Miejsca Wypoczynkowe Poczty Polskiej

Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów oraz przejrzystą toń wód. Możesz wybrać nocleg w kwaterach i obiektach naszej bazy szkoleniowo-wypoczynkowej, w tym ośrodkach wczasowych, pokojach gościnnych, apartamentach wypoczynkowych, domkach letniskowych czy campingowych. Zapraszamy Ciebie na spokojny wypoczynek weekendowy, jak i dłuższy urlop czy wczasy w obiektach czynnych sezonowo i całorocznie. Oferujemy atrakcyjne ceny, prostą telefoniczną rezerwację oraz gęstą sieć obiektów noclegowych i wypoczynkowych, dzięki czemu zyskujesz swobodny wybór noclegu w niemal w każdym regionie kraju– czy to Mazury, Pomorze, Puszcza Piska, Podkarpacie czy Bieszczady.


Lista wszystkich miejsc wypoczynkowych z bezpośrednimi linkami do ich stron www
Pełne opisy oraz dokładne lokalizacje dostępne są po kliknięciu na ikonce Wypoczywaj z Pocztą lub nazwie miejscowości.
Wypoczywaj z Pocztą1. Hel
ul. Wiejska 55
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os C - II kat. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) , kanapa, sprzęt RTV ( pok C - 12,63 m2). 2 pok. 2 - os D i B - II kat z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), dwie kanapy, sprzęt RTV (pok D - 19,06 m2, pok. B - 19,20 m2). Kompleks 2 pokoi dla 3 osób A - I kat z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), trzy kanapy, sprzęt RTV (pok. A - 34,60 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na terenie miejsca parkingowe, niestrzeżone. 

Opis okolicy: Miejscowość nadmorska położona na samym końcu Półwyspu Helskiego, otoczona z trzech stron wodami Bałtyku i Zatoki Puckiej. W sąsiedztwie Urzędu Pocztowego, w którym znajdują się pokoje gościnne mieszczą się urocze, ryglowe domki rybackie z końca XVIII i połowy XIX wieku. Z okien pokoi można podziwiać wschody słońca nad Zatoką Pucką. W Helu można także odwiedzić jedyne w Polsce fokarium. Szczególnie polecamy zwiedzanie w porze karmienia zwierząt. W pobliżu Urzędu Pocztowego znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy. Do plaży jest ok. 1450 m od strony morza, oraz 100 m od strony Zatoki Gdańskiej. Warto zobaczyć Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Domki Rybackie znajdujące się wzdłuż ulicy Wiejskiej oraz Latarnię Morską. 
Wypoczywaj z Pocztą2. Iwonicz-Zdrój
ul. Ks. Rąba 2
pokoje gościnne
Województwo: podkarpackie

Opis: Obiekt położony w centrum miejscowości, na szlaku komunikacyjnym do Ośrodków Sanatoryjnych. Pokoje gościnne znajdują się na I piętrze i poddaszu w Urzędzie Pocztowym z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os. I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV. 3 pok. 2 os. I kat., z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) wersalka,sprzęt RTV 1 pok. 3 os. I kat.,z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie) wersalka, tapczanik, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Możliwość organizacji ogniska, grillowania. Parking dla samochodów na terenie nieruchomości, zamknięty oraz przed budynkiem niestrzeżony.

Opis okolicy: Miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa, możliwość korzystania z zabiegów leczniczych, ścieżki rekreacyjne. Położona na skraju Beskidu Niskiego, odznacza się wyjątkowymi walorami krajobrazowymi, przyrodniczymi i klimatycznymi. Słynie dzięki wodom mineralnym, które wspomagają leczenie układu trawiennego i oddechowego. Zimą możliwość korzystania z wyciągów narciarskich: w Karlikowie (dł. 1 130 m), w Rymanowie-Zdroju (dł. 450 m), szlaków narciarskich i kuligów. Atrakcje: wycieczki piesze, rowerowe, wyjścia na basen, przejażdżki konne.
Wypoczywaj z Pocztą3. Jastarnia
ul. Stelmaszczyka 7
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje gościnne usytuowane są na I i II piętrze Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os z łazienką i aneksem kuchennym, dwa łóżka 1-os., sprzęt RTV (apart. nr 7 - 51,70 m2). 8 pok. 2-os. I kat. z łazienką, dwa łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV ( pok. nr 1 - 18,40 m2, pok. nr 2 - 20,30m2, pok. nr. 3 - 15,80 m2, pok. nr 4 - 19,40 m2, pok. nr 5 - 24,70 m2, pok. nr 6 - 23,20 m2, pok nr 12 - 22,90 m2, pok nr 20 - 28,3 m2). 3 pok. 3-os. I kat. z łazienką, trzy łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV (pok. nr 21 - 40,60 m2, pok. nr 22 - 48,00 m2, pok. nr 25 - 30,20 m2). 2 pok. 4 os I kat. z łazienką, cztery łóżka 1-os. z możliwością dostawki, sprzęt RTV (pok. nr 24 - 47,10 m2, m2, pok nr 26 - 51,70 m2). Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępna, wspólna, w pełni wyposażona kuchnia. W pokojach są czajniki elektryczne, podstawowe naczynia. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking na terenie nieruchomości – niestrzeżony. Istnieje możliwość organizowania konferencji, szkoleń i narad, gdyż w obiekcie znajduje się sala konferencyjna na 30 osób (sala - 51,70 m2) - 240 zł/dobę.

Opis okolicy: Jastarnia to miejscowość nadmorska położona na Półwyspie Helskim, otoczona od jednej strony Morzem Bałtyckim, od drugiej zaś Zatoką Pucką. Jastarnia to raj dla wielbicieli nurkowania oraz windsurfingu. Odpocząć tu mogą zarówno amatorzy czystych, piaszczystych plaż, jak i zwolennicy czynnego wypoczynku. W bliskim sąsiedztwie Urzędu Pocztowego znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy. Do plaży jest ok. 350 m. Ścieżki rowerowe, ścieżki przyrodnicze, np. - Torfowe Kłyle -są zatorfiną równiną w przewadze bezleśną, obszar ten jest ostoją bogatej awifauny. Zabytki w najbliższej okolicy: Chata Rybacka, Stanowisko Obronne tzw. bunkry, Muzeum Rybackie, Kościół. 
Wypoczywaj z Pocztą4. Kazimierz Dolny
ul. Tyszkiewicza 2
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Nie przyjmujemy rezerwacji na rok 2024 Obiekt położony w centrum miasta tuż obok Kazimierskiego rynku. Do dyspozycji gości oferujemy: 1 apartament 3 os. - w skład apartamentu wchodzi salon, pokój, 2 łazienki oraz kuchnia. Apartament wyposażony jest w rozkładane 2 wersalki 2 os., tapczanik 1os., stół z krzesłami. Kuchnia w pełni wyposażona.

Opis okolicy: Miasto - gmina Kazimierz Dolny jest położone na prawym brzegu Wisły, w jej dolnym biegu, na Wyżynie Lubelskiej. Z uwagi na atrakcyjne położenie, bogatą historię, niepowtarzalny krajobraz ze średniowiecznym układem urbanistycznym, wspaniałą architekturą- jest znany w kraju i na świecie jako miejscowość o wybitnych walorach turystyczno - wypoczynkowych.
Wypoczywaj z Pocztą5. Komorniki
ul. Polna 120
pokoje gościnne
Województwo: wielkopolskie

Opis: Budynek hotelowy przy WER. Recepcja 24h. Pokoje na I i II piętrze. Na parterze sale konferencyjne, bilard, sauna, siłownia. Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny, a w nim lodówka, kuchenka mikrofalowa, naczynia.

Opis okolicy: Położenie WER przy autostradzie A2. Gmina sąsiaduje z miastem Poznań.
Wypoczywaj z Pocztą6. Krościenko nad Dunajcem
ul. Mickiewicza 9
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje znajdują się na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. Do Państwa dyspozycji mamy 3 pokoje - 12 miejsc noclegowych: 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki 1 pok. 4-os. II kat. - tapczaniki 1 pok. 5-os. II kat. - tapczaniki Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, lodówki, czajniki bezprzewodowe. Wspólna kuchnia dla wszystkich pokoi, wyposażona w kuchenkę elektryczną 4-palnikową, naczynia, garnki. Wszystkie pokoje z łazienkami (prysznic, WC, umywalka). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, 5 miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Krościenko nad Dunajcem miasteczko położone u podnóża Pienin. Miejscowość turystyczno-wypoczynkowa i uzdrowiskowa. Szlaki turystyczne na Trzy Korony, Sokolicę, Prehybę, Lubań, Turbacz. Wyciąg narciarski orczykowy na Stajkową, ze Szczawnicy wyciąg krzesełkowy na Palenicę. Meta spływu "Przełomem Dunajca", łodziami flisackimi Sromowce - Krościenko. Szlaki piesze i rowerowe. Przejście turystyczne na Słowację w Szczawnicy.
Wypoczywaj z Pocztą7. Krynica - Zdrój
ul. Zdrojowa 28
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje znajdują się na I piętrze w budynku Urzędu Pocztowego natomiast apartament na IV piętrze. Do Państwa dyspozycji mamy 5 pokoi – 13 miejsc noclegowych: 1 apartament 4-osob. - 2 pokoje - łóżko 2-os., wersalka, kuchnia (pełne wyposażenie),łazienka (ręczniki) 1 pok. 2-os. II kat. łazienka w pokoju, kuchnia wspólna. 2 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, łazienka wspólna dla tych pokoi, kuchnia wspólna. 1 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, wersalka, łazienka w pokoju, kuchnia wspólna. Kuchnia wyposażona w podstawowe naczynia, garnki, 2 kuchnie elektryczne 4-palnikowe, 2 lodówki. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.

Opis okolicy: Krynica - „perła polskich uzdrowisk” leży w dolinie Kryniczanki i jej dopływów. Otaczają je zalesione grzbiety Beskidu Sądeckiego. Z dworca PKP ulice Ebersa i Nowotarskiego prowadzą na Bulwar Dietla i Deptak. Niżej położone są Łazienki Borowinowe, Stare Łazienki Mineralne, muszla koncertowa, ogród zimowy, Stary Dom Zdrojowy, za którym płynie potok Kryniczanka. Uzdrowisko słynie z wód mineralnych : „Kryniczanka”, „Jana”, „Józefa, Tadeusza”, „Zubera”, Mieczysława, ”Słotwinki”. Jest również dużym ośrodkiem Narciarskim, wyciągi narciarskie w Słotwinach, dolinie Czarnego Potoku, kolej gondolowa na Jaworzynę, kolejka linowo-terenowa na Górę Parkową. Góra Parkowa jest doskonałym punktem widokowym na Beskid Sądecki Niski, a przy dobrej widoczności również na Tatry. Odbywają się tu liczne imprezy coroczne: Festiwal im. Jana Kiepury na Deptaku, koncerty w Pijalni Głównej, przegląd filmów z udziałem Jana Kiepury w sierpniu, Forum Europejskie Polska-Wschód we wrześniu, Międzynarodowy Festiwal Gitarowy.
Wypoczywaj z Pocztą8. Lidzbark
ul. Dworcowa 8
ośrodek wypoczynkowy
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Dwupiętrowy budynek położony w centrum miasta. Pokoje mieszczą się na I i II piętrze Urzędu Pocztowego, posiadają samodzielne wejście od podwórka. W obiekcie znajdują się 2 pokoje 2 osobowe, 4 pokoje 3-osobowe, 2 pokoje 5-osobowe. Każdy pokój posiada wc, łazienkę z prysznicem i kuchnię. Siedmiostanowiskowy parking na terenie nieruchomości jest zamykany, lecz niestrzeżony. W obiekcie znajduje się płatna sauna (35zł.godz.) i siłownia. Do dyspozycji jest też sala konferencyjna na 25-30 osób, więc istnieje możliwość organizowania konferencji, szkoleń i narad. Istnieje możliwość wypożyczenia odpłatnie rowerów. Ośrodek nie oferuje wyżywienia i nie jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Miasto Lidzbark znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim w jego południowo-zachodniej części w odległości 150 km od Warszawy, 78 km od Olsztyna, 39 km od Grunwaldu i 92 km od Torunia i 30 minut od najdłuższej trasy zjazdowej w północnej Polsce,. Jest usytuowane na terenie dwóch pięknych parków krajobrazowych. Miasto jest położone nad jeziorem Lidzbarskim i rzeką Wel na trasie szlaku kajakowego rzeką Wel oraz na szlaku historycznym zwanym „grunwaldzkim”,. Jest to wymarzone miejsce wypoczynku i rekreacji dla miłośników wędkowania, wycieczek pieszych, rowerowych i konnych. Co roku w ostatni weekend lipca na plaży miejskiej organizowane są dni Lidzbarka. Jest to impreza trzydniowa ciesząca się dużą popularnością wśród turystów i mieszkańców.
Wypoczywaj z Pocztą9. Mikołajki
ul. 3 Maja 8
pokoje gościnne
Województwo: warmińsko-mazurskie

Opis: Do Państwa dyspozycji mamy: - 1 apartament 2-os. z łazienką i kuchnią (pełne wyposażenie), narożnik, sofa rozkładana, sprzęt RTV (usytuowany na I piętrze budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem). - 4 oddzielne 2-os. pokoje usytuowane w oddzielnym budynku na posesji Poczty Polskiej z bezpośrednim wejściem z tarasu. Każdy pokój posiada łazienkę oraz aneks kuchenny (z pełnym wyposażeniem). W pokojach znajdują się dwa tapczany, stolik, krzesła, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na posesji istnieje możliwość parkowania pojazdów.

Opis okolicy: Miasteczko to jest nazywane "perłą Mazur" i leży w przesmyku pomiędzy dwoma wąskimi jeziorami rynnowymi: Mikołajskim i Tałty. Mikołajki są jednym z najpopularniejszych mazurskich ośrodków letniskowych. Zaglądają tu również żeglarze, gdyż przebiega tędy główny szlak wodny z Rucianego-Nidy do Giżycka i Rynu. Nie brakuje tu hoteli, restauracji, barów, kiosków z pamiątkami ani sklepów ze srebrem i bursztynem. Przez całe lato odbywa się tu wiele imprez : sezon otwiera Festiwal Króla Sielaw,są też "Szanty w Mikołajkach" czyli Festiwal Piosenki Żeglarskiej, oraz wiele prestiżowych regat żeglarskich. Wszystko to sprawia, że to niewielkie, bo liczące ok.4000 mieszkańców miasteczko w lecie zamienia się w wielkie, tętniące życiem centrum turystyczne. Rolę rynku pełni Plac Wolności, po środku którego znajduje się fontanna z postacią Króla Sielaw. Wokół rynku stoją ozdobne, eklektyczne kamieniczki a największą atrakcję stanowi dawny ratusz (obecnie hotel Mazur). Główna i zarazem najładniejsza uliczka w Mikołajkach to ulica Kajki. Otoczona jest starymi, parterowymi domkami i biegnie równolegle do brzegów jeziora Mikołajskiego. Stoi przy niej skromny, neogotycki kościół katolicki, zbudowany z czerwonej cegły w 1910r. Będąc w Mikołajkach, koniecznie trzeba przespacerować się malowniczą promenadą , biegnącą wzdłuż przystani jachtowej, przy brzegu Jeziora Mikołajskiego. Możemy stamtąd podziwiać przepływające żaglówki, lub zjeść smaczną rybę w jednej z wielu przybrzeżnych smażalni. Prom samochodowo-pasażerski kursuje przez Jezioro Bełdany od maja przez cały sezon, w dni powszednie od 7.00 do 17.00, w niedziele od 8.00 do 14.30). Przeprawa jest bezpłatna.
Wypoczywaj z Pocztą10. Nałęczów
ul. Lipowa 25
domki wypoczynkowe
Województwo: lubelskie

Opis: Nie przyjmujemy rezerwacji na rok 2024 Obiekt położony w centrum Nałęczowa. Do dyspozycji gości oferujemy: 4 domki wolnostojące usytuowane na terenie posesji UP: 1 domek 2-os. II kat. - 2 tapczaniki 1-os., łazienka z prysznicem, 1 domek 4-os. I kat. - w skład domku wchodzi salon, 2 pokoje, łazienka oraz aneks kuchenny bez możliwości gotowania, 2 domki 5-os. I kat. - w skład domku wchodzi salon, 2 pokoje, łazienka oraz aneks kuchenny bez możliwości gotowania. Obiekt posiada ogólnie dostępną jadalnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię, ale obecnie wyłączona z eksploatacji (Covid)

Opis okolicy: Nałęczów to uzdrowiskowa miejscowość, malowniczo położona w północno-zachodniej części Wyżyny Lubelskiej. Teren gminy Nałęczów zajmuje powierzchnię 62,8 km2. Zamieszkuje go na stale około 10 tys. osób. Miasto Nałęczów zostało wpisane do rejestru zabytków województwa lubelskiego, jako zespół architektoniczno-krajobrazowy. Sercem Nałęczowa jest ponad 20 hektarowy Park Uzdrowiskowy, przez który przepływa rzeka Bochotniczanka tworząc w jego centrum staw z małą wyspą. Znajduje się tu także Pałac Małachowskich oraz pijalnia wód "Nałęczowianka". „Są miejsca wybrane przez Boga i ludzi, gdzie każdemu jest dobrze, gdzie drzewo, kamień, woda, człowiek pozytywnie oddziaływają na otoczenie. Nałęczów jest właśnie takim miejscem."
Wypoczywaj z Pocztą11. Ustroń
ul. Wczasowa 47
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: śląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY W ośrodku znajduje się kawiarnia, bilard, grill. Ośrodek organizuje spotkania integracyjne z atrakcjami - kapela góralska oraz wyjazdy krajoznawcze. Ośrodek jest przygotowany do prowadzenia narad i szkoleń. Część szkoleniowa składa się z 2 sal wykładowych: - sala dla 90 osób, klimatyzowana, - sala dla 40 osób, bez klimatyzacji.

Opis okolicy: Ośrodek położony jest w pięknej uzdrowiskowej miejscowości w Beskidzie Śląskim. Liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. W pobliżu wyciąg krzeselkowy na Czantorię, możliwość wyjazdu samochodem na Równicę. Atrakcyjne gastronomicznie i imprezowo obiekty.
Wypoczywaj z Pocztą12. Sopot
ul. Kościuszki 2
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Apartament usytuowany na III piętrze w budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem od ul. Tadeusza Kościuszki. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apart. 3-os. W skład którego wchodzą: 2 pokoje, ( łóżko 2 osobowe w pokoju sypialnym, 2 sofy rozkładane w pokoju dziennym), .łazienka i kuchnia (pełne wyposażenie), Na wyposażeniu: sprzęt RTV, deska do prasowania z żelazkiem (apart nr 1 - 65,18 m2). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Parking niestrzeżony przed budynkiem. 

Opis okolicy: Miasto uzdrowiskowe położone nad Zatoką Gdańską, pomiędzy Gdańskiem a Gdynią. Miasto słynie z najdłuższego w Europie mola o konstrukcji drewnianej (512m), a także z licznych festiwali, chociażby organizowany w Operze Leśnej, znany wszystkim, Sopot Festiwal. Zabytki warte zobaczenia to przede wszystkim: Dworek Sierakowskich z XVIII – XIX w. uzdrowisko z ujęciem wody solankowej, Łazienki Południowe, czy też latarnia morska. W Sopocie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno zwolennicy wypoczynku czynnego, jak i wydarzeń kulturalnych. 
Wypoczywaj z Pocztą13. Szczyrk
ul. Beskidzka 101
pokoje gościnne
Województwo: śląskie

Opis: Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Szczyrku. Pokoje usytuowane na I i II piętrze w budynku Urzędu Pocztowego. W obiekcie znajduje się sala konferencyjna mogąca pomieścić 30 osób. I kategoria Pokój nr 205- apartament Pokój 4 osobowy. W skład wchodzi 3 pokoje, kuchnia wyposażona w kuchenkę, lodówkę i stół z krzesłami i zlew. Łazienka wyposażona w prysznic , WC oraz 2 umywalki . W pokoju 1 znajduje się podwójne łóżko sypialniane. W pokoju 2 znajduje się wersalka , ława i TV. W pokoju 3 znajduje się 1 tapczan i TV oraz stolik i krzesła. Pokój nr 204 Pokój 3 osobowy. W skład wchodzi 2 pokoje , aneks kuchenny i łazienka . W pokoju 1 znajdują się 2 tapczany w pokoju 2 znajduje się 1 wersalka , TV, stolik, krzesła . Pokój nr 203 Pokój 2 osobowy . W skład wchodzi 1 pokój , aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 1 wersalka , 1 fotel , 1 tapczan oraz TV, ława . Pokój nr 108 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój, aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 2 tapczany , TV, ława. Pokój nr 104 Pokój 4 osobowy. W skład wchodzi 2 pokoje, kuchnia i łazienka. W pokoju1 znajdują się 4 tapczany w pokoju 2 znajduje się rogówka , TV, stół, krzesła . Pokój nr 105 Pokój 1 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój, aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 1 tapczan, TV, stolik. II kategoria Pokój 6 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój. W pokoju znajdują się 2 tapczany , TV, ława. Łazienka i aneks kuchenny wspólny. Pokój 7 Pokój 3 osobowy. W skład wchodzi 2 pokoje. W pokoju 1 znajdują się 2 tapczany w pokoju 2 znajduje się 1 wersalka , TV, stolik, krzesła . Łazienka i aneks kuchenny wspólny Pokój 10 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój. W pokoju znajdują się 2 tapczany , TV, stolik i krzesła. Łazienka i aneks kuchenny wspólny. Pokój 11 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój i łazienka. W pokoju znajdują się 2 tapczany , TV, stolik i krzesła. Aneks kuchenny wspólny.

Opis okolicy: Zimowa stolica Śląska. Dużo atrakcyjnych tras narciarskich, wyciągów. W pobliżu wypożyczalnia nart i sprzętu sportowego. Liczne trasy turystyczne na Skrzyczne i Klimczok. Znana impreza: Tydzień Kultury Beskidzkiej, ma miejsce zazwyczaj w sierpniu.
Wypoczywaj z Pocztą14. Szklarska Poręba
ul. Dworcowa 6
ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy
Województwo: dolnośląskie

Opis: U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY "MAURITIUS" Ośrodek Szkolenia Sportu i Rekreacji to świetne miejsce na wczasy rodzinne. Można tutaj miło spędzić czas, smacznie zjeść, doświadczyć spokoju. Nasz Ośrodek mieści się blisko ścisłego centrum Szklarskiej Poręby, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Blisko stąd do stacji PKP. Do przystanku PKS jest około 20 min. pieszo. Jadąc własnym samochodem, po wjeździe do miasta, należy kierować się w górę, w stronę Świeradowa Zdroju. Jesteśmy tuż za stadionem lekkoatletycznym. Recepcja mieści się w budynku z zielonym dachem. "MAURITIUS" to kompleks 4 budynków gotowych przyjąć pod swój dach 98 osób, a nawet więcej, ze względu na możliwość zrobienia dostawek. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, pokój 3-osobowy, pokoje typu studio (1+1, 2+1,2+2). Niektóre pokoje są z balkonami. W naszym sąsiednim budynku przy parkingu (około 100 m od budynku głównego znajdują się także pokoje z łożami małżeńskimi). Mamy także 3 pokoje 2-osobowe poza standardem (wejście do łazienki od korytarza) - w obniżonej cenie. Oprócz pokoi gościnnych w "MAURITIUSIE" są także: * recepcja 24h * kawiarnia - drink bar * bilard * dart (rzutki) * drobny sprzęt rekreacyjny (piłki, rakietki) - do wypożyczenia na recepcji * kącik czytelniczy, wieża z klocków, akcesoria do gry w karty i kości * słoneczny taras * stylowa jadalnia * mała salka komputerowa (stanowisko z 1 komputerem podłączonym do internetu) *sale konferencyjne * pomieszczenie do przechowywania rowerów / nart * 2 oświetlone parkingi na ok. 25 samochodów (niestrzeżone, bramy zamykane o 20:00) * miejsce na grilla / ognisko * łąka do celów rekreacyjnych * salka zabaw dla dzieci * placyk zabaw dla dzieci * bezprzewodowy internet na terenie obiektu Dla naszych Gości: rabat 15 % na wycieczki w Biurze Turystycznym PINOKIO TRAVEL rabat 10 % na zwiedzanie Huty Julia w Piechowicach (www.hutajulia.com) rabat 10% na atrakcje Parku Rozrywki Esplanada

Opis okolicy: Szklarska Poręba znana w Europie jako „Perła Karkonoszy” i stacja sportów zimowych oraz znakomita baza dla wycieczek górskich, rowerowych i samochodowych. Miejscowość uroczo położona w dolinie rzeki Kamiennej, na słonecznych stokach Gór Izerskich u podnóża Szrenicy. Do centrum miasta - 300 m, stacja kolejki linowej na Szrenicę - 2 km, przejście graniczne do Czech (Jakuszyce) - 8 km. Obiekt usytuowany przy drodze wylotowej w kierunku Świeradowa Zdroju ok. 150 m od stacji PKP.
Wypoczywaj z Pocztą15. Ustka
ul. Marynarki Polskiej 47
pokoje gościnne
Województwo: pomorskie

Opis: Pokoje usytuowane są na I i II piętrze budynku UP w centrum miasta. Do Państwa dyspozycji mamy: 2 pokoje 2-os II kat. - 1 kanapa rozkładana, 1 fotel jednoosobowy rozkładany (materac turystyczny/fotel rozkładany gąbkowy), lodówka. Pokój z łazienką (pok nr 5 - 11,00 m2, pok nr 6 - 11 m2). 1 pokój 2-os. I kat. - 2 kanapy rozkładane, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok nr 2 - 23,80 m2). 1 pokój 3-os. I kat. - 2 kanapy rozkładane, 1 fotel jednoosobowy rozkładany, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok. nr 3 - 32,00 m2). 1 pokój 4-os. I kat. - 2 kanapy rozkładane oraz 2 fotele jednoosobowe rozkładane, lodówka, sprzęt RTV, czajnik elektryczny. Pokój z łazienką (pok. nr 4 - 33,00 m2). Na piętrze znajduje się kuchnia, do wspólnego użytkowania (w pełni wyposażona). Apartament 3-os. - Apartament II piętro, salon: kanapa rozkładana, sekretarzyk, komódka, RTV, stół, 6 krzeseł; sypialnia: łoże małżeńskie, komoda, szafa, fotel bujany; kuchnia w pełni wyposażona (ekspres do kawy, mikrofalówka); łazienka z prysznicem (apart. nr 1 - 46,80 m2). W pokojach znajdują się leżaki i parawany. Obiekt nie przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Wyżywienie we własnym zakresie. Brak miejsc parkingowych. 

Opis okolicy: Ustka to miasto portowe, znane kąpielisko bałtyckie położone przy ujściu Słupi do morza. Posiada dobrze rozwinięte rybołówstwo i żeglugę. Jednocześnie znane uzdrowisko ( możliwość skorzystania z zabigów rehabilitacyjnych), z uroczym nadmorskim parkiem spacerowym, basenami i aqaparkiem. W pobliżu Ustki znajduje się wysoki, urwisty brzeg klifowy ciągle podmywany przez morze. Do innych atrakcji należą: latarnia morska z 1871 r. - ośmiokątna, o wysokośc 11,6 metra, spichlerz portowy z XIX wieku, bałtycka Galeria Sztuki, ryglowe domy rybackie z XVIII i XIX wieku, secesyjne pensjonaty i hotele z przełomu XIX wieku. Muzeum Chleba, Muzeum Ziemi Usteckiej. W okolicy Dolina Charlotty z Festiwalemi Legend Rocka. Baza nurkowa, windsurfing, wędkowanie, wycieczki na Bornholm, wiele tras rowerowych, kajakowych i pieszych. 
Wypoczywaj z Pocztą16. Warszawa
ul. Łączyny 8
pokoje gościnne
Województwo: mazowieckie

Opis: Pokoje usytuowane są w dwupiętrowym budynku. Przy wejściu znajduje się recepcja. Do Państwa dyspozycji mamy: 13 pokoi 2-os. z łazienką (prysznic + WC), łóżka 1-os, sprzęt RTV, lodówka. 7 pokoi 3-os. z łazienką (prysznic + WC), łóżka 1-os, sprzęt RTV, lodówka. 2 apartamenty 1-os. z łazienką (prysznic, WC), garderoba, holl, łóżko 1-os, sprzęt RTV, lodówka. w tym 2 pokoje 2-os. są przystosowane dla osób niepełnosprawnych Na I-piętrze znajduje się aneks kuchenny (kuchnia elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy. Ośrodek jest idealna bazą na przeprowadzenia w nowoczesny i profesjonalny sposób szkoleń i narad w kameralnych warunkach. Część szkoleniowa składa się z 4 sal: 1 sala dla78 osób - wyposażenie: rzutnik multimedialny, flipchart, nagłośnienie, sala klimatyzowana; sale dla 30 i 40 osób - wyposażenie: rzutnik multimedialny, flipchart. sala z wyposażeniem w sprzęt komputerowy na 15 stanowisk. Przy obiekcie usytuowany jest parking dla 50 samochodów.

Opis okolicy: Obiekt położony jest na Ursynowie, w dzielnicy willowej Służewiec. Jest to doskonałe miejsce, które może służyć jako baza noclegowa dla osób, które chciałyby zwiedzić Warszawę . Niedaleko znajduje się linia metra, dzięki czemu szybko można dotrzeć do centrum Stolicy. W pobliżu jest także lotnisko. Obiekt sąsiaduje z torem wyścigów konnych.
Wypoczywaj z Pocztą17. Lublin
ul. W.Moritza 2
pokoje gościnne
Województwo: lubelskie

Opis: Nie przyjmujemy rezerwacji na rok 2024 Obiekt położony na obrzeżach Lublina przy trasie wylotowej na Zamość. Do dyspozycji gości posiadamy 15 pokoi dwuosobowych z łazienkami. Pokój wyposażony jest w szafę ubraniową typu komandor, dwa pojedyncze tapczaniki, telewizor LCD, 2 szafki nocne z lampkami oraz stolik z 2 krzesłami. Ponadto goście mają do dyspozycji ogólnodostępne pomieszczenie socjalne do przygotowania posiłków.

Opis okolicy: Największe polskie miasto po wschodniej stronie Wisły, stolica województwa lubelskiego oraz Lubelszczyzny. Lublin położony jest na niezwykle malowniczym terenie północnego skraju Wyżyny Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą. Najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca to: Zabytkowe Stare Miasto, Zamek Lubelski, Muzeum Wsi Lubelskiej, Obóz Koncentracyjny na Majdanku oraz Zalew Zemborzycki.
Wypoczywaj z Pocztą18. Węgierska Górka
ul. Zielona 41
pokoje gościnne
Województwo: śląskie

Opis: Obiekt położony w centrum miasteczka. Dla gości dostępna jest świetlica wyposażona w stół pingpongowy. I kategoria Pokój nr 1 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój, aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 2 wersalki , stolik, krzesła i TV. Kuchnia wyposażona w kuchenkę elektryczną dwupalnikową , zlew i lodówkę . Łazienka z umywalką , WC i prysznicem. Pokój nr 2 Pokój 2 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój , aneks kuchenny i łazienka . W pokoju znajdują się 2 wersalki , TV, stolik, krzesła . Pokój nr 3 Pokój 3 osobowy . W skład wchodzi 1 pokój , aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 3 wersalki , TV, stół, krzesła . Pokój nr 5 Pokój 3 osobowy. W skład wchodzi 1 pokój, aneks kuchenny i łazienka. W pokoju znajdują się 2 tapczany i 2 rozkładane fotele , TV, stół, krzesła .

Opis okolicy: Wegierska Górka znajduje sie u podnórza gór Beskidu Żywieckiego. Znana miejscowość wczasowa, szczegolnie dla wczasów rodzinnych. Znajduje się na trasie w rejony źródeł termalnych do Słowacjii. Dogodny dojazd. W pobliżu tzw. Jezioro Żywieckie (zalew) z możliwością skorzystania ze sprzętu wodnego. W Żywcu wiele interesujących miejsc, w tym pałac i park Habsburgów, wiele restauracji i innych miejsc umożliwiwających różne formy wypoczynku. W okolicy bunkry z 1939 roku - we wrześniu 1939 toczono tu ciężkie boje powstrzymujące armię niemiecką posuwającą się z kierunku południowego.
Wypoczywaj z Pocztą19. Zakopane
ul. Krupówki 20
pokoje gościnne
Województwo: małopolskie

Opis: POKOJE GOŚCINNE ZOSTANĄ URUCHOMIONE OD 02.05.2022 R. Pokoje gościnne znajdują się na IV piętrze w budynku Urzędu Pocztowego Zakopane 1. Wejście do budynku od posterunku Straży Pocztowej. Do Państwa dyspozycji mamy 10 pokoi - 22 miejsca noclegowe: 1 apartament - 2-os. łóżko, sofa, fotele, ława, stół, krzesła, aneks kuchenny (pełne wyposażenie), łazienka (ręczniki). 7 pok. 2-os. I kat. - tapczaniki 1-os., łazienki (ręczniki), kuchnia wspólna, 2 pok. 3-os. I kat. - tapczaniki 1-os., łazienki (ręczniki), kuchnia wspólna. Pokoje wyposażone są w podstawowe naczynia, czajniki bezprzewodowe, lodówki, sprzęt RTV. Kuchnia wspólna wyposażona w kuchenkę elektryczną 4-palnikową, zestawy garnków, naczynia, kuchenkę mikrofalową, 2 lodówki. Do dyspozycji gości duży hol z ławą, sofami i fotelami. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opis okolicy: Zakopane leży w tzw. Rowie Podtatrzańskim ograniczonym Tatrami i grzbietem Gubałówki. Jest to najwyżej położone miasto w Polsce. Posiada rozbudowaną infrastrukturę turystyczną m.in. kolejkę linową na Kasprowy Wierch, kolejkę linowo-terenową na Gubałówkę, wyciągi krzesełkowe na Butorowy Wierch oraz Nosal. W Zakopanem i okolicy jest ponad 20 wyciągów narciarskich, wiele tras narciarskich oraz szlaków turystycznych: Gubałówka, Morskie Oko, Giewont, Nosal. Doliny: Kościeliska, Chochołowska, Strążyska, Pięciu Stawów, Hala Gąsienicowa. Na stokach Krokwi znajdują się skocznie narciarskie gdzie odbywają się corocznie zawody o Puchar Świata. Na Harendzie znakomite warunki dla spacerowiczów, uprawiających jogging, a przede wszystkim dla rowerzystów. Główna ulica Zakopanego to Krupówki, przy której znajdują się nasze pokoje gościnne. Tu również można zwiedzić: Muzeum Tatrzańskie, najstarsze i największe Muzeum Zakopanego, Muzeum Przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego, Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma”, Muzeum stylu Zakopiańskiego w willi „Koliba”, zabytkowe kościoły. Największą imprezą kulturalną Zakopanego jest Międzynarodowy Festiwal Ziem Górskich organizowany co roku w miesiącu sierpniu.

Powrót do strony głównej


Instrukcja korzystania z wyszukiwarki miejsc wypoczynkowych Poczty Polskiej dostępna jest tutaj


1. Administratorem danych osobowych jest Poczta Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa.
2. Kontakt z inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A. ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, adres e-mail: inspektorodo@poczta-polska.pl.
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy, tj. w celu dokonania rezerwacji usługi, a także – w zakresie prawnie usprawiedliwionego interesu administratora – w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami z umowy, na podstawie odpowiednio art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz w celu wypełnienia obowiązków prawnych, ciążących na administratorze, wynikających z przepisów prawa podatkowego i rachunkowego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia.
4. Dane osobowe będą przechowywane na serwerach zlokalizowanych w Unii Europejskiej i mogą być przekazane - na podstawie standardowych klauzul ochrony danych - do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych dostarczanych przez firmę Microsoft. Stosowane przez Microsoft standardowe klauzule umowne zgodne z wzorcami zatwierdzonymi przez Komisję Europejską, dostępne są pod adresem: https://www.microsoft.com/en-us/licensing/product-licensing/products.aspx w części Online Services Data Protection Addendum (DPA)
5. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Pocztą Polską S.A. na podstawie zawartych umów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.
6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy, a także przez okres przedawnienia roszczeń z umowy.
8. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do zawarcia i wykonywania umowy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Korzystając ze strony zgadzasz się na zapisywanie prywatnych danych zawartych w plikach cookies i im podobnych technologii w urządzeniu końcowym. Zapoznaj się z naszą polityką wykorzystywania danych. Zamknij