skoki na bangee, przejażdżki konne, wypożyczalnie rowerów, skuterów, itd. W chłodniejsze i deszczowe dni można korzystać z krytych pływalni oraz hali sportowej. Warto się również wybrać na spacer piękną aleją lipową z Mielna do Milenka podziwiając zachód słońca.
Wypoczywaj z Pocztą50. Międzybrodzie Bialskie
Międzybrodzie Bialskie 534/1
pokoje gościnne
Województwo: śląskie

Opis: Obiekt zlokalizowany w centrum Międzybrodzia. Dostępny parking dla gości.

Opis okolicy: Międzybrodzie Bialskie jest małą miejscowością położoną nad Jeziorem Żywieckim. Najwyższy szczyt górski to góra Żar ze znaną w Polsce elektrownią przepompową. Wyciąg narciarski na Żar. W okresie jesiennym piękny widok na czerwone w tym czasie buki. W pobliżu zapora wodna w Porąbce. Raj dla żeglarzy. Baza wypadowa w Beskidy.
Wypoczywaj z Pocztą51. Międzywodzie
ul. Armii Krajowej 29
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się na piętrze w budynku filii urzędu pocztowego w Międzywodziu i posiadają osobne wejście. Okna pokoju trzyosobowego wychodzą na ruchliwą ulicę, okna pozostałych pokoi - na podwórko. Budynek położony w centrum miejscowości. Do Państwa dyspozycji posiadamy: 1 pokój 2-osobowy (II kat.) z balkonem (z umywalką, prysznicem i wc) dwie kanapy rozkładane, radiomagnetofon; 1 pokój 2-osobowy (III kat.) z balkonem (z umywalką i prysznicem, wc wspólne z pokojem trzyosobowym), dwa tapczany jednoosobowe, radiomagnetofon; 1 pokój 3-osobowy (III kat.) bez balkonu (z umywalką i prysznicem , wc wspólne z pokojem dwuosobowym), dwa tapczany jednoosobowe, radiomagnetofon. Kuchnia wspólnego użytkowania dla wszystkich pokoi wyposażona w podstawony sprzęt ADG. Wyżywienie we własnym zakresie. Obiekt nie posiada strzeżonych miejsc parkingowych, ale jest możliwość pozostawienia samochodu na podwórku. Pokoje nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Międzywodzie to miejscowość letniskowa położona na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Kamieńską. Do atrakcji Międzywodzia niewątpliwie należą piaszczysta i szeroka plaża, przy której znajdują się wysokie wydmy z lasami sosnowo-świerkowymi, przystań jachtowa z wypożyczalnią sprzętu pływającego, rejsy stateczkiem po Zalewie, Woliński Park Narodowy z Rezerwatem Żubrów. Wędkarze, miłośnicy tras rowerowych i pieszych znajdą dla siebie wiele atrakcji.
Wypoczywaj z Pocztą52. Międzyzdroje
ul. Gryfa Pomorskiego 7
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje znajdują się w budynku urzędu pocztowego, z osobnym wejściem od strony podwórka. Do dyspozycji Państwa mamy: 1 pokój 2-os. (II kat.) pokój z własną kompletną łazienką. Dwie kanapy rozkładane, sprzęt RTV, chłodziarka oraz drobny sprzęt gospodarstwa domowego; 1 kompleks 3-os. (I kat.), dwa pokoje z kuchnią,(podstawowe wyposażenie) i kompletną łazienką - kanapa rozkładana, dwa łóżka jednoosobowe, sprzęt RTV; 4 pokoje 3-os. (II kat.), każdy pokój z własną kompletną łazienką. W pokojach kanapy rozkładane lub jednoosobowe łóżka, sprzęt RTV, chłodziarka oraz drobny sprzęt gospodarstwa domowego; 1 kompleks 4-osobowy (I kat.), dwa pokoje z kuchnią, (podstawowe wyposażenie) i kompletną łazienką. Dwie kanapy rozkładane i dwa jednoosobowe łóżka, sprzęt RTV. Kuchnia wspólnego użytkowania (dla gości korzystających z pokoi II kategorii) znajdue się na tym samym piętrze. Wyżywienie we własnym zakresie. Obiekt nie posiada strzeżonych miejsc parkingowych, ale jest możliwość pozostawienia samochodu na podwórku. Pokoje nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Międzyzdroje położone są na terenie wyspy Wolin w pofałdowanym terenie wśród wzgórz morenowych i śródleśnych jeziorek polodowcowych, co stanowi o atrakcyjności krajobrazu miasta i okolicy. Główną atrakcją przyrodniczą jest Woliński Park Narodowy, który jest pokryty liczną siecią szlaków pieszych, pozwalających na wędrówki oraz obserwację rzadkich już gatunków zwierząt. We wschodniej części stolicy gminy wznoszą się wysokie wzgórza spadające stromymi klifowymi urwiskami do morza. Międzyzdroje to nie tylko szerokie molo, Promenada Gwiazd czy szeroka plaża, oraz wiele ciekawych miejsc, które warto zwiedzić jak np. Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego, czy kościół rzymsko-katolicki zbudowany w 1862 w stylu neogotyckim. Wielkim atutem jest znaczna liczba szlaków turystycznych Parku Narodowego. Na trasie można zobaczyć m.in. Rezerwat Żubrów, jezioro Turkusowe w Wapnicy, o niecodziennej barwie, które jest zatopioną kopalnią kredy oraz wzniesienie Zielonka w Lubiniu - najatrakcyjniejszy punkt widokowy w Parku. Można tu podziwiać panoramę rozlewisk Starej Świny oraz widok na wody Zalewu Szczecińskiego. Poza tym atrakcją gminy jest najwyższe w Polsce klifowe wybrzeże morskie, a 300-metrowe molo zaprasza na spacery, które zakończyć można rejsem statkiem wycieczkowym po morzu. Liczne atrakcje sezonowe dla całych rodzin.
Wypoczywaj z Pocztą53. Mikołajki
ul. 3 Maja 8
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane w oddzielnym budynku na posesji Poczty Polskiej. Apartament usytuowany na I piętrze budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), narożnik i sofa rozkładana, sprzęt RTV, 4 pokoje 2-os. z łazienką i aneksem kuchennym (pełne wyposażenie), 2 tapczaniki jednoosobowe, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na posesji istnieje możliwość parkowania pojazdów.

Opis okolicy: Miasteczko to jest nazywane "perłą Mazur" i leży w przesmyku pomiędzy dwoma wąskimi jeziorami rynnowymi: Mikołajskim i Tałty. Mikołajki są jednym z najpopularniejszych mazurskich ośrodków letniskowych. Zaglądają tu również żeglarze, gdyż tędy przebiega główny szlak wodny z Rucianego-Nidy do Giżycka i Rynu. Nie brakuje tu hoteli, restauracji, barów, kiosków z pamiątkami ani sklepów ze srebrem i bursztynem. Przez całe lato odbywa się tu wiele imprez : sezon otwiera Festiwal Króla Sielaw,są też "Szanty w Mikołajkach" czyli Festiwal Piosenki Żeglarskiej, oraz wiele prestiżowych regat żeglarskich. Wszystko to sprawia, że to niewielkie, bo liczące ok.4000 mieszkańców miasteczko w lecie zamienia się w wielkie, tętniące życiem centrum turystyczne.Rolę rynku pełni Plac Wolności , po środku którego znajduje się fontanna z postacią Króla Sielaw. Wokół rynku stoją ozdobne, eklektyczne kamieniczki a największą atrakcję stanowi dawny ratusz (obecnie hotel Mazur).Główna i zarazem najładniejsza uliczka w Mikołajkach to ulica Kajki. Otoczona jest starymi, parterowymi domkami i biegnie równolegle do brzegów jeziora Mikołajskiego. Stoi przy niej skromny, neogotycki kościół katolicki, zbudowany z czerwonej cegły w 1910 r. Będąc w Mikołajkach, koniecznie trzeba przespacerować się malowniczą promenadą , biegnącą wzdłuż przystani jachtowej, przy brzegu Jeziora Mikołajskiego. Możemy stamtąd podziwiać przepływające żaglówki, lub zjeść smaczną rybę w jednej z wielu przybrzeżnych smażalni. Prom samochodowo-pasażerski kursuje przez Jezioro Bełdany od maja przez cały sezon, w dni powszednie od 7.00 do 17.00, w niedziele od 8.00 do 14.30). Przeprawa jest bezpłatna.
Wypoczywaj z Pocztą54. Mrągowo
ul. Grunwaldzka 1
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Apartament usytuowany na parterze budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem, okna od strony ulicy. Apartament 2 -os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka i łóżko 2-os., sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, apartament nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe na posesji Poczty Polskiej. Brak miejsca na grillowanie.

Opis okolicy: Ziemia mrągowska to miejsca piękne i niepowtarzalne z bogatą florą i fauną. To miasto w otoczeniu jezior oraz sąsiedztwie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jest to także miasteczko licznych atrakcji turystycznych, jak chociażby odbywających się tu słynnych na cały kraj imprez: Mazurska Noc Kabaretowa, Piknic Country, Festiwal Kultury Kresowej. Miasteczko sprzyja uprawianiu sportów paralotniarskich ze względu na liczne okoliczne wzniesienia, a przyległe tereny znakomicie nadają się do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Na jeziorze Czos można pożeglować i popływać statkiem bądź łódką. W Mrągowie znajdują się liczne zabytki, takie jak: zespół kościelny, kościół ewangelicko-augsburski, kościół prawosławny, ratusz, spichlerz, zespół kamieniczek.
Wypoczywaj z Pocztą55. Mrzeżyno
ul. 1000-lecia 9
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane na I piętrze budynku filii urzędu pocztowego w Mrzeżynie z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji posiadamy: 1 pokój 2-os. (II kat.) z kuchnią (podstawowe wyposażenie) i łazienką, dwa tapczany jednoosobowe, sprzęt RTV; 1 pokój 2-os. (III kat.) z łazienką wspólnego użytkowania, jedna kanapa rozkładana, chłodziarka, czajnik elektryczny, telewizor. Brak kuchni. 1 pokój 3-os. (III kat.) z łazienką wspólnego użytkowania, trzy tapczany jednoosobowe, cgłodziarka, czajnik elektryczny, telewizor. Brak kuchni. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Mrzeżyno jedno z najstarszych i najpiękniejszych kąpielisk nadmorskich u ujścia Regi do Bałtyku. Miejscowość otoczona lasami iglastymi i liściastymi z czystą, szeroką i piaszczystą plażą, wyróżnia się łagodnym klimatem nadmorskim z dużym nasyceniem jodu. Do atrakcji Mrzeżyna należy port rybacki przy ujściu Regi (możliwość rejsów statkiem wycieczkowym), neoromański kościół z XIX wieku, dobrze zachowane chaty rybackie z XVII i XIXI wieku. W pobliżu (12 km) leży Trzebiatów słynący ze wspaniałych zabytków oraz Nowielice (10km) znane za stadniny koni.
Wypoczywaj z Pocztą56. Mszana Dolna
ul. Kolbego 2
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego . Do Państwa dyspozycji mamy 18 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 3 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki 1-os., 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki 1-os., 1 pok. 4-os. II kat. - tapczaniki 1-os., 1 pok. 5-os. II kat. - tapczaniki 1-os. W każdym pokoju prysznic, umywalka, podstawowe naczynia, sprzęt RTV. Wspólna kuchnia na korytarzu wyposażona w 2 kuchenki elektryczne 4-palnikowe, naczynia, garnki, 2 lodówki. Na zewnątrz kryty grill. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. 5 miejsc parkingowych..

Opis okolicy: Mszana Dolna położona wśród Beskidów i Gorców, w dolinach rzek Raby i Mszanki. Doskonała baza wypadowa na wycieczki piesze, rowerowe, łowienie ryb. Wyciągi narciarskie w Kasinie Wielkiej, Koninkach, Lubomierzu.
Wypoczywaj z Pocztą57. Muszyna
ul. Rynek 24
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje znajdują się na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państawa dyspozycji mamy 13 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 1 pok. 2-os. I kat. - łóżko 2-osob., kuchnia (pełne wyposażenie), łazienka (ręczniki). 4 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki 1-os., kuchnia i łazienki wspólne, 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki 1-os., kuchnia i łazienki wspólne, Pokoje wyposażone w sprzęt RTV. Kuchnia na I piętrze, wyposażona w 2 kuchnie gazowe 4-palnikowe, podstawowe naczynia, garnki, 2 lodówki. Łazienki i WC na I i II piętrze. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Muszyna - miejscowość uzdrowiskowa, położona w dolinie rzeki Poprad i jej dopływów potoków Szczawnik i Muszynka 11 km od Krynicy Zdrój. Doskonałe zaplecze dla uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. Dostępne wyciągi w Powroźniku, Złockiem, Szczawniku, Jastrzębiku i Żegiestowie. Narciarskie trasy biegowe w Złockiem. Szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Dobre warunki do wędkowania. Raj dla grzybiarzy.
Wypoczywaj z Pocztą58. Nałęczów
ul. Lipowa 25
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Obiekt położony w centrum Nałęczowa. Do dyspozycji gości oferujemy: 1 pokój 1-os. II kat. (I piętro) - kanapa 2-os., 6 pokoi 2-os. II kat. (I piętro) - kanapa 2-os., stolik z krzesłami, część pokoi posiada balkony. Ponadto ośrodek posiada 4 domki wolnostojące usytuowane na terenie posesji UP: 1 domek 2-os. II kat. - 2 tapczaniki 1-os., łazienka z prysznicem, 1 domek 4-os. I kat. - w skład domku wchodzi salon, 2 pokoje, łazienka oraz aneks kuchenny bez możliwości gotowania, 2 domki 5-os. I kat. - w skład domku wchodzi salon, 2 pokoje, łazienka oraz aneks kuchenny bez możliwości gotowania. Obiekt posiada ogólnie dostepną jadalnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Opis okolicy: Nałęczów to uzdrowiskowa miejscowość, malowniczo położona w północno-zachodniej części Wyżyny Lubelskiej. Teren gminy Nałęczów zajmuje powierzchnię 62,8 km2. Zamieszkuje go na stale około 10 tys. osób. Miasto Nałęczów zostało wpisane do rejestru zabytków województwa lubelskiego, jako zespół architektoniczno-krajobrazowy. Sercem Nałęczowa jest ponad 20 hektarowy Park Uzdrowiskowy, przez który przepływa rzeka Bochotniczanka tworząc w jego centrum staw z małą wyspą. Znajduje się tu także Pałac Małachowskich oraz pijalnia wód "Nałęczowianka". „Są miejsca wybrane przez Boga i ludzi, gdzie każdemu jest dobrze, gdzie drzewo, kamień, woda, człowiek pozytywnie oddziaływają na otoczenie. Nałęczów jest właśnie takim miejscem."
Wypoczywaj z Pocztą59. Nieborów
Nieborów 207
pokoje gościnne
Województwo: łódzkie

Opis: W związku z pandemią COVID-19 pokoje gościnne są nieczynne do odwołania. Mamy do zaoferowania 5 miejsc noclegowych w dwóch pokojach gościnnych znajdujących się w budynku Poczty na pierwszym piętrze. Do dyspozycji gości mamy: 1 pok. 2 os. oraz 1 pok. 3 os. ze wspólną w pełni wyposażoną kuchnią i łazienkami. Teren ogrodzony z miejscem parkingowym i garażem.

Opis okolicy: Nieborów położony jest w dolinie rzeki Bzury wsród charakterystycznego dla tej części Mazowsza krajobrazu nizinnego i jego zabytkami: kościół p.w. MB Bolesnej z 1871 roku, cmentarz rzymskokatolicki z drugiej połowy XIX wieku oraz zespół pałacowy, w którym obecnie znajduje się muzeum. Malowniczy, zabytkowy i romantyczny park jest idealnym miejscem do wypoczynku. W pobliżu znajduje się również stadnina koni oraz restauracje. Dodatkowymi atrakcjami mogą być pobliski Łowicz oraz Dworek Chopinowski.
Wypoczywaj z Pocztą60. Niechorze
ul. Pocztowa 4
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje II i III kategorii znajdują się w budynku filii urzędu pocztowego w centrum Niechorza. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 2-os. (II kat. na piętrze - dwie kanapy rozkładane, sprzęt RTV. Kuchnia z podstawowuym wyposażeniem. Łazienka (natrysk, umywalka, WC). 1 pok. I2-os (III kat. na parterze - jedna kanapa rozkładana, jeden tapczan jednoosobowy, sprzęt RTV, lodówka, czajnik elektryczny. Łazienka (natrysk, umywalka, WC). Goście korzystające z pokoju mogą rónież korzystać z kuchni na terenie urzędu pocztowego. Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Niechorze jest miejscowością turystyczną położoną między Bałtykiem, a jeziorem Liwia Łuża oraz rzeką Liwką, która łączy jezioro z morzem. Część osady jest położona na wybrzeżu klifowym, szeroka, piaszczysta i czysta plaża. Główna atrakcją Niechorza jest 45-metrowa latarnia morska zbudowana w 1866 roku, przez wielu uważana za najpiękniejszą latarnię na całym wybrzeżu Bałtyku. Na plaży są trzy mola, znajduje się baza rybacka oraz wiele atrakcji sezonowych.
Wypoczywaj z Pocztą61. Okuninka
Okuninka
ośrodek wypoczynkowy
Województwo: lubelskie

Opis: Nie przyjmujemy rezerwacji na 2020 r.

Opis okolicy: Nie przyjmujemy rezerwacji na 2020 r.
Wypoczywaj z Pocztą62. Osjaków
ul. Wieluńska 7
pokoje gościnne
Województwo: łódzkie

Opis: W związku z pandemią COVID-19 pokoje gościnne są nieczynne do odwołania. Pokój gościnny całoroczny mieści się w budynku Poczty na I piętrze z osobnym wejściem w sąsiedztwie rzeki Warta. Obiekt posiada własny parking. Pokój 4 osobowy (II kat.) - wyposażony w wersalki, szafę, stół, krzesła, telewizor i radio. Kuchnia w pełni wyposażona. Łazienka w pokoju. Pokój nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Osjaków to miejscowość otoczona dużym kompleksem leśnym. W pobliżu płynie rzeka Warta. Okolica sprzyja spacerom, grzybobraniu i wędkowaniu.
Wypoczywaj z Pocztą63. Piwniczna
ul.Rynek 12
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje znajdują się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy 5 pokoi - 13 miejsc noclegowych. 2 pok. - 1-osob. - II kat. z balkonami od podwórka 1 pok. - 2-osob. - II kat. z balkonem od podwórka 1 pok. - 2-osob. - II kat. z widokiem na Rynek. 1 pok. - 5-osob. - II kat. z widokiem na Rynek. Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, sprzęt RTV. Kuchnia wspólna na korytarzu wyposażona w naczynia, garnki, dwie kuchenki elektryczne, cztery lodówki i czajnik bezprzewodowy. Wspólne 2 łazienki (prysznice), 2 WC. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Piwniczna leży nad Popradem 26 km od Nowego Sącza i 34 km od Krynicy. Niewielkie uzdrowisko z pijalnią wód mineralnych, zakładem przyrodoleczniczym. Doskonałe zaplecze do uprawiania narciarstwa w Suchej Dolinie, Korsarzyskach ok. 10 wyciągów orczykowych oraz w odległej o 12 km Wierchomli - wyciągi orczykowe i krzesełkowe. Doskonały punkt wyjściowy dla wycieczek pieszych w Beskid Sądecki. W okolicy jest około 100 km szlaków rowerowych. Jesienią raj dla grzybiarzy.
Wypoczywaj z Pocztą64. Polanica - Zdrój
ul. Warszawska 6
pokoje gościnne
Województwo: dolnośląskie

Opis: Pokoje gościnne na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Na I piętrze jeden pokój 1-osobowy z łazienką „Atena” i jeden apartament 4-osobowy "Malwa" z łazienką i aneksem kuchennym. Na II piętrze dwa apartamenty 1-osobowe "Storczyk" i "Szarotka", jeden apartament 2-osobowy "Wrzos" i jeden apartament 4-osobowy "Słonecznik" z łazienkami i aneksami kuchennymi. Obiekt posiada ogrodzony parking dla 7 aut.

Opis okolicy: Miejscowość uzdrowiskowa, wczasowa i turystyczna w zachodniej części Kotliny Kłodzkiej u podnóża Gór Bystrzyckich i Gór Stołowych. Klimat umiarkowany. Miejscowość znana z odbywających się w okresie letnim międzynarodowych turniejów szachowych „O memoriał A. Rubinsteina”, posiada park leśny, park zdrojowy i pijalnię wód mineralnych. Budynek w centrum miejscowości.
Wypoczywaj z Pocztą65. Polańczyk
ul. Zdrojowa 5
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Obiekt położony jest przy ciągu handlowym, ok. 500 m od brzegu Jeziora Solińskiego, w centrum miejscowości. Pokoje gościnne mieszczą się w budynku Urzędu Pocztowego na parterze, z osobnym wejściem. Do dyspozycji gości mamy 3 miejsca noclegowe w 2 pokojach: 1 pok. 2-os. I kat., z kuchnią, prysznicem i WC, na wyposażeniu wersalka, tapczanik, stolik, 2 krzesła, szafa, stolik RTV, tv; 1 pok. 1-os. II kat., bez kuchni , WC i łazienki (jako aneks do pokoju 2-os.), na wyposażeniu tapczanik, szafa, ława, fotele, pufa, tv. Wyżywienie we własnym zakresie. Własny parking.

Opis okolicy: Miejscowość wypoczynkowo-rekreacyjna położona nad zalewem Solińskim i Myczkowskim, posiadająca status uzdrowiska. Przez okoliczne wzgórza przebiega szlak turystyczny prowadzący z Leska do góry Krysowa na granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Zimą możliwość korzystania z wyciągów w Cisnej (o długości 800 m) i Solina-Jawor (o długości 600 m). Atrakcje w okolicy: wędrówki piesze, wycieczki rowerowe, szkółka jazdy konnej. W sezonie letnim możliwość korzystania z wypożyczlni sprzętu wodnego (łódki, kajaki).
Wypoczywaj z Pocztą66. Pruszcz Gdański
ul. Handlowa 4
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na parterze i I piętrze budynku w WER Pruszcz Gdański. Do Państwa dyspozycji mamy: 14 pok. 2-os. II kat. z łazienką, w pokoju dwa łóżka 1-os. Wspólna, kuchnia znajduje się na pietrze natomiast w pokojach są podstawowe naczynia. 3 apartamenty 2-os. I kat. z łazienką i kuchnią (w pełni wyposażona); w pokoju dwa łóżka 1-os. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking na terenie nieruchomości – niestrzeżony. 

Opis okolicy: Pruszcz Gdański położony jest nad Kanałem Raduni utworzonym w 1347r. Istnieje możliwość zorganizowania spływu kajakowego, podczas którego można obejrzeć młyn, śluzy czy elektrownię wodną. Równie ciekawą atrakcją jest pieszo – rowerowy szlak bursztynowy (2,6 km). Szlak kończy się w Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym, w którym znajduje się między innymi amfiteatr, ogród Cztery Pory Roku, boiska czy skatepark. Jednym z ważniejszych zabytków Pruszcza Gdańskiego jest Kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego z XIV w. Miasto położone ok. 11 km od Gdańska. Dobrze połączone komunikacyjnie z trójmiastem (kolej SKM, w Pruszczu Gdańskim rozpoczyna się trasa obwodnicy trójmiasta). 
Wypoczywaj z Pocztą67. Przemyśl
ul. Mickiewicza 15
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Obiekt położony w centrum miasta na szlaku komunikacyjnym w kierunku Ukrainy. Pokój na piętrze, wejście z klatki schodowej. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 2-os. I kat., z własną łazienką i zapleczem kuchennym z pełnym wyposażeniem, 2 wersalki, sprzet RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokój nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Obiekt ogrodzony, chroniony. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu na placu pocztowym. W pobliżu około 150 m stacja PKP, przystanek autobusowy do 20 m.

Opis okolicy: Przemyśl - miasto w woj. podkarpackim nad Sanem, liczące 68 tys. mieszkańców. Najstarsze miasto regionu i jedno z najstarszych miast Polski. Przemyśl jest zwany również „Bramą Bieszczad”. To miasto z ważnymi i licznymi zabytkami w samym mieście, jak i w jego sąsiedztwie – zamkiem w Krasiczynie, arboretum w Bolestraszycach, czy kompleksem sakralnym w Kalwarii Pacławskiej. W sezonie letnim również możliwość plażowania i wędkowania nad rzeką San. Dla turystów wiele atrakcji m.in. zwiedzanie licznych zabytków architektury, zwłaszcza sakralnej, w tym klasy zerowej, muzea, spacery po krętych i uroczych uliczkach starego miasta, wyciąg narciarski, tor saneczkowy, wyciąg krzesełkowy w sezonie letnim.
Wypoczywaj z Pocztą68. Pułtusk
ul. 17 Sierpnia 35
pokoje gościnne
Województwo: mazowieckie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I piętrze budynku Urzędu Pocztowego z wejściem wspólnym z UP od strony podwórza. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), tapczany 1-os., kuchenka gazowa. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Całodobowa służba wartownicza. Na podwórzu 2 miejsca parkingowe

Opis okolicy: Pułtusk to zabytkowe miasto położone w północnej części Mazowsza, nad rzeką Narwią, która rozdzielając się opływa z dwóch stron Starówkę która wraz z posadowionymi na niej zabytkami tworzy jeden z najdłuższych Rynków w Europie. Zabytki: Ratusz, dawny zamek biskupów płockich, gotycka kolegiata oraz XVIII i XIX-wieczne kamieniczki. Malownicza okolica zachęca do zwiedzania. Od wschodu znajdują się rozległe lasy Puszczy Białej. W 1868 w okolicy miasta spadł duży rój meteorytowy. Kawałki meteorytów z tego roju można znaleźć w okolicach Ponikwi - wsi leżącej niedaleko Pułtuska.
Wypoczywaj z Pocztą69. Rajgród
ul. Zabielskiego 6
pokoje gościnne
Województwo: podlaskie

Opis: Pokoje znajdują się przy Urzędzie Pocztowym Rajgród. W obiekcie znajdują się dwa pokoje z kuchnią i łazienką. Pokój nr 1 wyposażony jest w kanapę narożną i kanapę rozkładaną, ławę, dwa fotele, szafę ubraniową, szafki nocne, telewizor, Pokój nr 2 wyposażony jest w dwa tapczaniki jednoosobowe, krzesła i szafki nocne, telewizor. W kuchni znajdują się szafki kuchenne, stół, taborety, garnki, sztućce, talerze, kuchenka gazowa oraz lodówka. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, umywalkę, kosz na śmieci.

Opis okolicy: Rajgród jest niewielkim miasteczkiem w województwie podlaskim. W okolicy Rajgrodu znajdują się rezerwaty przyrody: Czapliniec Bełda, Czerwone Bagno (ostoja łosia) i Grzędy, a także torfowisko Kuwasy. W miasteczku znajduje się piękny zabytkowy kościół parafialny z 1913 roku, dwie drewniane kapliczki (XIX w.), zabudowa rynku (XIX w.). W pobliżu znajduje się jezioro Rajgrodzkie. Nad jeziorem są piękne piaszczyste plaże oraz wypożyczalnie sprzętu pływającego.
Wypoczywaj z Pocztą70. Rowy
ul. Bałtycka 4
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje usytuowane na parterze i I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego, w centrum miejscowości. Z boku Urzędu jest pięknie zagospodarowany teren na grilla. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 1-os z balkonami: w pok nr 3 łóżko jednoosobowe, w pok nr 4 wersalka. Pokoje z łazienkami, lodówki i drobny sprzęt kuchenny. Wspólna kuchnia z pełnym asortymentem AGD (pok nr 3 - 12,60 m2, pok nr 4 - 11,83 m2), 2 pokoje 2-os.: w pok nr 5 do dyspozycji 2 wersalki (pokój z balkonem), w pok nr 6 do dyspozycji 2 wersalki. Pokoje z łazienkami, lodówki i drobny sprzęt kuchenny (pok nr 5 - 24,78 m2, pok nr 6 - 16,80 m2). Wspólna kuchnia z pełnym asortymentem AGD, Apartament na piętrze 3-os salon z 1 wersalką i 1 rozkładaną sofą , sypialnia - łoże małżeńskie, kuchnia z pełnym asortymentem AGD, łazienka. Cena w sezonie 150,00 zł / poza sezonem 110,00 zł (apart. na piętrze - 44,58 m2). Apartament na parterze 3-os salon z 1 wersalką, sypialnia - 2 pojedyncze łóżka, kuchnia z pełnym asortymentem AGD, łazienka. Cena w sezonie 130,00 zł / poza sezonem 90,00 zł. (apart. na parterze - 45,48 m2) Wyżywienie we własnym zakresie, brak miejsc parkingowych, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych 

Opis okolicy: Rowy nadmorska miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu Słowińskim u ujścia Łupawy w pobliżu jeziora Gardno. Wizytówką Rowów jest plaża z porośniętymi kosodrzewiną wydmami i niewielki morski port rybacki. Do dnia dzisiejszego zachowało się kilka chałup szachulcowych z XIX wieku, atrakcją jest również neoromański kościół i rezerwat ornitologiczny przy jeziorze Gardno. Wiele tras rowerowych, szlaków pieszych, wędkowanie, wycieczki stateczkami po morzu oraz sezonowe atrakcje dla całych rodzin. 
Wypoczywaj z Pocztą71. Rzeszów
ul. Matuszczaka 5
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Budynek piętrowy, położony przy wyjeździe z Rzeszowa w kierunku Krosna, do centrum około 4 km, do stacji PKP i PKS około 5 km. Pokoje na piętrze, wejście z korytarza. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pok. 2-os. II kat., ze wspólną łazienką , 2 tapczany, sprzęt RTV, lodówka i czajnik w przedpokoju. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obiekt ogrodzony, chroniony monitoringiem. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu na placu przed bydynkiem.

Opis okolicy: Obiekt położony w trasie wypadowej w Bieszczady, liczne restauracje, bary i punkty gastronomiczne. Dla turystów wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie licznych zabytków architektury sakralnej, zamku w Łancucie (14 km), spacery po krętych i uroczych uliczkach miasta, w tym trasa podziemna pod rynkiem. Wieczorami atrakcje w klubach nocnych.
Wypoczywaj z Pocztą72. Słubice
pl. Przyjaźni 5
pokoje gościnne
Województwo: lubuskie

Opis: INFORMUJEMY, ŻE AKTUALNIE, ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH, NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI. PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ZAPRASZAMY W TERMINIE PÓŹNIEJSZYM. Trzy pokoje z łazienkami położone na piętrze budynku Urzędu Pocztowego Słubice 1 w centrum miasta. Dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną kuchnią, jeden pokój z aneksem kuchennym i osobną sypialnią.

Opis okolicy: Jako samodzielne miasto Słubice funkcjonuje od 1945 r. Do tego czasu było częścią Frankfurtu. Miejsca historyczne: kamienice z XIX wieku, kościół późnogotycki i cmentarz z XVII wieku. Miasto jest również siedzibą Uniwersytetu Europejskiego. Doskonały punkt wypadowy do naszych zachodnich sąsiadów.
Wypoczywaj z Pocztą73. Smołdzino
ul. Mostnika 4
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Obiekt położony w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Pokój 4 osobowy złożony z 2 pokoi, kuchni i łazienki ( 64,30 m2). Na parterze: pokój z kanapą i fotelem rozkładanym, kuchnia oraz łazienka (prysznic + wc), oraz kuchnia wyposażona w sprzęt AGD. Na piętrze hall oraz pokój z kanapą i 1 osobowym fotelem rozkładanym. Na piętro prowadzą drewniane schody. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych. 

Opis okolicy: Smołdzino to miejscowość atrakcyjnie położona w sercu Słowińskiego Parku Narodowego, wśród nieskażonych lasów i jezior. Największą atrakcją jest wzniesienie Rowokół (115m n.p.m.) z wieżą widokową na morze, ruchome wydmy i pobliskie jeziora. W samym Smołdzinie znajduje się muzeum Słowińskiego Parku Narodowego. Warte zobaczenia są: ruchome wydmy, skansen słowiński, zagrody wraz z wyposażeniem w sprzęt rolniczy i rybacki w Kluskach oraz 25 metrowa latarnia morska w Człopinie. Wspaniały teren dla pieszych i rowerowych wycieczek.Jednym słowem idealne miejsce do wypoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Możliwość zakupienia karty wędkarskiej. 
Wypoczywaj z Pocztą74. Sopot
ul. Kościuszki 2
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Apartament usytuowany na III piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem od ul. Tadeusza Kościuszki. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apart. 3-os. W skład którego wchodzą: 2 pokoje, ( łóżko 2 osobowe w pokoju sypialnym, 2 sofy rozkładane w pokoju dziennym), .łazienka i kuchnia (pełne wyposażenie), Na wyposażeniu: sprzęt RTV, deska do prasowania z żelazkiem (apart nr 1 - 76,94 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking niestrzeżony przed budynkiem. 

Opis okolicy: Miasto uzdrowiskowe położone nad Zatoką Gdańską, pomiędzy Gdańskiem a Gdynią. Miasto słynie z najdłuższego w Europie mola o konstrukcji drewnianej (512m), a także z licznych festiwali, chociażby organizowany w Operze Leśnej, znany wszystkim, Sopot Festiwal. Zabytki warte zobaczenia to przede wszystkim: Dworek Sierakowskich z XVIII – XIX w. uzdrowisko z ujęciem wody solankowej, Łazienki Południowe, czy też latarnia morska. W Sopocie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno zwolennicy wypoczynku czynnego, jak i wydarzeń kulturalnych. 
Wypoczywaj z Pocztą75. Stawiguda
ul. Olsztyńska 61
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Obiekt położony w centrum miejscowości na I piętrze w budynku urzędu pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy lokal składający się z 2 sypialni (z miejscami noclegowymi dla 2 osób) kuchni i łazienki (z pełnym wyposażeniem). Kategoria II. Lokal posiada węzeł sanitarny. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obiekt ogrodzony. Do Państwa dyspozycji mamy: kanapa narożna i wersalka, sprzet RTV.

Opis okolicy: Stawiguda leży na obszarze historycznie polskiej Warmii, w granicach administracyjnych Województwa Warmińsko- Mazurskiego, przy międzyregionalnej trasie Olsztyn-WarszawA. Prawie 50% powierzchni gminy, tj.12 281 ha stanowią lasy. Nieco ponad 3 tys. ha zajmują jeziora i rzeki (14% ogółu powierzchni gminy). Takiej ilości wód nie ma żadna inna gmina w województwie. Gmina słynie z urokliwych krajobrazów i wyjątkowej urody miejsc. Wpływa na to wiele czynników: urozmaicona rzeźba terenu, różnorodna roślinność, osobliwości przyrody, rozległe kompleksy lasów sosnowo-świerkowych wytwarzających specyficzny mikroklimat. Na szczególną uwagę zasługuje rezerwat przyrody „Las Warmiński” w górnym biegu rzeki Łyny. Na terenie gminy występuje wiele osobliwości przyrodniczych, wśród których do najciekawszych należą zgrupowane u nasady półwyspu Lalka nad Jeziorem Łańskim liczne dęby. Obwody ich pni wahają się od 3,2 m do 5,6m, zaś wysokość najwyższego z drzew sięga 27m. Urokliwa jest sędziwa lipa w pobliżu Bartążka, której obwód 6,3m i wysokość 27m powinny przyciągać strudzonych wędrowców. Podobnie zresztą jak okazały modrzew i rzadko spotykany cis pospolity w okolicach wsi Rusi o imponującym obwodzie 3,5m. Oprócz okazów natury będąc na terenie gminy można zobaczyć ciekawe zabytki architektoniczne: np. kościół gotycki z 1363r.w Bartągu i kościół z XIV w Gryźlinach. A ponadto warto przyjrzeć się warmińskim kapliczkom znajdującym się w Bartągu, Pluskach, Tomaszkowie oraz chatom warmińskim (Tomaszkowo, Ruś). We wszystkich jeziorach występuje niezliczona ilość ryb. Smakosze ryb słodkowodnych mogą je nabyć codziennie w Gospodarstwie Rybackim na Szwaderkach zwłaszcza, że w miejscowościach, gdzie są brygady rybackie lub siedzibach gospodarstw rybackich w Szwaderkach i Olsztynie bez trudu nabędą zezwolenia na 3, 14 dni lub na cały sezon wędkarski. Istnieje też możliwość otrzymania takiego zezwolenia na łowiska specjalne ( J. Łańskie). Gmina Stawiguda niezależnie od walorów przyrodniczych, zdrowotnych oferuje turystom szereg imprez rekreacyjno-sportowych. W 2001r. nastąpiło otwarcie toru wyścigów konnych. Tor w Gyźlinach ma długość 1800m i szerokość 25m. Jest pierwszym „wyjazdowym” torem wyścigów konnych w powojennej Polsce. W trakcie generalnej rozbudowy jest pole golfowe, znajdujące się na terenie gmin Stawiguda i Gietrzwałd.
Wypoczywaj z Pocztą76. Stegna
ul. Gdańska 30
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: - 1 pok 1-os III kat., sofa, - nr 7 - 7,16 m2 - 1 pok 1-os III kat., łóżko 1-os. - nr 8 - 6,19 m2 - 1 pok 1-os III kat., kanapa, - nr 5 - 11,68 m2 - 1 pok. 2-os. III kat., kanapa, sofa, nr 1 - 12,48 m2 - 1 pok. 2-os. III kat., dwie sofy, nr 4 - 11,32 m2 - 1 pok. 2-os. III kat., sofa, łóżko 1-os. - nr 6 - 11,08 m2 Łazienka i kuchnia (pełne wyposażenie) są wspólne dla wszystkich pokoi. W każdym pokoju znajduje się umywalka. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. 

Opis okolicy: Niewielka, spokojna miejscowość położona na Mierzei Wiślanej nad Zatoką Gdańską. Piękna przyroda, piaszczyste, szerokie plaże, czyste lasy to tylko niektóre naturalne atrakcje, które zachęcają do spędzenia w Stegnie kilku dni urlopu. Z uroków plaży i wody mogą skorzystać zarówno zwolennicy sportów wodnych (szlak żeglarski: Bałtyk-Wisła-Szkaprawa-Zalew Wiślany), jak i miłośnicy kąpieli słonecznych, czy też poszukiwacze bursztynów. Wszyscy natomiast mogą odpocząć oddychając czystym, pełnym jodu powietrzem. Z zabytków godnych zwiedzenia polecamy Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, w którym odbywają się koncerty organowe, Wiatrak z 1718 r. oraz domy podcieniowe w Żuławkach. 
Wypoczywaj z Pocztą77. Swornegacie
ul. Piaskowa 1
pokoje gościnne
Województwo: kujawsko-pomorskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się na I piętrze Urzędu Pocztowego w odległości 50 m od jeziora. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pok. 2-os. II kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), kanapy,radio (pok. nr 1 - 20,15 m2, pok. nr 3 - 25,29 m2). 1 pok. 4-os. II kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) kanapa i 3 łózka jednoosobowe, radio (pok. nr 2 - 34,00 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo:wspólny taras (umeblowany na I piętrze), miejsce parkingowe, grill, 2 kajaki, 1 łódka, miejsce do przechowywania rowerów

Opis okolicy: Swornegacie - piękna zaborska wieś, położona na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, nad Jeziorem Karasińskim, które zasilane jest przez uchodzące i przepływające rzeki Chocina i Brda. Wody jeziora cechują się II i III klasą czystości wód. Wschodni brzeg jeziora stanowi zachodnią granicę Parku Narodowego Bory Tucholskie. Rzeka Brda łączy zbiornik jeziora z akwenami jezior Charzykowskiego, Witoczno, Łąckiego, Płęsno, Dybrzyk i Kosobudno. Nazwa Swornegace wywodzi się od dwóch kaszubskich słów. Swora to warkocz pleciony z korzeni sosnowych, wykorzystywany przez tutejszych mieszkańców do umacniania – gacenia brzegów rzek. Miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych wokół pobliskich jezior. 
Wypoczywaj z Pocztą78. Szczawno - Zdrój
ul. Kolejowa 9
pokoje gościnne
Województwo: dolnośląskie

Opis: Pokoje gościnne na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Jeden apartament 1-osobowy „Wiosna” i trzy apartamenty 3-osobowe „Lato”, „Jesień” i „Zima” z aneksami kuchennymi i łazienkami. Miejsca parkingowe nie ogrodzone na zapleczu budynku.

Opis okolicy: Miejscowość uzdrowiskowa pomiędzy Górami Wałbrzyskimi, a wzniesieniami Pogórza Wałbrzyskiego w bliskim sąsiedztwie Wałbrzycha. Miejscowość znana z odbywających się co roku Festiwali Muzycznych im. H. Wieniawskiego, posiada park zdrojowy i pijalnię wód mineralnych. W okolicy Zamek i stado ogierów w Książu. Budynek w centrum miasta.
Wypoczywaj z Pocztą79. Szczecin
ul. Dworcowa 20
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane w budynku, w którym mieści się, między innymi, Urząd Pocztowy Szczecin 2, na II i III piętrze (brak windy), wejście od strony dworca PKS. Do Państwa dyspozycji mamy: 3 pokoje 1-osobowe: jeden -I kategorii z łazienką (z kanapą rozkładaną), dwa - III kategorii (łóżka jednoosobowe), sprzęt RTV; 7 pokoi 2-osobowych: dwa - I kategorii z łazienką (kanapy rozkładane) pięć pokoi -III kategorii ze wspólną łazienką (łóżka jednoosobowe), sprzęt RTV; 7 pokoi 3-osobowych: dwa -I kategorii z łazienką (łóżka jednoosobowe), dwa -II kategorii z umywalką i wspólną łazienką (łóżka jednoosobowe), trzy -III kategorii ze wspólną łazienką (łóżka jednoosobowe), sprzęt RTV; 2 pokoje 4-osobowe III kategorii ze wspólną łazienką (łózka jednoosobowe), sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, na II piętrze znajduje się wyposażona kuchnia wspólnego użytkowania. Pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych na terenie PP, w okolicy - miejska strefa płatnego parkowania.

Opis okolicy: Pokoje gościnne mieszczą się w zabytkowym gmachu pocztowym wybudowanym w latach 1872-1905 według projektu niemieckiego architekta Karla Schwatlo. Budynek umiejscowiony w samym sercu Szczecina i jest wpisany do rejestru zabytków. Niedaleko jest do nabrzeża Odry z bulwarem Gdańskim i zespołem architektonicznym Wałów Chrobrego, Katedry p.w. Św. Jakuba Apostoła (z tarasem widokowym w iglicy) oraz Zamku Książąt Pomorskich. Kto lubi architekturę współczesną może być zainteresowany budynkiem Szczecińskiej Filharmonii, który zdobył w 2015 roku główną nagrodę Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe wyprzedzając w konkursie inne obiekty z całej Europy oraz wieżowcem Polskiej Żeglugi Morskiej przy płacy Rodła z kawiarnią na 22 piętrze. Szczecin proponuję bogatą ofertę kulturalną. Poza filharmonią zapraszamy do Opery na Zamku, która "wróciła" do melomanów po generalnym remoncie zyskując dodatkowe sale i współczesne wyposażenie sceniczne. Serdecznie zapraszamy do obiektów Muzeum Narodowego które mieszczą się w centralnej części miasta i proponują stałe ekspozycje oraz mnóstwo wystaw czasowych. Szczecin posiada również nowoczesne obiekty sportowe: współczesny Basen Floating Arena i salę sportowo-koncertową Azoty Arena. Mnóstwo parków i skwerów umilą spacery w ciepłym okresie roku, a największy z nich - Park Kasprowicza ma unikalną Różanką (mała scena muzyczna w otoczeniu ponad stu gatunków róż). W parku działa też Teatr Letni im. Heleny Majdaniec udostępniając scenę dla artystów i zespołów muzycznych z całej Polski.
Wypoczywaj z Pocztą80. Szczuczyn Białostocki
ul. Kilińskiego 61
pokoje gościnne
Województwo: podlaskie

Opis: Obiekt położony w centrum miasta obok trasy przelotowej prowadzącej od granicy państwa z Litwą w kierunku do Warszawy. Pokoje znajdują się w budynku Poczty Polskiej. 5 pokoi wypoczynkowych znajduje się nad Urzędem Pocztowym: - 3 pok. 2-os. - w pokoju wersalka i tapczanik 1-os., szafa ubraniowa, szafki, - 1 pok. 3-os. - w pokojach wersalki i tapczaniki 1-os. oraz rozkładane fotele, szafy ubraniowe, szafki, - 1 pokój 4-os. - w pokoju cztery tapczaniki 1-os., szafa ubraniowa, szafki. Dla tych pokoi jest wspólna łazienka damska z natryskiem i WC oraz męskie: jedna z WC, druga z natryskiem bez WC. Ponadto w obiekcie znajduje się sala szkoleniowa na około 20 osób.

Opis okolicy: Szczuczyn to niewielkie miasto położone w woj. podlaskim w powiecie grajewskim. W mieście znajduje się zespół kościelno-klasztorny, zaprojektowany przez Włocha, Józefa Piolę. Budowa rozpoczęła się w 1697 roku, ukończono ją dopiero w 1743 roku. Ponadto w mieście znajduje się jedyne w regionie Muzeum Pożarnictwa z licznie zgromadzonymi, unikatowymi eksponatami.
Wypoczywaj z Pocztą81. Szczyrk
ul. Beskidzka 101
pokoje gościnne
Województwo: śląskie

Opis: Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Szczyrku. Pokoje usytuowane na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. W obiekcie znajduje się sala konferencyjna mogąca pomieścić 30 osób.

Opis okolicy: Zimowa stolica Śląska. Dużo atrakcyjnych tras narciarskich, wyciągów. W pobliżu wypożyczalnia nart i sprzętu sportowego. Liczne trasy turystyczne na Skrzyczne i Klimczok. Znana impreza: Tydzień Kultury Beskidzkiej, ma miejsce zazwyczaj w sierpniu.
Wypoczywaj z Pocztą82. Szklarska Poręba
ul. Dworcowa 6
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: dolnośląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY "MAURITIUS" Ośrodek Szkolenia Sportu i Rekreacji to świetne miejsce na wczasy rodzinne. Można tutaj miło spędzić czas, smacznie zjeść, doświadczyć spokoju. Nasz Ośrodek mieści się blisko ścisłego centrum Szklarskiej Poręby, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Blisko stąd do stacji PKP. Do przystanku PKS jest około 20 min. pieszo. Jadąc własnym samochodem, po wjeździe do miasta, należy kierować się w górę, w stronę Świeradowa Zdroju. Jesteśmy tuż za stadionem lekkoatletycznym. Recepcja mieści się w budynku z zielonym dachem. "MAURITIUS" to kompleks 4 budynków gotowych przyjąć pod swój dach 98 osób, a nawet więcej, ze względu na możliwość zrobienia dostawek. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, pokój 3-osobowy, pokoje typu studio (1+1, 2+1,2+2). Niektóre pokoje są z balkonami. W naszym sąsiednim budynku przy parkingu (około 100 m od budynku głównego znajdują się także pokoje z łożami małżeńskimi). Mamy także 3 pokoje 2-osobowe poza standardem (wejście do łazienki od korytarza) - w obniżonej cenie. Oprócz pokoi gościnnych w "MAURITIUSIE" są także: * recepcja 24h * kawiarnia - drink bar * bilard * dart (rzutki) * drobny sprzęt rekreacyjny (piłki, rakietki) - do wypożyczenia na recepcji * kącik czytelniczy, wieża z klocków, akcesoria do gry w karty i kości * słoneczny taras * stylowa jadalnia * mała salka komputerowa (stanowisko z 1 komputerem podłączonym do internetu) *sale konferencyjne * pomieszczenie do przechowywania rowerów / nart * 2 oświetlone parkingi na ok. 25 samochodów (niestrzeżone, bramy zamykane o 20:00) * miejsce na grilla / ognisko * łąka do celów rekreacyjnych * salka zabaw dla dzieci * placyk zabaw dla dzieci * bezprzewodowy internet na terenie obiektu * możliwość odpłatnego korzystania z zabiegów odnowy biologicznej i kosmetyki twarzy w gabinecie działającym na terenie ośrodka Dla naszych Gości: rabat 15 % na wycieczki w Biurze Turystycznym PINOKIO TRAVEL rabat 10 % na zwiedzanie Huty Julia w Piechowicach (www.hutajulia.com) rabat 10% na atrakcje Parku Rozrywki Esplanada CENNIK: Ceny w PLN za nocleg ze śniadaniem od osoby (za pokój) 1 nocleg / od 2 noclegów wzwyż 1-osobowy 95,00 / 85,00 2-osobowy 85,00 (170,00) / 75,00 (150,00) 3-osobowy 85,00 (170,00) / 75,00 (150,00) 4-osobowy 85,00 (170,00) / 75,00 (150,00) poza standardem 65,00 (130,00) / 60,00 (120,00) Dzieci do lat 4 - nie korzystające z wyżywienia i odrębnego miejsca do spania - pobyt bezpłatny Dzieci w wieku 4 - 10 lat - połowa porcji za 50% ceny posiłku Dodatkowe opłaty: Opłata miejscowa 2,18 zł / osoba / doba Jesteśmy ośrodkiem przyjaznym dla zwierząt. Koszt pobytu czworonoga wynosi 10 zł/doba

Opis okolicy: Szklarska Poręba znana w Europie jako „Perła Karkonoszy” i stacja sportów zimowych oraz znakomita baza dla wycieczek górskich, rowerowych i samochodowych. Miejscowość uroczo położona w dolinie rzeki Kamiennej, na słonecznych stokach Gór Izerskich u podnóża Szrenicy. Do centrum miasta - 300 m, stacja kolejki linowej na Szrenicę - 2 km, przejście graniczne do Czech (Jakuszyce) - 8 km. Obiekt usytuowany przy drodze wylotowej w kierunku Świeradowa Zdroju ok. 150 m od stacji PKP.
Wypoczywaj z Pocztą83. Sztutowo
ul. Szkolna 14
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokój gościnny usytuowany jest na I piętrze Urzędu Pocztowego od strony podwórka z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok 2-os I kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV (pok. nr 1 - 25,4 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Możliwość zaparkowania samochodu na podwórku – parking niestrzeżony. 

Opis okolicy: Miasteczko położone nad Zatoką Gdańską, do plaży z pokoju gościnnego jest ok. 2 km. Najbliższe zabytki i miejsca warte zobaczenia to: Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich, Żuławska Kolej Wąskotorowa, Obóz Koncentracyjny w Sztutowie. Ponadto w Kątach Rybackich znajduje się Rezerwat Ornitologiczny, gdzie schronienie znalazły m. in. kormoran czarny oraz czapla siwa. 
Wypoczywaj z Pocztą84. Ślesin
ul. Kleczewska 14
pokoje gościnne
Województwo: wielkopolskie

Opis: INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH W OBECNYM SEZONIE, NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI. PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ZAPRASZAMY W SEZONIE NASTĘPNYM. 1 pokój dwuosobowy z łazienką, kuchnią (lodówka, kuchenka elektryczna), 1 pokój trzyosobowy z łazienką, kuchnią (podobne wyposażenie) i balkonem. W pokojach TV, DVD. Pokoje można wynajmować przez cały rok. Budynek jest oddalony od jeziora około 900 m. Obiekt wyposażony jest w 4 rowery.

Opis okolicy: Do atrakcji turystycznych można zaliczyć: neogotycki kościół parafialny z II połowy XIX w., klasycystyczny łuk triumfalny zbudowany na cześć Napoleona z 1812 r., pomnik ku czci Polaków rozstrzelanych przez Niemców w 1939 r., szlak wodny Warta-Gopło. W odległości 9 km znajduje się Sanktuarium Maryjne w Licheniu.Liczne imprezy tj Dni Ślesina w czerwcu, Lato z radiem, zloty samochodowe i motocyklowe. Mekka dla turystów z Łodzi,Kalisza i Konina.
Wypoczywaj z Pocztą85. Świnoujście 3
ul. Słowackiego 18
pokoje gościnne
Województwo: zachodniopomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane w budynku filii urzędu pocztowego, w dzielnicy nadmorskiej. Osobne wejście (okna od strony podwórka i ulicy). Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pok. 2-os. (II kat.) z łazienką i aneksem kuchennym. Dwie kanapy rozkładane, podstawowe wyposażęnie AGD, radiomagnetofon, telewizor, chłodziarka, czajnik elektryczny; 5 pok. 2-os. (III kat.) - dwa tapczany jednoosobowe, RTV, chłodziarka, czajnik elektryczny; 2 pok. 3-os. (III kat.) - trzy tapczany jednoosobowe, RTV, chłodziarka, czajnik elektryczny; 2 pok. 4-os. (III kat.)- cztery tapczany jednoosobowe, RTV, chłodziarka, czajnik elektryczny. Wszystkie pokoje są wyposażone w umywalki. Pokoje III kategorii mają do dyspozycji wspólne natryski (I, II piętro), wc (I, II piętro, poddasze) oraz kuchnię do wspólnego użytkowania (podstawowe wyposażenie). Obiekt nie przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Wyżywienie we własnym zakresie. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Świnoujście zajmuje swym obszarem wschodnią część wyspy Uznam, zachodnią część wyspy Wolin, wyspę Karsibór i posiada największą w Polsce bazę promów morskich połączenia promowe z Kopenhagą, Nyborg w Danii, Travemunde w Niemczech, Ystad w Szwecji i sezonowe z Ronne na Bornholmie. Jest to uznane uzdrowisko dzięki korzystnemu mikroklimatowi i bogatym złożom mineralnym. Świnoujście może pochwalić się najszerszą, czystą i bezpieczną plażą. Miejscowość posiada dużo szlaków rowerowych, kajakowych pieszych. Bogata oferta turystyki żeglarskiej i wędkarskiej. Poza tym wiele imprez kulturalnych i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Zniesienie granic umożliwiło swobodny spacer plażą oraz piękne trasy rowerowe do Alhbeck. Godny zwiedzania na wyspie Uznam jest m. in. dawny Ratusz, dziś siedziba Muzeum Rybołówstwa, kościół Chrystusa Króla z XVIII wieku ze zwisającym ze stropu potężnym, drewnianym modelem statku czy Fort Anioła wybudowany w latach 1845-58 na wzór Mauzoleum Hadriana. Na Wolinie możemy stanąć u stóp latarni morskiej z 1858 roku, jednej z najwyższych nad Bałtykiem.
Wypoczywaj z Pocztą86. Ustka
ul. Marynarki Polskiej 47
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje usytuowane są na I i II piętrze budynku UP w centrum miasta. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os II kat. - 1 kanapa rozkładana, 1 fotel jednoosobowy rozkładany, lodówka. Pokój z łazienką (pok nr 5 - 11,00 m2, pok nr 6 - 11 m2). 1 pokój 2-os. I kat. - 2 kanapy rozkładane, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok nr 2 - 23,80 m2). 1 pokój 3-os. I kat. - 2 kanapy rozkładane, 1 fotel jednoosobowy rozkładany, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok. nr 3 - 32,00 m2). 1 pokój 4-os. I kat. - 2 kanapy rokładane oraz 2 fotele jednoosobowe rozkładane, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok. nr 4 - 33,00 m2). Na piętrze znajduje się kuchnia, do wspólnego użytkowania (w pełni wyposażona). Apartament 3-os. - Apartament II piętro, salon: kanapa rozkładana, sekretarzyk, komódka, RTV, stół, 6 kreseł; sypialnia: łoże małżeńskie, komoda, szafa, fotel bujany; kuchnia w pelni wyposazona (eksperes do kawy, mikrofalówka); łazienka z prysznicem (apart. nr 1 - 46,80 m2). W pokojach znajdują się leżaki i parawany. Obiekt nie przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Wyżywienie we własnym zakresie. Brak miejsc parkingowych. 

Opis okolicy: Ustka to miasto portowe, znane kąpielisko bałtyckie położone przy ujściu Słupi do morza. Posiada dobrze rozwinięte rybołówstwo i żeglugę. Jednocześnie znane uzdrowisko ( możliwość skorzystania z zabigów rehabilitacyjnych), z uroczym nadmorskim parkiem spacerowym, basenami i aqaparkiem. W pobliżu Ustki znajduje się wysoki, urwisty brzeg klifowy ciągle podmywany przez morze. Do innych atrakcji należą: latarnia morska z 1871 r. - ośmiokątna, o wysokośc 11,6 metra, spichlerz portowy z XIX wieku, bałtycka Galeria Sztuki, ryglowe domy rybackie z XVIII i XIX wieku, secesyjne pensjonaty i hotele z przełomu XIX wieku. Muzeum Chleba, Muzeum Ziemi Usteckiej. W okolicy Dolina Charlotty z Festiwalemi Legend Rocka. Baza nurkowa, windsurfing, wędkowanie, wycieczki na Bornholm, wiele tras rowerowych, kajakowych i pieszych. 
Wypoczywaj z Pocztą87. Ustroń - Jaszowiec
ul. Wczasowa 47
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: śląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY W ośrodku znajduje się kawiarnia, bilard, grill. Ośrodek organizuje spotkania integracyjne z atrakcjami - kapela góralska oraz wyjazdy krajoznawcze. Ośrodek jest przygotowany do prowadzenia narad i szkoleń. Część szkoleniowa składa się z 2 sal wykładowych: - sala dla 90 osób, klimatyzowana, koszt wynajęcia sali 500 zł netto za dobę, - sala dla 40 osób, bez klimatyzacji, koszt wynajęcia sali 250 zł netto za dobę. Koszt wynajęcia rzutnika multimedialnego 200 zł netto za dobę.

Opis okolicy: Ośrodek położony jest w pięknej uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Śląskim. Liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. W pobliżu wyciąg krzeselkowy na Czantorię, możliwość wyjazdu samochodem na Równicę. Atrakcyjne gastronomicznie i imprezowo obiekty.
Wypoczywaj z Pocztą88. Ustrzyki Dolne
ul. 29 Listopada 29
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Obiekt położony blisko ośrodków turystycznych i handlowych. Pokoje gościnne mieszczą się w budynku Urzędu Pocztowego na I. piętrze. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 2-os. I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokój nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Parking obok budynku.

Opis okolicy: Ustrzyki Dolne to miasto turystyczno-wypoczynkowe w południowo-wschodniej Polsce. Miasto otacza sieć pięknych szlaków spacerowych oraz trasy rowerowe i górskie. W mieście dostępna jest nowoczesna pływalnia (solarium i sauna), odkryte kąpielisko, korty tenisowe, boiska do piłki ręcznej i koszykowej, stadion sportowy. W zimie możliwość korzystania z wyciągów narciarskich - Gromadzyń i Laworta, posiadajacych homologację FIS. Atrakcje w okolicy: przejażdżki konne, ogniska, w zimie kuligi.
Wypoczywaj z Pocztą89. Warszawa
ul. Łączyny 8
pokoje gościnne
Województwo: mazowieckie

Opis: Pokoje usytuowane są w dwupiętrowym budynku. Przy wejściu znajduje się recepcja. Do Państwa dyspozycji mamy: 20 pokoi 2-os. z łazienką (prysznic + WC), łóżka 1-os, sprzęt RTV, lodówka. 9 pokoi 3-os. z łazienką (prysznic + WC), łóżka 1-os, sprzęt RTV, lodówka. 2 apartamenty 1-os. z łazienką (prysznic, WC), garderoba, holl, łóżko 1-os, sprzęt RTV, lodówka. w tym 2 pokoje 2-os. są przystosowane dla osób niepełnosprawnych Na I-piętrze znajduje się aneks kuchenny (kuchnia elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy. Ośrodek jest idealna bazą na przeprowadzenia w nowoczesny i profesjonalny sposób szkoleń i narad w kameralnych warunkach. Część szkoleniowa składa się z 4 sal: 1 sala dla78 osób - wyposażenie: rzutnik multimedialny, flipchart, nagłośnienie, sala klimatyzowana; sale dla 30 i 40 osób - wyposażenie: rzutnik multimedialny, flipchart. sala z wyposażeniem w sprzęt komputerowy na 15 stanowisk. Przy obiekcie usytuowany jest parking dla 50 samochodów.

Opis okolicy: Obiekt położony jest na Ursynowie, w dzielnicy willowej Służewiec. Jest to doskonałe miejsce, które może służyć jako baza noclegowa dla osób, które chciałyby zwiedzić Warszawę . Niedaleko znajduje się linia metra, dzięki czemu szybko można dotrzeć do centrum Stolicy. W pobliżu jest także lotnisko. Obiekt sąsiaduje z torem wyścigów konnych.
Wypoczywaj z Pocztą90. Lublin
ul. W.Moritza 2
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Obiekt położony na obrzeżach Lublina przy trasie wylotowej na Zamość. Do dyspozycji gości posiadamy 15 pokoi dwuosobowych z łazienkami. Pokój wyposażony jest w szafę ubraniową typu komandor, dwa pojedyńcze tapczaniki, telewizor LCD, 2 szafki nocne z lampkami oraz stolik z 2 krzesłami. Ponadto goście mają do dyspozycji ogólnodostępne pomieszczenie socjalne do przygotowania posiłków.

Opis okolicy: Największe polskie miasto po wschodniej stronie Wisły, stolica województwa lubelskiego oraz Lubelszczyzny. Lublin położony jest na niezwykle malowniczym terenie północnego skraju Wyżyny Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą. Najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca to: Zabytkowe Stare Miasto, Zamek Lubelski, Muzeum Wsi Lubelskiej, Obóz Koncentracyjny na Majdanku oraz Zalew Zemborzycki.
Wypoczywaj z Pocztą91. Węgierska Górka
ul. Zielona 41
pokoje gościnne
Województwo: śląskie

Opis: Obiekt położony w centrum miasteczka. Dla gości dostępna jest świetlica wyposażona w stół pingpongowy.

Opis okolicy: Wegierska Górka znajduje sie u podnórza gór Beskidu Żywieckiego. Znana miejscowość wczasowa, szczegolnie dla wczasów rodzinnych. Znajduje się na trasie w rejony źródeł termalnych do Słowacjii. Dogodny dojazd. W pobliżu tzw. Jezioro Żywieckie (zalew) z możliwością skorzystania ze sprzętu wodnego. W Żywcu wiele interesujących miejsc, w tym pałac i park Habsburgów, wiele restauracji i innych miejsc umożliwiwających różne formy wypoczynku. W okolicy bunkry z 1939 roku - we wrześniu 1939 toczono tu ciężkie boje powstrzymujące armię niemiecką posuwającą się z kierunku południowego.
Wypoczywaj z Pocztą92. Wisła
ul. B. Hofta 1
pokoje gościnne
Województwo: śląskie

Opis: Obiekt położony w Centrum Wisły.

Opis okolicy: Miejscowość w Beskidzie Śląskim z licznymi szlakami turystycznymi na Równicę i Czantorię oraz licznymi trasami narciarskimi (skocznia narciarska 100 m od obiektu).
Wypoczywaj z Pocztą93. Zaklików
ul. Mickiewicza 6
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I piętrze budynku Urzędu Poczty z osobnym wejściem, okna od strony ulicy. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pokój 2-os. ze wspólną łązienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalki, sprzęt TV. 1 pokój 3-os. ze wspólną łazienka i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), kanapa narożna, wersalki, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, parking na podwórku Poczty.

Opis okolicy: To niewielka miejscowość w województwie podkarpackim, w powiecie stalowowolskim, na Wyżynie Lubelskiej i w Kotlinie Sandomierskiej. Zaklików położony jest nad rzeką Sanną otoczony lasami przeważnie sosnowymi, na krańcu znajduje się zalew. Ze względu na położenie wśród lasów oraz w pobliżu zalewu jest idealnym miejscem dla grzybiarzy i wędkarzy. Urząd Pocztowy położony jest w centrum miejscowości. Na terenie miejscowości znajduje się zabytkowy kościół parafialny pw. Św. Anny, oraz „zamek” wzniesiony pod koniec lat 60-tych na miejscu dawnego zamku.
Wypoczywaj z Pocztą94. Zakopane
ul. Krupówki 20
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje gościnne znajdują się na IV piętrze w budynku Urzędu Pocztowego Zakopane 1. Wejście do budynku od posterunku Straży Pocztowej. Do Państwa dyspozycji mamy 10 pokoi - 22 miejsca noclegowe: 1 apartament - 2-os. łóżko, sofa, fotele, ława, stół, krzesła, aneks kuchenny (pełne wyposażenie), łazienka (ręczniki). 7 pok. 2-os. I kat. - tapczaniki 1-os., łazienki (ręczniki), kuchnia wspólna, 2 pok. 3-os. I kat. - tapczaniki 1-os., łazienki (ręczniki), kuchnia wspólna. Pokoje wyposażone są w podstawowe naczynia, czajniki bezprzewodowe, lodówki, sprzęt RTV. Kuchnia wspólna wyposażona w kuchenkę elektryczną 4-palnikową, zestawy garnków, naczynia, kuchenkę mikrofalową, 2 lodówki. Do dyspozycji gości duży hol z ławą, sofami i fotelami. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Zakopane leży w tzw. Rowie Podtatrzańskim ograniczonym Tatrami i grzbietem Gubałówki. Jest to najwyżej położone miasto w Polsce. Posiada rozbudowaną infrastrukturę turystyczną m.in. kolejkę linową na Kasprowy Wierch, kolejkę linowo-terenową na Gubałówkę, wyciągi krzesełkowe na Butorowy Wierch oraz Nosal. W Zakopanem i okolicy jest ponad 20 wyciągów narciarskich, wiele tras narciarskich oraz szlaków turystycznych: Gubałówka, Morskie Oko, Giewont, Nosal. Doliny: Kościeliska, Chochołowska, Strążyska, Pięciu Stawów, Hala Gąsienicowa. Na stokach Krokwi znajdują się skocznie narciarskie gdzie odbywają się corocznie zawody o Puchar Świata. Na Harendzie znakomite warunki dla spacerowiczów, uprawiających jogging, a przede wszystkim dla rowerzystów. Główna ulica Zakopanego to Krupówki, przy której znajdują się nasze pokoje gościnne. Tu również można zwiedzić: Muzeum Tatrzańskie, najstarsze i największe Muzeum Zakopanego, Muzeum Przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego, Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma”, Muzeum stylu Zakopiańskiego w willi „Koliba”, zabytkowe kościoły. Największą imprezą kulturalną Zakopanego jest Międzynarodowy Festiwal Ziem Górskich organizowany co roku w miesiącu sierpniu.
Wypoczywaj z Pocztą95. Zaniemyśl
ul.Poznańska 27
pokoje gościnne
Województwo: wielkopolskie

Opis: INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH W OBECNYM SEZONIE, NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI. PRZEPRASZAMY ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ZAPRASZAMY W SEZONIE NASTĘPNYM. Budynek wolnostojący z dwoma pokojami dla trzech osób, kuchnią i łazienką. Sypialnia wyposażona w łóżko małżeńskie i szafy, w drugim pokoju rozkładana sofa, stół z krzesłami, TV. W kuchni znajduje się piec elektryczny, lodówka, w łazience wc, umywalka, natrysk.

Opis okolicy: Wieś letniskowa położona między jeziorami Łękno, Małe Jeziory a Raczyńskim. Na Jeziorze Raczyńskim znajduje się wyspa Edwarda z ośrodkiem wypoczynkowym. Atrakcją Zaniemyśla jest kolej wąskotorowa na linii Środa Wlkp. – Zaniemyśl. W okolicy najwyższe wzniesienie to Łysa Góra – 106,1 m n.p.m.
Wypoczywaj z Pocztą96. Zawoja
Zawoja 991
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: Pokoje znajdują sie na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego . Do Państwa dyspozycji mamy 9 pokoi - 27 miejsc noclegowych : 1 apart. 5-os, z łazienką i kuchnią, 2 pok. 3-os. II kat., z łazienką i kuchnią, 1 pok. 4-os. II kat., z łazienką i kuchnią, 3 pok. 2-os. III kat., łazienka i kuchnia wspólne, 1 pok. 1-os. III kat., łazienka i kuchnia wspólne 1 pok. 4-os. III kat., łazienka i kuchnia wspólne. Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, sprzęt RTV, lodówki, czajniki bezprzewodowe. Wspólna kuchnia wyposażona w 2 kuchenki elektryczne 4-palnikowe, naczynia, garnki, lodówkę. Sanki (2szt), pomieszczenie na rowery i narty. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla niepełonosprawnych. 9 miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Zawoja, największa i najdłuższa wieś w Polsce, położona u podnóża masywu Babiej Góry na granicy Beskidu Makowskiego i Żywieckiego. Wyciągi narciarskie krzesełkowe i talerzowe, kolej linowa - "Mosorny Groń". Liczne szlaki turystyczne piesze i trasy rowerowe. Muzeum Parku Babiogórskiego, skansen budownictwa ludowego, zabytki.
Wypoczywaj z Pocztą97. Zwierzyniec
ul. Partyzantów 1
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Obiekt położony w centrum Zwierzyńca. Do dyspozycji gości oferujemy: 8 pokoi 2 os. II kat. - 2 wersalki, umywalka. 1 pokoje 3 os. II kat. - 3 wersalki, umywalka. 1 apartament 4 os. I kat. - w skład apartamentu wchodzą 2 pokoje, łazienka z prysznicem i w pełni wyposażona kuchnia. Obiekt posiada 2 ogólnie dostępne łazienki, kuchnię z małą jadalnią oraz w pełni wyposażoną sale konferencyjną. Ośrodek posiada również 3 domki wolnostojące 2 os. usytuowane na terenie posesji ośrodka. W skład domku wchodzą 2 pokoje, aneks kuchenny oraz toaleta z umywalką. Ponadto do dyspozycji gości oferujemy duży parking, plac zabaw oraz wydzielone miejsce na ognisko.

Opis okolicy: Zwierzyniec jest ważnym i licznie odwiedzanym ośrodkiem turystyczno-wypoczynkowym na Roztoczu. Miasto uchodzi za "stolicę" Roztocza, ze wszystkich stron otoczone jest pięknymi świerkowo – sosnowymi lasami. Największą atrakcją turystyczną są stawy "Echo". W centralnej części miasteczka jest kościół na wysepce z barokową fasadą. Bardzo interesującą, w całości zachowaną w drewnianej zabudowie jest dzielnica Zwierzyńca zwana „Borek”, stanowi ją kompleks 71 drewnianych domów z lat 20 i 30 XX w. Niewątpliwą atrakcją Zwierzyńca jest browar założony w 1806 r. przez Rodzinę Zamoyskich. Aktualnie w browarze warzy się znane w regionie piwo Zwierzyniec, które butelkowane jest w charakterystyczne butelki.

Powrót do strony głównej


Wszelkie zapytania lub uwagi do wyszukiwarki miejsc wypoczynkowych należy kierować na adres: wypoczynek@poczta-polska.pl

Szczegółowe informacje oraz instrukcja korzystania z miejsc wypoczynkowych dostępne są tutaj.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Korzystając ze strony zgadzasz się na zapisywanie prywatnych danych zawartych w plikach cookies i im podobnych technologii w urządzeniu końcowym. Zapoznaj się z naszą polityką wykorzystywania danych. Zamknij